Krepšelis 0.00 Eur

KAIP PLANUOTI LAIKĄ

KAIP PLANUOTI LAIKĄ

Kaina: 15.00 Eur 21.00 Eur

Užsakyti

 

 

 

 

„Gerai tvarkomas laikas yra gerai sutvarkyto proto požymis“ (Isaac Pitman)


Dažnai nepastebime kur dingsta mūsų laikas. Štai praėjo diena, savaitė, mėnuo.... O tiek reikia nuveikti, ir kaip viską suspėti?

Ar pastebite, kad jums nuolat trūksta laiko atlikti svarbiausiems darbams? O kur dar šeima, vaikai, draugai, ar skiriate jiems pakankamai dėmesio?

Daugelis žmonių savo poilsio ir laisvalaikio laiką aukoja darbui. (Ir man taip buvo! Atkryčiai taip pat ;) )

Mes neturime laiko kada mėgautis gyvenimu, mes tiesiog jį bandome pasivyti. Pabaigę darbo savaitę mes nesijaučiame, kad esame padarę tai, kas yra iš tiesų yra svarbu ir prasminga mūsų gyvenimui.

Taigi klausimas, ką iš tiesų mes veikiame? Tik nepradėkite teisintis, jog esame taip užimti, kad neturime kada galvoti apie laiko planavimą.


Jei pastebėjote, kad laikas tapo jūsų šeimininku, jis neleidžia nei atsikvėpti, tuomet ši programa yra kaip tik JUMS! Išmokite planuoti savo laiką ir jūs susitvarkysite savo gyvenimą.

 

Šioje 21 įpročio laiko planavimo programoje suprasite, kad efektyvesnis laiko išnaudojimas lemia pozityvų asmeninį požiūrį į laiką. Todėl žmogus gali labiau mėgautis savirealizacija ir pasiekti geresnę asmeninę, šeimyninio bei profesinio gyvenimo kokybę. Šios programos metu, jūs išmoksite:
  • Daugiau dėmesio skirti svarbiems ir skubiems darbams;
  • Laikytis tam tikrų strategijų stresui nugalėti;
  • Daugiau laiko skirti laisvalaikiui;
  • Siekti tikslų efektyvesniais metodais.
  • Gausite kasdienes afirmacijas įkvėpimui.


Visos šios užduotys išbandytos praktikoje man davė puikių rezultatų, o mano parengtas seminaras "Kaip rasti laiko verslui ir gyvenimui" nuolat sulaukia klausytojų ir puikių atsiliepimų jau kelinti metai. Ir jis kas kart atsinaujina, nes nuolat ieškau ir atrandu naujų būdų   būti ir veikti išmaniau. 


 

„Vienuoliai Himalajų aukštybėse brangino savo laiką. Jie žinojo, kokia yra jo vertė...Jie sakydavo, kad laikas byra iš mūsų delnų tarsi smėlis, jo nebesugrąžinsi. Tie kurie nuo jaunystės laiką leidžia išmintingai, gyvena turtingą, produktyvų, laimingą gyvenimą. O žmonės, nesilaikantys principo, „kad tvarkydamas laiką gebėsi puikiai tvarkyti ir gyvenimą“, ko gera, savo milžiniškų žmogiškų galių įvaldyti nepajėgs. Laikas - didis lygintojas. Ar mes turtingi, ar vargšai, ar gyvename Teksase ar Tokijuje, visų mūsų para susideda iš 24 valandų. Tačiau laimingi žmonės laiką naudoja, o nevykėliai jį švaisto“.

Ištrauka iš R. Sharma „Vienuolis kuris pardavė Ferarį“

 

Tikiu ir kasdien gaunu įrodymus, kad gyventi įdomiai ir prasmingai - kiekvieno žmogaus teisė ir tik nuo mūsų priklauso kaip išleisime mums kasdien išrašytas 24 valandas. Kaip jose būti ir veikti - lėtai, užtikrintai ar skubant, kiekvieno pasirinkimas. „21 užduotis, kaip planuoti savo laiką“ padės jums išmokti efektyviai panaudoti savo laiką, jį planuoti taip, kad visi troškimai būtų įgyvendinti.


 

 
Kurk kasdien subalansuotą gyvenimą su PLANUOKIS

 


 

Atgauk SAVO laiką!

 

Registruojiesi šiandien, o pirmąją užduotį jau gausi rytoj ryte! 

 

KURK SAVO SUBALANSUOTĄ GYVENIMĄ SU PLANUOKIS

...atgal

Užsakyti
Išankstinė sąskaita | Paysera