Krepšelis 0.00 Eur

Laimės Kalvė - praktinės dirbtuvės

Laimės Kalvė - praktinės dirbtuvės

Lektorius: Jolanta Chlevickienė
Vieta: Šiauliai, V.Grinkevičiaus g. 18 (Ceragem Studija)
Data: 2023 m. balandžio 21 d.
Laikas: 17:30 - 19:30
Trukmė: 2 val.
Investicija: nuo 14,5 € su drauge. 17 € asmeniui.
Užsakyti

 

 

 

 

PER PAČIĄ JAUNATĮ - tinkamiausią metą,

paleisti į Visatą savo norus ir svajones, bet!

 

Jeigu leistum sau nevaržomai svajoti, kaip atrodytų tavo svajonių gyvenimas?

Koks jis būtų?
Kokia būtum tu?
Kaip atrodytum?
Kaip jaustumeisi?
Kaip žydėtum ir klestėtum?
Kokiems užsiėmimams skirtum savo laiką ir energiją?
Kokie žmonės suptų tave?
Ko siektum, o ko atsisakytum?
Kas tau svarbu, o kas svarbiausia Tavo laimei?

 

Svajoti taikant vizualizavimo technikas - stipriausias būdas norus paversti tikslais ir realybe. Tai, apie ką galvojame, to gauname daugiau.

 

 


Jaunatis yra palankiausias svajoti, kuomet norai ir svajonės turi daugiausiai galios išsipildyti.
Jaunaties energija palaiko bet kokią naują pradžią.

Jaunatis yra geriausias laikas paskelbti Visatai apie tai, ką norite įsileisti į savo gyvenimą ir ką norite iš jo paleisti.
Padėkoti už tai, ką jau turi ir pajausti, įsisąmoninti ir sau įsivardinti, kaip toliau norite gyventi, kad jaustumėtės laiminga.
Kodėl koliažai?
* Nes koliažas yra raktas į mūsų vidinį pasaulį - į mūsų sąmonę ir pasąmonę.
* Koliažas suteikia mūsų svajonėms pavidalą (vizualiąją išraišką) ir sukuria ryšį su materijos pasauliu (padeda mūsų svajonėms materializuotis).
* Nes karpydamos, dėliodamos ir klijuodamos paveikslėlius, simbolius, spalvas, formas, vaizdus, frazes, mes (su)kuriame savo svajonių gyvenimo vaizdinį ir atveriame jį sau.
* Nes kurdamos koliažus, mes save (su)kuriame.
(Per)kuriame.
(At)kuriame.
Su(si)dedame visus taškus ant “i”. Įsisąmoniname tai, kas mums svarbu. Kažką priimame.
Kažką (pa)leidžiame.
Kažką sau (at)leidžiame.
Kažką sau leidžiame ir tarsi pripažįstame sau - "Esu to verta".
Nes koliažas - tai naujas atskaitos taškas.
Naujos kelionės pradžia.
Ir naujas lapas.
Ir aš nuoširdžiai linkiu jums jį atverti.

 

SVAJOKITE ATSAKINGAI, SVAJONĖS PILDOSI!

 

Laimės koliažas – kas tai?


Tai įtraukianti kūrybinė praktika, kurioje persipina meno terapijos ir savęs pažinimo technikos, kai intuityviai iš žurnaluose aptiktų surezonavusių atskirų frazių, antraščių, simbolių, vaizdų ar nuotraukų sukuriamas asmeninis Laimės koliažas.
Žaismingo kūrybinio proceso metu, kaip vaikystėje, plėšant, karpant, klijuojant paveikslėlį prie paveikslėlio bei įkvepiančias antraštes, dėmesys vidinei savijautai čia ir dabar vyksta savo tapatumo pažinimas ir gimsta naujas asmeninis kūrinys – koliažas. Tai meno terapija, padedanti atsiskleisti užslėptiems asmenybės bruožams ir troškimams, ko negalėjome įvardinti ar nedrįsome pripažinti suteikia naujų įžvalgų apie save ir suvokimą kas svarbu einamuoju momentu ir ko norisi turėti savo realybėje dabar.

Tuo pačiu koliažas - tai vizualizavimo technika, įdarbinanti traukos dėsnį: kur mūsų dėmesys, ten ir rezultatai.

Laimės koliažo technika prieinama kiekvienam, neturi jokio amžiaus nei lyties cenzo ir nereikalaujanti jokių specialių armeninių įgūdžių.

O rezultatas visada unikalus ir nepakartojamas tiek vaizdu, tiek prasme - kiekvienos moters intuicijos, vidinio pasaulio ir troškimų atspindys, parodantis kas esu o tuo pačiu ir kryptis - ko trokštu sau.


