Krepšelis 0.00 Eur

Neliečiamasis - finansinės gausos ir geros nuotaikos saugotojas

Neliečiamasis - finansinės gausos ir geros nuotaikos saugotojas

Kaina: 15.00 Eur 20.00 Eur

Pirkti 

 

 

Labai praktiška NAUJIENA, kurios vardas ,,NELIEČIAMASIS“.

 

PUIKI DOVANA SAU IR DRAUGEI, KURIAI LINKI FINANSINĖS GAUSOS!


 

 

Tai - finansinės gausos saugotojas bei geros nuotaikos nešėjas.

 

Kuo ypatingas?

Kaip juo naudotis?

Nuo kokių gausą ribojančių blokų jis padeda išsivaduoti?


Jei Tavo situacija su pinigais ne tokia, kokios norėtumei ir jei ką bebandei daryti, niekas nedavė rezultatų, bent jau tokių, kokių reikia - štai įrankis. Jo vardas Neliečiamasis. Žalias, kaip pinigų medis, papuoštas auksiniais simboliais ir turi tris slaptus skyrius. Jis - puikus piniginės draugas, kuris atneša gerus pokyčius. O juk geri pokyčiai finansuose reiškia ir gerus pokyčius gyvenime.

 


Pažvelkime, iš kur atsiranda finansai. Pats stipriausias instrumentas pinigams uždirbti yra Tavo protas. Tačiau, jeigu  turi neigiamus įsitikinimus apie pinigus, tai būtent tavo protas tampa pačiu galingiausiu instrumentu, kuris blokuoja pinigus ir neleidžia patekti į tavo gyvenimą. Bet visada yra išeitis – reikia tiesiog pakeisti savo požiūrį į pinigus. Hmmm, lengva pasakyti – sunkiau padaryti. Bet visgi pabandykime tai padaryti linksmai ir lengvai. Svarbiausia yra išrauti pačius kenksmingiausius įsitikinimus apie gausą.

Vienas iš pačių žalingiausių įsitikinimų - ,,Nėra pinigų“ – esi tokį girdėjusi? Gal prisimeni, kas pirmas tau davė šio įsitikinimo sėklą? O dabar pabandyk mintyse suskaičiuoti, kiek kartų tai pasakei sau? 


Šis įsitikinimas - kaip nuodai. Kiekvieną kartą, kai ištari tai ar išgirsti – jis paraližuoja mintis, nukerpa sparnus svajonėms ir galiausiai suleidžia šaknis į piniginę. Žydi ten, bujoja ir nustelbia bet kokį tavo sėjamą gausos daigelį. Ir nors visa širdimi norisi viską pakeisti, tačiau ne taip lengva atsikratyti senų įsitikinimų. Reikia, kad kas nors padėtų tai daryti, sustabdytų nuo senų frazių kartojimo, pasaugotų  nuo neigiamų minčių apie pinigus ir nuolat primintų, kad gausa yra su mumis. Ir tas kas nors yra Neliečiamasis. Jis iš pagrindų keičia situaciją ir naikina įsitikinimą ,,Nėra pinigų“.

 


Kaip viskas vyksta?


Ilona Bakšė, pirmiausiai sau, sukūrė Neliečiamajį. Ir pagaliau šį naują į gausą  ir klestėjimą lydintį įrankį gali  išbandyti ir Tu! Pasiklausyk jos pristatymo!

 


 

 

 Apžiūrėk jį, susidraugauk, perskaityk instrukciją, tada atsidarai savo piniginę ir iš jos pasirenki pinigų banknotą, kurio pasižadi sau neišleisti. Tą banknotą dedi į specialų dėklo skyrių, pavadintą NELIEČIAMASIS, vietoje 500 € skrajutės. Nuo šiol šis pinigas yra Tavo Neliečiamasis, o skrajutę gali padovanoti tam, kam linki finansinės sėkmės.

