Krepšelis 0.00 Eur

Asmeninio tobulėjimo knyga PLANUOKIS'2019

Asmeninio tobulėjimo knyga PLANUOKIS'2019

 

 

 

 

 

 

PLANUOKIS - tai


DARBO KALENDORIUS + ASMENINIO TOBULĖJIMO

 

KNYGA

 

ATSIPRAŠOME! IŠPARDUOTA.

 

 


A4 formato rožinis NEBETURIME!

A4 formato sidabrinis - IŠPARDUOTA!

A5 formato sidabrinis - IŠPARDUOTA! 


 

 

PLANUOKIS autorė Milda Sabienė

šiame video supažindina su Planuokis'2019

PAVARTOM DRAUGE?

 

 

 

 

PLANUOKIS darbo kalendorius su manimi jau dveji metai, net neabejoju, kad tik su PLANUOKIS ir 2019-aisiais aš toliau sieksiu savo tikslų. Nes ši unikali gyvenimo ir darbo knyga - išties unikalus vedlys.

Ir net jei pirmą kartą dabar, apie šią gyvenimo knygą išgirdai, išsami Planuokis naudojimo instrukcija leis maksimaliai išnaudoti šį unikalų įrankį ir gerokai efektyviau ir smagiau organizuoti savo asmeninį ir profesinį gyvenimą. Ir žinoma, džiaugtis jo augimo pokyčiais. Juos pastebėsite jau pirmojo mėnesio bėgyje. Patikrinta!

 

Planuokis man tinka geriausiai– nes noriu kurti savo gyvenimą pati! O geriausią asmeninio ir darbinio gyvenimo balansą pasiekiau tik atradusi šį įrankį.

 

Nes man vienodai svarbu tiek asmeninis, tiek profesinis gyvenimas.

 

Nes Planuokis man padeda išgryninti mano gyvenimo viziją.

 

 

ir mano gyvenimo tikslus skirtingose, man labai svarbiose 9 srityse.

 

 

 

Čia pat, aš kuriu žemėlapius kaip jų pasieksiu.

 

 

 

Mėgstu kai prieš akis turiu preliminarų visų metų veiklų planą.

 

 

 

Bei kiekvieno atskiro mėnesio planą. Kadangi Planuokis už balansą, vienoje knygoje planuoju tiek asmenines, tiek darbo užduotis ir prioritetus. Mėnesio pradžioje išsikeliu asmeninius ir darbo prioritetus, užduotis ir tikslus, skirstydama juos į svarbius, skubius.

 

 

 

Man tobulai tinka, kad atvertus vos vieną lapą akimirksniu matau visą savo savaitės užimtumą ir realią galimybę įtraukti dar vieną darbą, susitikimą ar malonumą. Anksčiau visada perdozuodavau darbų ir veiklų! Kai mano gyvenimas gulasi į Planuokis, taip nebenutinka.

 

 

Kiekvienai savaitei bei dienai Planuokis siūlo išsikelti siekį. Juk kokį toną užduosi, atitinkamų rezultatų ir apturėsi.

 

 

 

Įkvėpimo semiuosi iš savaitės citatų. Jau keli metai praktikuoju jaunaties laiškus, aiškiai matau ir galiu susiplanuoti laiką jo rašymui. Nes tiek mėnesio, tiek savaitės planuotėse sužymėtos mėnulio fazės.

 

 

Po ranka turiu kertelę savo idėjoms ir norams užrašyti. Jei užplūsta idėjų lietus, visada galiu persikelti į 28 tuščius puslapius ir juos pripildyti. Kartais nuotaika ar idėja labiau tinkama rašyti į languotus puslapius, o kartais - į baltus.

NAUJIENA: 2019 m. kalendorius darbui ir gyvenimui, turi galimybę kiekvieną dieną žymėti ir vertinti efektyvumą lemiančius įpročius: išgeriamą vandens kiekį ir miego trukmę nuo 1 iki 10!

 

 

 

Mėnesio pabaigoje apžvelgiu įsimintiniausius įvykius ir išmoktas pamokas. Taip matau ar mėnesio bėgyje išlaikiau užsibrėžtus prioritetus. Kai viskas užrašyta, tikimybė prabėgusį mėnesį įvertinti 9-10 balams stipriai išauga. Įsivardinu neužbaigtus darbus, kliūtis kas trukdė ir 3 konkrečius veiksmus, kuriuos atliksiu kitą mėnesį.

 

 

Mano kasdienybę ir asmeninį augimą palaiko savaitės užduotys, kurių per metus tiek, kiek savaičių: 52. Užduotys skatina atkreipti dėmesį, reflektuoti, o kasdienybei suteikia žaismingumo, nes užduoties tema galima kalbėtis su artimaisiais, draugais ir kolegomis.  Puiki galimybė sublizgėti lengvame, bet prasmingame pašnekesyje! 

