Krepšelis 0.00 Eur

Kanarėlė persike.

Kanarėlė persike.

Kaina: 10.00 Eur

Neturime

 

ANTROSIOS DALIES PAPILDOMAS TIRAŽAS! 

 

"ŠPYLKOS IR ŠLEPETĖS", pirmoji Nijolės Koskienės knyga!  UŽSAKYTI ČIA>>


 

 

„Kanarėlė persike”− jau antroji Nijolės Koskienės humoreskų knyga (pirmoji „Špylkos ir šlepetės“ 2018 m.), kurioje galima stebėti, kaip pagrindinė herojė Ieva keičiasi, kaip atranda, kad jos gyvenimas yra visai ne toks, kokio ji norėtų, kaip būdama jau brandaus amžiaus ir sveiko proto, ima brautis iš savo susikurtos komforto zonos laukan, į nežinią, lyg į Pažadėtąją žemę, su savimi tempdama ir nieko nenutuokiantį Adomą, kaip kartu su savo geriausiomis draugėmis mokosi patirti gražias ir dažnai nieko nekainuojančias ar lengvai įperkamas būties akimirkas čia ir dabar.

Pagal pirmąją Nijolės Koskienės knygą „Špylkos ir šlepetės” pastatytas interaktyvus spektaklis (2019 m.), subūrė moteris į slaptą, to paties pavadinimo klubą. Deja, pirmosios knygos  2 tiražai jau išparduoti. Todėl nedelsk ir įsigyk antrąją, kol jos neištiko pirmosios likimas. 

„Špylkų ir šlepečių” populiarumas tik patvirtino, kad moterys lengvai atpažįsta save knygos herojės išgyvenamose situacijoje ir geba smagiai iš savęs pasijuokti. O kasdienis balansavimas tarp buities ir būties, „špylkų“ ir šlepečių, kotletų ir Kamasutros, lūpdažių ir burokų yra amžinas.

 

Antroji knyga - švelniausio ir glotniausio popieriaus kaip ir pirmoji - maloni liesti, linksma skaityti ir puiki dovanoti bet kokio amžiaus moteriai. 49 istorijos, kurias moterys skaito vienos, skaito su draugėmis ir netgi savo vyrams. 

PERSPĖJIMAS: nedovanokite moterims po operacijų! Nors juokas padeda sveikti, tačiau kvatotis - skausminga. Tokios pirmojo tiražo patirtys... 

Apie autorę:


Žurnalistė Nijolė Koskienė beveik du dešimtmečius dirbo „Šiaulių krašto” dienraštyje, kurio šeštadienio puslapiuose ir buvo spausdinamos Ievos istorijos. Ironiškos kasdieniškos situacijos turėjo nuolatinį būrį gerbėjų. 

 

Puiki dovana Geriausiai Draugei:

Sau ar/ir Jai

ir tik pirmiesiems su autorės autografu!

 

Dvi Ievos istorijos Jums iš pirmosios knygos:

Kilstelėti finansinį raštingumą: ŠEŠI SLOVIKUČIAI

Santykių problemoms spręsti: KAIP NEUTRALIZUOTI BAMBEKLĮ

...atgal