Krepšelis 0.00 Eur

Nick Vujicic

 

 

Australas Nick Vujicic, gimęs be galūnių, būdamas vos 10-ies, buvo suplanavęs pasitraukti iš gyvenimo, tačiau artimieji ir tikėjimas padėjo išgyventi neviltį bei likimo neteisybę. Šiandien, jis motyvacija ir įkvėpimu dalinasi su tūkstantinėmis auditorijomis, visame pasaulyje. 2016 metų rugsėjį, 10 000 lietuvių turėjo galimybę Nick'ą išgirsti Žalgirio arenoje.

 

 

 

 

Įkvepiančios Nick Vujicic citatos:

Aš turiu pasirinkimą: arba nekęsti Dievo už tai, ko neturiu, arba būti dėkingu už tai, ką turiu.

Labai anksti išmokau, jog prašyti pagalbos yra būtina. Nesvarbu, ar tavo kūnas standartinis ar ne, kai kurių dalyką negali įveikti būdamas vienas.

Jei tave atstūmė – priimk tai, jei jautiesi nemylimas – paleisk, jei vietoj tavęs pasirinko kažką kitą – judėk toliau. Ir prisimink, kad kiekviename išgirstame NE slepiasi TAIP į kažką geresnio.

Pasitenkinimą pajusi tik tada, kai visu pajėgumu išnaudosi savo talentus ir aistrą. Atsispirk pagundai siekti materialių gėrybių, pavyzdžiui, tobulo namo, madingiausių drabužių ar greičiausio automobilio. „Jei turėčiau X, būčiau laimingas” tėra masinė iliuzija. Jei ieškosi laimės tik daiktuose, tau niekada nebus gana.

Jei norite būti priimti, pirmiausiai jauskitės patogiai patys su savimi, ir tuomet aplinkiniai jausis taip pat. Susikurkite gyvenimą, kuriame jausitės tokie laimingi, jog kiti norės pasidalinti šia laime.

Aš negaliu laikyti Jos rankos, bet aš galiu laikyti Jos širdį.

Kai kurie sužeidimai gyja greičiau jei nenustoji judėti.

Galšiuo metu galite ir nematyti teisingo kelio. Tačiau tai nereiškia, kad to kelio apskritai nėra.

Jei niekas neatidaro durų, pasibelsk į keletą jų, vienu metu.

Jei neturi draugų, pats juo tapk. Jei praradai viltį, suteik jos kitiems. Jei nesulauki stebuklo, pats juo tapk.