Krepšelis 0.00 Eur

Asmeninio tobulėjimo knyga PLANUOKIS'2023 ir tikslų knyga!

Asmeninio tobulėjimo knyga PLANUOKIS'2023 ir  tikslų knyga!

 

 

 

 

 

 

PLANUOKIS - tai


DARBO KALENDORIUS + ASMENINIO TOBULĖJIMO

 

KNYGA

 

 


UŽSAKYK JAU ŠIANDIEN!

 

PLANUOKIS'23 B5 Geltonasis  | UŽSAKYTI   

PLANUOKIS'23 A5 Geltonasis | UŽSAKYTI

PLANUOKIS'23 B5 Mėlynasis | UŽSAKYTI 


PLANUOKIS'23 A5 Mėlynasis | UŽSAKYTI

 

TIKSLŲ KNYGA | UŽSAKYTI 

 

 

 

Kuo skiriasi PLANUOKIS ir TIKSLŲ KNYGA? 

Planuokis yra planavimui, o Tikslų knyga yra darbui su su kiekvienu Tavo tikslu: jo išsikėlimu ir išsigryninimu. Daugiau apie TIKSLŲ KNYGĄ>> 

 


PLANUOKIS autorė Milda Sabienė

šiame video supažindina su Planuokis.

PAVARTOME DRAUGE?

 

 

 

 

PLANUOKIS darbo kalendorius su manimi jau šešeri metai, net neabejoju, kad tik su PLANUOKIS, ir 2023-aisiais, aš toliau sieksiu savo tikslų.

Nes ši unikali gyvenimo ir darbo knyga - išties atkaklus vedlys. Jis 2019 atvedė prie senos mano svajonės išsipildymo! O Planuokis minčių žemėlapiai man visada padeda pamatyti reikiamus žingsnius, kad svajonė virstų tikslu ir realybe. Tad mano ir 2022 metų sąskaitoje: 5 metai Rytmečiai visoje Lietuvoje ir pagaliau įkurta studija!

Ir net jei pirmą kartą dabar, apie šią gyvenimo knygą išgirdai, išsami Planuokis naudojimo instrukcija leis maksimaliai išnaudoti šį unikalų įrankį ir gerokai efektyviau ir smagiau organizuoti savo asmeninį ir profesinį gyvenimą. Ir žinoma, džiaugtis jo augimo pokyčiais. Juos pastebėsite jau pirmojo mėnesio bėgyje. Patikrinta!

 

Planuokis man tinka geriausiai– nes noriu kurti savo gyvenimą pati!

O geriausią asmeninio ir darbinio gyvenimo balansą pasiekiau tik atradusi šį įrankį:

nes man vienodai svarbu tiek asmeninis, tiek profesinis gyvenimas;

nes solo verslininkai taip pat dirba efektyviau jei turi laiko sau, savo pomėgiams ir ATOSTOGOMS!

Nes Planuokis man padeda išgryninti mano gyvenimo viziją ir 80-90 proc. savo laiko skirti savo tikslams, energiją - visoms man svarbioms gyvenimo sritims. 

 

 

 

Su Planuokis, mano gyvenimo tikslai skirtingose, man labai svarbiose 9 srityse dažniausti esti balanse. Jei pajaučiu kitaip - lengva atsekti ir skirti dėmesio balansui atstatyti.

 

 

 

Čia pat, aš kuriu žemėlapius kaip savo svarbiausiose gyvenimo srityse pasieksiu išsikeltus tikslus.

 

 

 

Mėgstu kai prieš akis turiu preliminarų visų metų veiklų planą ir kai visi dalykai tolygiai išsidėstę. Anksčiau neišvengdavau streso dėl supuolusių darbų, projektų ir švenčių į vieną vietą..

