Krepšelis 0.00 Eur

Apie mus

Turtinga moteris – tai internetinis portalas moterims, kurios nori ir siekia saviugdos, kurios nori susikurti laimingesnį ir turtingesnį gyvenimą. Moterims, kurios nori puoselėti laimingą šeimą bei puikius santykius su mylimais žmonėmis, taip pat gebėti susikurti finansinę laisvę bei puikiai valdyti savo finansinius išteklius. Siekti daugiau negu įmanoma bei imtis aktyvios veiklos savo svajonių, bei tikslų įgyvendinimo link.
                                                             
                                                             Visapusiškas moterų turtinimas vyksta čia!Misija - skatinti moteris imtis aktyvių veiksmų savo laimės bei klestėjimo vardan.

Vizija - 
Suburti šaunių, aktyvių, veiklių, bei verslių moterų būrį, kurios palaikys viena kitą, nuolatos tobulės ir Niekada, Niekada, Niekada nepasiduos gyvenimo sunkumams!

 

Esu dviejų sūnų mama, žmona, projekto Turtinga Moteris puoselėtoja, mokymų organizatorė, lektorė, renginių vedėja, socialinių projektų iniciatorė ir visko gali būti, kad amžina studentė. Kiek save prisimenu, visada planuojanti ir organizuojanti įvairiausius dalykus. Nuo baldų perstumdymo iki meninių pasirodymų, bet... suaugus, įkvėpimas mokytis, eksperimentuoti, mokyti ir organizuoti nepraėjo. Šiuo metu užsiimu saviugdos ir asmeninio tobulėjimo projektais. Pagrindinis mano tikslas - dalintis tuo, kas padeda moteriai stebėtojos poziciją pakeisti į aktyvų dalyvavimą asmeniniame, profesiniame, visuomeniniame gyvenime, siekiant savo svajonių bei tikslų. Pastaruoju metu, daugiausiai nuveikta organizuojant mokomąsias programas, konferencijas ir seminarus moterims, gyvai bei internetu. Šiais metais pavyko
įgyvendinti dvi internetines konferencijas: Moteriškumo formulė kovo mėnesį ir
Namų Mūza - gegužę. Abi konferencijos pritraukė šimtus dalyvių ne tik iš Lietuvos,
nepaisant laiko skirtumų, konferenciją stebėjo lietuvaitės iš Kanados bei Europos
šalių. Didelio susidomėjimo sulaukė "Menas Tvarkytis" ir lieknėjimo "Iššūkis Sau" programos internetu, šios programos nuolat pritraukia dalyvių iš įvairiausių pasaulio kampelių. O pasiekti rezultatai ir atsiliepimai motyvuoja ir toliau veikti šia linkme. Stengiuosi rasti įdomias ir žemiškas temas, charizmatiškas lektores ir programas parengti taip, kad dalyvės neišvengiamai pasiektų rezultatų. 


Jolanta, ♥TurtingaMoteris

 

 

Spaudoje ir portaluose: 

 

Turtinga moteris Jolanta: didžiausias moters turtas yra ji pati.


Moterys viena kitą drąsino pradėti verslą.

Respublikinė karjeros konferencija Šiauliuose

 

Mano veiklos istorija VersliLietuva.lt portale

 

Šiaulietėms verslo imtis trukdo nepasitikėjimas savimi

 

Vers­las mo­te­ris tur­ti­na ir įkve­pia

 

Dėkingumo praktika mane išmokė džiaugtis kiekviena diena.

 

KARJEROS PRADŽIA. Nuo kada prasideda karjera?