Dabar pasirūpink Neliečiamojo sargu. Kam jis reikalingas? Kadangi gyvenime būna įvairių situacijų, gali pasitaikyti, kad šis Neliečiamasis banknotas bus paskutinis grynasis pinigas Tavo piniginėje, kai labai prireiks už kažką sumokėti.

Ką daryti, juk jis Neliečiamasis?

Štai čia ir pasitarnaus Neliečiamojo sargas! Jam taip pat skirta speciali vieta. Imi dar vieną pinigų banknotą ir dedi jį į Neliečiamojo sargo vietą. O kai labai prireiks, galėsi jį išleisti, ir taip Neliečiamasis liks nepaliestas.


Nuo šiol nebegalėsi sakyti ,,Pinigų nėra“, nes pinigų yra. Jie štai čia! Bet... jie neliečiami. Jų darbas - pratinti tave prie jausmo, kad pinigų visada yra. Tiesa, jei kartais tektų išleisti Neliečiamojo sargą, kuo skubiau, pasitaikius progai, įsidėk naują banknotą.

Ir, liko paskutinė smulkmena!

Kadangi pinigai ateina ne pas žmones, o pas svajones, kad jos išsipildytų – pasirūpink, kad ir svajonių būtų tavo piniginėje. Neliečiamojo dėklo viduje yra dar vienas slaptas skyrius. Jo viršuje užrašyk savo svajonę ir pažadą, ką dėl šios svajonės esi pasiruošusi padaryti. O štai apačioje, įrašyk pinigų sumą, kurią nori gauti iš gyvenimo už pažado įvykdymą. Toliau - viskas paprasta: dedi dėklą į piniginę, darai savo kasdienius darbus ir po truputį pildai pažadą. O kai jis bus išpildytas, gyvenimas pats suras būdą, kaip išmokėti Tavo įrašytą sumą. Patikėk, gyvenimas  nori Tave matyti laimingą, sveiką ir sėkmingą.

 

Dar kartą peržvelkime, ką Tu gauni, užsisakiusi Neliečiamąjį.

 

 

 

Tu gauni specialų dėklą su trim slaptais skyriais, instrukciją ir 500 € skrajutę. Tai palinkėjimas Tau, kad būtent tokios kupiūros gyventų Tavo piniginėje. Viskas sudėta į gražų Neliečiamojo voką. Kai Neliečiamasis jau bus tavo piniginėje, ir vokas liks tuščias – neišmeski jo. Panaudok jį kaip taupyklę, pavyzdžiui svajonių atostogoms.


Tai tiek. Neliečiamasis jau pasiruošęs keliauti pas Tave. Liko vienintelis klausimas - o ar esi pasiruošusi Tu kelionei į turtingesnę save? Jei taip, pildyk užsakymo formą ir jau po keleto dienų susitik su Neliečiamuoju.


Dėkoju už tavo laiką ir ačiū, kad ieškai būdų, kaip pagerinti savo finansinę sveikatą. Kuo daugiau žmonių gyvenančių gausoje, tuo daugiau grožio šioje žemėje visi drauge galime sukurti.

 

Puiki dovana tiek sau, tiek brangiems žmonėms! Atrodo kaip smagus žaidimas, tačiau išbandžiusieji nedavė ramybės šios idėjos autorei Ilonai Bakšei ir štai! Jau gali įsigyti ir treniruoti savo gausos pojūtį.

 

Idėjos autorė Ilona Bakšė - kūrybininkė, linksmų edukacinių idėjų kūrėja ir generatorė. Daugelį jos sukurtų idėjų ne kartą esate matę prekybos centruose arba parsinešę namo. Kai kas esate dalyvę seminaruose, paskaitose, o gal ir geros nuotaikos iššūkiuose.

 

LABAI RIBOTAS TIRAŽAS ♥ PREMJERA!

 

TIK DABAR

vietoj 20 € - Neliečiamasis 15 €!

 


  

 

Siuntimas 3 € (Lietuvos paštu, Omniva)

...atgal