 

 

 

Bei kiekvieno atskiro mėnesio planą. Kadangi Planuokis už balansą, vienoje knygoje planuoju tiek asmenines, tiek darbo užduotis ir prioritetus. Mėnesio pradžioje išsikeliu asmeninius ir darbo prioritetus, užduotis ir tikslus, skirstydama juos į svarbius, skubius.

 

 

 

Man tobulai tinka, kad atvertus vos vieną lapą, akimirksniu matau visą savo savaitės užimtumą ir realią galimybę įtraukti, nukelti, atesti dar vieną darbą, susitikimą ar malonumą. Anksčiau visada perdozuodavau darbų ir veiklų! Kai mano gyvenimas gulasi į Planuokis, taip nebenutinka.

 

 

Kiekvienai savaitei bei dienai Planuokis siūlo išsikelti siekį. Juk kokį toną užduosi, atitinkamų rezultatų ir apturėsi.

 

 

 

Įkvėpimo semiuosi iš savaitės citatų. Jau keli metai praktikuoju jaunaties laiškus, aiškiai matau ir galiu susiplanuoti laiką jo rašymui. Nes tiek mėnesio, tiek savaitės planuotėse sužymėtos mėnulio fazės.

 

 

Po ranka turiu kertelę savo idėjoms ir norams užrašyti. Jei užplūsta idėjų lietus, visada galiu persikelti į 28 tuščius puslapius ir juos pripildyti. Kartais nuotaika ar idėja labiau tinkama rašyti į languotus puslapius, o kartais - į baltus.

Ir 2020 m. kalendorius darbui ir gyvenimui, turi galimybę kiekvieną dieną žymėti ir vertinti efektyvumą lemiančius įpročius: išgeriamą vandens kiekį ir miego trukmę nuo 1 iki 10!

 

 

 

2022 metams  įpročių vedlys išlieka! Kasdieniai maži veiksmai, kuriuos turėtume daryti stipriai įtakoja rezultatą, tačiau kartais taip sunku išlikti pastoviu mažuose dalykuose. Pasirink įprotį, kuris tau padėtų kelyje į sėkmę ir pirmyn! 

 

 

 

Mėnesio pabaigoje apžvelgiu įsimintiniausius įvykius ir išmoktas pamokas. Taip matau ar mėnesio bėgyje išlaikiau užsibrėžtus prioritetus. Kai viskas užrašyta, tikimybė prabėgusį mėnesį įvertinti 9-10 balams stipriai išauga. Įsivardinu neužbaigtus darbus, kliūtis kas trukdė ir 3 konkrečius veiksmus, kuriuos atliksiu kitą mėnesį. O gal dar vienas įprotis būtų naudingas kelyje?

 

 

Mano kasdienybę ir asmeninį augimą palaiko savaitės užduotys, kurių per metus tiek, kiek savaičių: 52. Užduotys skatina atkreipti dėmesį, reflektuoti, o kasdienybei suteikia žaismingumo, nes užduoties tema gali kalbėtis su artimaisiais, draugais ir kolegomis.  Puiki galimybė sublizgėti lengvame, bet prasmingame pašnekesyje! 

Planuokis ugdo mano įprotį dėkoti ir džiaugtis. Taip suaktyvinamas traukos dėsnis. Jis neleis apleisti šios praktikos, Planuokis ją man primena kas kartą, kai atsiverčiu įsirašyti ar sužiūrėti veiksmus bei susitikimus. 

 

 

 

 

Įpusėjus metams pats laikas įsivertinti kaip einasi ir laiku suplanuoti korekcijas, o metų pabaigoje,  tarpušventyje ar paskutinę savaitę, apžvelgiu savo praėjusius metus: pasiekimus, įvykius, kurie keitė mano gyvenimą, pamokas,  kur ką pritaikiau ir... padėkoju pasiekimams, pamokoms bei žmonėms ir įvykiams.

Užbaigiant metus, įsivertinu metų pasiekimus, aktyvumą, savijautą nuo 1 iki 10 balų. 