Planuokis ugdo mano įprotį dėkoti ir džiaugtis. Taip suaktyvinamas traukos dėsnis. Jis neleis apleisti šios praktikos, Planuokis ją man primena kas kartą, kai atsiverčiu įsirašyti ar sužiūrėti veiksmus bei susitikimus. 

 

 

 

 

Metų pabaigoje,  tarpušventyje ar paskutinę savaitę, apžvelgiu savo praėjusius metus: pasiekimus, įvykius, kurie keitė mano gyvenimą, pamokas,  kur ką pritaikiau ir... padėkoju pasiekimams, pamokoms bei žmonėms ir įvykiams.

Užbaigiant metus, įsivertinu metų pasiekimus, aktyvumą, savijautą nuo 1 iki 10 balų. 

Kiekvienų metų pabaigoje, Planuokis paklausia:

kokį patarimą duotum sau kitų metų pradžiai...

 

 

Dėl nieko nereikia sukti galvos, Planuokis jau paruošęs esminius klausimus ir skatina numatyti veiksmus bei juos užrašyti į tobulus, švelnius, dramblio kaulo spalvos puslapius. Puslapiai draugiški tiek tušinukui, tiek rašaliniam parkeriui, o jei kokiame žurnale užtinku įkvepiančią frazę ar iliustraciją - jos puikiai prisiklijuoja ir šie koliažai mano gyvenimo knygai suteikia savitumo. 

 

Planuokis turi vidinį voką svarbiems dokumentams ar dalykams įsidėti, o gumutė patikimai sulaiko tarp puslapių įdėtas skrajutes ir kas man labiausiai patinka - rašiklį, kad atsivertus po ranka visada turėčiau kuo rašyti. Tiesa, pasiieškojau lieknesnio rašiklio, kad pernelyg nedeformuoti savo gyvenimo knygos. 

 

 

 

 

BET JEI DAR NIEKADA IKI ŠIOL NETURĖJAI PLANUOKIS?

 

Planuokis priekyje 6 puslapiai skirti supažindinti kaip naudoti šį unikalų įrankį: kuo naudingas, kaip naudotis ir tikslų siekimo planas. Paprastai, trumpai ir aiškiai aprašyta laiko planavimo sistema, su kuria aš jau dveji metai ir tik geriausi atsiliepimai! 


 


2019 M. KALENDORIUS PLANUOKIS: 

DYDŽIAI IR KAINAA5 (mažesnio) kalendoriaus – 25 Eur.

A4 (didesnio) kalendoriaus – 30 Eur.

 

Įsigydami Planuokis'2017 bei Planuokis'2018, vyrai dažniau rinkosi A4 dydį, o moterys - A5. Dėl kompaktiškumo pasirinkau A5 ir aš. Mėgstu daug rašyti, kirbėjusi abejonė, kad netilpsiu - nepasitvirtino♥ Užrašams čia tikrai užtektinai vietos! Tačiau pasirinkę A4, džiaugėsi galimybe pernešti neperlenktus ir nesuglamžytus, susitikimams reikiamus dokumentus.


O kas svarbu Tau?

Kruopščiai suplanuoti veiklas ir darbus, bet į susitikimus mėgsti eiti pėsčiomis, o darbo knyga turi visada būti su tavimi, bet nenori, kad papildomas svoris vargintų? Rekomenduoju A5 formatą.

O gal svarbu tiek planavimas, tiek į susitikimus tenka dažnai neštis dokumentų aplankus, bet dažniausiai vyksti automobiliu? Arba darbo knyga bus naudojama tik darbo vietoje? Rekomenduoju A4 formatą.
 

2 SPALVOS: rausva ir pilka


 

 

 

 


 

Tačiau nepriklausomai nuo formato bei spalvos, visais 4 atvejais, Jūs kartu su savo PLANUOKIS'2019, gausite nepailstantį ir kaskart įkvepiantį koučerį, kuris paskatins žvelgti giliau ir šviesiau į kiekvieną dieną♥


SIUNTIMAS

 

Lietuvoje 3 €.

(1 vnt. A4 ar 2 vnt. A5, atsiimant paštomatuose ar Lietuvos pašto skyriuose) 

 

Užsienyje nuo 5 €

(priklausomai nuo šalies ir kiekio, klausti info@TurtingaMoteris.lt)

 

 

PASKUTINIAI VIENETAI IŠ VISO TIRAŽO!

 

 

2019 KALENDORIUS PLANUOKIS  – kuriantiems

savo gyvenimą!


 

UŽSAKYK JAU ŠIANDIEN,

NES RYTOJ BUS PER VĖLU!


PLANUOKIS'2019 A4 Pilkas | UŽSAKYTI VOS 2 VNT.


PLANUOKIS'2019 A5 Pilkas | 
UŽSAKYTI paskutiniai tik PLANUOKIS.COM 

 

PLANUOKIS'2019 A4 Rausvas | UŽSAKYTI PASKUTINIS!!!


PLANUOKIS'2019 A5 Rausvas | ATSIPRAŠOME, IŠPARDUOTA!!!


...atgal