Krepšelis 0.00 Eur

20 UŽDUOČIŲ: KAIP SULIEKNĖTI IR IŠLAIKYTI SVEIKĄ SVORĮ

20 UŽDUOČIŲ: KAIP SULIEKNĖTI IR IŠLAIKYTI SVEIKĄ SVORĮ

Kaina: 10.00 Eur 15.00 Eur

Užsakyti

Vis dažniau mums siūlomas kaloringesnis, greitas maistas, ir tuo pačiu mes judame vis mažiau. Su kiekvienais metais nepatenkintų savo svoriu ir norinčių sulieknėti žmonių vis daugiau. Tuo pačiu vis labiau didėja sergamumas įvairiomis ligomis, vis daugiau žmonių jaučia nuolatinį nuovargį, energijos trūkumą.

Todėl neretai esame pasirengę mokėti bet kokius pinigus už vaistus, žoleles, nesaugius preparatus ir operacijas tik tam, kad atsikratytume nereikalingo svorio, nuovargio, gautume daugiau energijos ir būtume sveiki.

Bet problemos neišsprendžia nereikalingo svorio atsikratymas, būtina išmokti išlaikyti sveiką svorį, energiją ir motyvaciją visą gyvenimą!

Be to, už lango jau kvepia pavasaris, o netrukus jis privers mus ir peržiūrėti savo garderobą, rinktis lengvesnius ir patogesnius rūbus. Tačiau didelė dalis žmonių, ypač moterų, tuo metu ne tiek džiaugiasi, kiek ima graužti save dėl per žiemą priaugtų ar taip ir nepavykusių atsikratyti kilogramų.

Todėl neabejojame, kad Jums praverstų patarimai, kaip sulieknėti ir/ar išlaikyti sveiką svorį, džiaugtis savimi ir gyvenimu.

Taigi, pradedam!

...atgal

Užsakyti
Išankstinė sąskaita | Paysera