Kiekvienų metų pabaigoje, Planuokis paklausia:

kokį patarimą duotum sau kitų metų pradžiai...

 

 

Dėl nieko nereikia sukti galvos, Planuokis jau paruošęs esminius klausimus ir skatina numatyti veiksmus bei juos užrašyti į tobulus, švelnius, dramblio kaulo spalvos puslapius. Puslapiai draugiški tiek tušinukui, tiek rašaliniam parkeriui, o jei kokiame žurnale užtinku įkvepiančią frazę ar iliustraciją - jos puikiai prisiklijuoja ir šie koliažai mano gyvenimo būdo knygai, suteikia savitumo. 

 

Planuokis turi vidinį voką svarbiems dokumentams ar dalykams įsidėti, o gumutė patikimai sulaiko tarp puslapių įdėtas skrajutes ir kas man labiausiai patinka - rašiklį, kad atsivertus po ranka visada turėčiau kuo rašyti. Tiesa, pasiieškojau lieknesnio rašiklio, kad pernelyg nedeformuoti savo gyvenimo knygos. 

 

 

 

 

2 DYDŽIAI: A5 ir B5, 2 SPALVOS: geltonasis ir mėlynasis!


 

 

JEI DAR NIEKADA IKI ŠIOL NETURĖJAI PLANUOKIS?

 

Planuokis priekyje 6 puslapiai skirti supažindinti kaip naudoti šį unikalų įrankį: kuo  naudingas, kaip naudotis planuote ir tikslų siekimo planas. Paprastai, struktūruotai, trumpai ir aiškiai aprašyta laiko planavimo sistema, su kuria aš jau penkeri metai ir tik geriausi atsiliepimai! 


 


2022 M. KALENDORIUS PLANUOKIS: 

DYDŽIAI IR KAINAA5 (mini) darbo kalendoriaus – 35 Eur.

B5 (midi) darbo kalendorius - 39 Eur.

 

TIKSLŲ KNYGA (B5)   - 29 Eur.


 

Įsigydami Planuokis 2017 - 2022, vyrai dažniau rinkosi didesnį dydį, o moterys - mažesnį. Dėl kompaktiškumo, 4 metus iš šešių, pasirinkau A5 ir aš. Mėgstu daug rašyti, kirbėjusi abejonė, kad netilpsiu - nepasitvirtino♥ Užrašams čia tikrai užtektinai vietos! Telpa į daugelį rankinių be pastangų! 


Žmonės, kurie nori turėti daugiau erdvės savo užrašams, rinkosi B5, midi formatą

O kas svarbu Tau?

Kruopščiai suplanuoti veiklas ir darbus, bet į susitikimus mėgsti eiti pėsčiomis, o darbo knyga turi visada būti su tavimi, bet nenori, kad papildomas svoris vargintų? Rekomenduoju A5 formatą. Jei mėgsti rašyti daugiau - išeitis B5 formatas. 

2 SPALVOS: geltonasis ir  mėlynasis!

 

 

 

Tačiau nepriklausomai nuo formato bei spalvos, visais atvejais, Jūs kartu su savo PLANUOKIS'23, gausite nepailstantį ir kaskart įkvepiantį Gyvenimo Balanso koučerį, kuris paskatins žvelgti giliau ir šviesiau į kiekvieną dieną♥


SIUNTIMAS

 

Lietuvoje nuo 5 €.

 

 

 

TIRAŽAS TIRPSTA!

2023 KALENDORIUS PLANUOKIS  – kuriantiems

savo gyvenimą!


 

UŽSAKYK JAU ŠIANDIEN, GAUK ATEINANČIOMIS DIENOMIS!

 


PLANUOKIS'23 B5 Mėlynasis
PLANUOKIS'23 A5 Mėlynasis 


PLANUOKIS'23 B5 Geltonasis |
PLANUOKIS'23 A5 Geltonasis

 

 TIKSLŲ KNYGA | UŽSAKYTI


...atgal