Krepšelis 0.00 Eur

Turtinga Moteris jau turi savo kavą!

Turtinga Moteris jau turi savo kavą!

Mintis tampa tikrove.

Pristatau vardinę, Jolanta | Turtinga Moteris by OMG kavą.

 

Kava man – tai kasdienė mantra, laukiamiausias ryto ritualas. Todėl geriausia, kai ji išskirtinės kokybės. Ir patiekta mylimiausiame porceliano puodelyje... Tiek vienumoje, tiek su mylimaisiais, tiek prasmingoje bendraminčių bendrystėje.

 

Vardinė Jolanta | Turtinga Moteris OMG kava – išmoninga, švelni ir lengva tiek uodžiant, tiek ragaujant. Joje persipina pieniško šokolado šilkas, lazdyno riešutų atitarimas, medaus užuomina...

Pakeliamai būties lengvybei, kaskart kai norisi atsipalaiduoti. Pasiruošk puodelį mano mėgstamiausios kavos ir ištark: „OH MY GOD!“

Vardinės „OMG” kavos 100% arabika pupelės tiekiamos iš Brazilijos plantacijų, o skrudinamos Italijoje.

Inovatyvi skrudinimo sistema „Clean Air System“, pasitelkiant šimtmečius skaičiuojančias itališkos kavos tradicijas, šią kavą leidžia priskirti preciziškai „Exclusive Line” linijai.

Ši vardinė Jolanta | Turtinga Moteris OMG kava – mano pasidalijimas savo istorija ir padėka artimiesiems ir pačiai sau. Už tai, kad nepaisydama kelionėje iškylančių sunkumų, vis dar esu.

 


Mane įkvepianti Ayan Rand frazė – „Klausimas ne kas man leis, o kas mane sustabdys!“, tikiuosi įkvėps ir Tave.


Įsibėgėjus kontaktų Rytmečių projektui visoje Lietuvoje ir su moterimis išgėrus šimtus puodelių kavos, dargi per pirmąjį kontaktų Rytmečių gimtadienį, gavus magnetuką su įrašu: "Jeigu keltis anksti, tai tik su skania kava.", nori nenori imi mąstyti  apie išskirtinę kavą.

Rytmečiams, savo rytiniam ritualui ir bendruomenei. 

O kaip žinia - mintys kuria tikrovę. Vos tik nustoji priešintis ir leidi dalykams vykti, gauni viską, apie ką svajoji. 

Susipažinome Rytmečiuose ir pradėjusios bendradarbiauti socialiniuose projektuose OMG COFFEE  ir Turtinga Moteris šiandien kviečia pragauti ir pamilti vardinę, Jolanta | Turtinga Moteris, OMG kavą.

KAVA INTERNETU!

Malta kava, 500 g pakuotėje | Pupelėmis, 1 kg pakuotėje

 


PIRKTI DABAR


#omgcoffee #Rytmečio_sėkmės_istorija #unikalidovana #vardinekava #vardine_kava
#tikrosistorijos #tikros_istorijos
#personalcoffee #tikriejititanai 

...atgal