Kodėl koliažas?

 

  • Tai tarsi ėjimas į dialogą su savimi. Vizualizuodami koliažo pagalba mes atskleidžiame savo svajones ir norus.
  • O juk kokios svajonės - toks ir gyvenimas.
  • Bet koks simbolis apie mus pasako daug daugiau nei tai įvardintume.
  • Laimės koliažo praktika apjungia žmogaus vidinį ir išorinį pasaulius.
  • Tampa tiltu į savęs pažinimą, suvokimą ir priėmimą.
  • Ši paprasta, mielą žaidimą primenanti technika padeda suprasti ir įsisąmoninti savo jausmus, troškimus, poreikius, vertybes, vizualizuoti savo tikruosius norus, svajones, charakterio savybes, savo unikalų pasaulio matymą ir tai, ko nedrįstame įsivardyti ar pripažinti.


Ar Laimės koliažas – magiškas procesas?Renkantis ir dėliojant paveikslėlius ir antraštes koliažui, įsijungia traukos dėsnis bei pasąmonė ir atskleidžia tai, ko sąmonė net nenutuokia. Taip pasąmonės vedami, galime sukurti savo ateities perspektyvą, įvardinti norus ar užslėptus troškimus, vizualizuoti, pajausti tikslus ir sielos svajones. Kad viskas taptų REALYBE!


 

 

Laimės koliažai - puiki technika Jūsų kasdienybei tiek šventei: gimtadieniui, mergvakariui, bet kokiam vaikų, moterų ar šeimos, verslo partnerystės susiėjimui.

 

Ankstesnių Laimės kalvių dalyvių liudijimai vienareikšmiški - Laimės koliažai iš tiesų veikia!! 

Laimės koliaže suklijuotuose paveikslėliuose užkoduota norima emocinė būsena, finansiniai bei daiktiniai troškimai ir net artimo žmogaus ar prasmingos bendrystės svajonės - tampa realybe!

Laimės koliažas - unikalus kūrinys iš nuotraukų, paveikslėlių, frazių ir afirmacijų atspindinčių tai, ko trokšti Savo Laimei.

Sukurtas paveikslas - miela mozaika, padeda ryškiau pamatyti vidinį troškimą ir jį transformuoti į tikslą, kuriam pasiekti pasitelkiamas Traukos Dėsnis, kurio esmė - kur mūsų mintys, toks ir rezultatas.
Laimės kalvėje, bendraminčių energijos apsuptyje, kur kas greičiau pripildysi laimės koliažą pozityvia energija, kuria palydimi norai ir troškimai,  gerokai greičiau materializuojasi realiame gyvenime.

Kodėl koliažai bei vizijų lentos tokie veiksmingi?

Vizualizavimo praktika tampa nuolatiniu tavo tikslo priminimu, kuris įgalina tavo pasąmonę imti troškimus  įgyvendinti, rasti būdų tai paversti realybe.

Laimės koliažo kūrimas padeda atsipalaiduoti ir žaidžiant susikurti LAIMINGOS, SĖKMINGOS,  ŽYDINČIOS, SVEIKOS, GYVENANČIOS GAUSOJE ir HARMONIJOJE vaizdą. 

Ši technika ne kartą išbandyta ir asmeniškai. Turiu kelis asmeninius Laimės koliažus ir didžioji dalis svajonių įgyvendintos bei tapo mano gyvenimo dalimi, link kai kurių - dar tik judu, bet jos jau pasiekiamos.

Tad ateik ir Tu - nukalti savo Laimės Pasagą♥ Skirk laiko sau: pasvajoti, panorėti, pajausti. Ši puiki praktika, leis Tau išsigryninti  tikruosius savo norus ir paversti juos aiškiais ir konkrečiais tikslais.REGISTRUOKIS!

JAUNATIS - PATS GERIAUSIAS METAS KURTI

IR PAŽINTI SAVO LAIMĘ BEI ĮVEIKLINTI TRAUKOS DĖSNĮ.

 

Renginio kaina asmeniui: vos 17 €. (Visos priemonės įskaičiuotos). Dviems ir smagiau, ir pigiau: 29 €. (14,5 €/asm.)

 

 

Jei esate 5-15 moterų grupė, susisiekime info@TurtingaMoteris.lt ir suderinkime Jums tinkamą laiką! Grupei taikoma nuolaida!


Kviečiu prieš užpildant registracinę formą susipažinti su TurtingaMoteris.lt PRIVATUMO POLITIKA...atgal

Užsakyti


Išankstinė sąskaita | Paysera