Krepšelis 0.00 Eur

Laimės Kalvė - praktinės dirbtuvės

Laimės Kalvė - praktinės dirbtuvės

Lektorius: Jolanta Chlevickienė
Vieta: Šiauliai, Dvaro g. 64, 3 steps - paveikslai, dovanos | Panevėžys - 0124 VIETŲ NEBETURIME! | Kaunas, Vilnius, Klaipėda
Data: 2020 m. sausio 28 d. ŠIAULIAI arba suderinus individualiai jūsų kolektyvui ar bendruomenei.
Laikas: 17:30 - 20:00
Trukmė: 2,5 val.
Investicija: 15 €.
Užsakyti

 

 

 

 

PER PAČIĄ JAUNATĮ - tinkamiausią metą,

paleisti į Visatą savo norus ir svajones, bet!

 

SVAJOKITE ATSAKINGAI, SVAJONĖS PILDOSI!

Būti laimingam - svajonė ar realybė? Mokslininkai teigia, kad taip, realu!
Paprastos, veiksmingos strategijos, kaip būti laimingam šiandien ir kiekvieną dieną bei praktika, padėsianti Jūsų norus ir svajones, paversti realybe, pasitelkus traukos dėsnį. 
sužinosite veiksmingas strategijas, kuriomis įtakosite kasdienę Jūsų laimės būseną; 
pasimatuosite visų 8 savo gyvenimo sričių balansą;
sužinosite būdus bei principus, kurių dėka galėsite susikurti jūsų tikruosius poreikius ir troškimus atspindintį laimės ir svajonių koliažą, padėsiantį pasiekti jums savo tikslų; 
sužinosite koliažo kūrimo principus, kuriuos žinant, savarankiškai galima sukurti individualų ar šeimos koliažą; 
po seminaro žinosite, kaip sukurti laimės ir svajonių koliažą, aprėpiantį 8 gyvenimo sferas: šeimos, draugų, sveikatos, hobio, pinigų, poilsio, karjeros/verslo, asmeninio augimo srityse.įsisąmoninsite, ko iš tikrųjų norite - taps aišku, ką reikia daryti; vizualizuosite norus ir svajones, o tai turės įtakos jūsų kasdieniams veiksmams ir pasirinkimams. 

Laimės koliažas – kas tai?


Tai meno terapijos ir savęs pažinimo technika, suteikianti galimybę iš atskirų antraščių, paveikslėlių ar nuotraukų sukurti asmeninį Laimės koliažą.
Žaismingo proceso metu, kaip vaikystėje, plėšant, karpant, klijuojant paveikslėlį prie paveikslėlio bei įkvepiančias antraštes, gimsta naujas asmeninis kūrinys – koliažas. Tai meno terapija, padedanti atsiskleisti užslėptiems asmenybės bruožams ir troškimams, o kartu tai vizualizavimo technika, įdarbinanti traukos dėsnį. 

Laimės koliažo technika prieinama kiekvienam, nereikalaujanti specialių įgūdžių. 


Kodėl koliažas?

 

  • Tai tarsi ėjimas į dialogą su savimi. Vizualizuodami koliažo pagalba mes atskleidžiame savo svajones ir norus.
  • O juk kokios svajonės - toks ir gyvenimas.
  • Bet koks simbolis apie mus pasako daug daugiau nei tai įvardintume.
  • Laimės koliažo praktika apjungia žmogaus vidinį ir išorinį pasaulius.
  • Tampa tiltu į savęs pažinimą, suvokimą ir priėmimą.
  • Ši paprasta, mielą žaidimą primenanti technika padeda suprasti ir įsisąmoninti savo jausmus, troškimus, poreikius, vertybes, vizualizuoti savo tikruosius norus, svajones, charakterio savybes, savo unikalų pasaulio matymą ir tai, ko nedrįstame įsivardyti ar pripažinti.


Ar Laimės koliažas – magiškas procesas?Renkantis ir dėliojant paveikslėlius ir antraštes koliažui, įsijungia traukos dėsnis bei pasąmonė ir atskleidžia tai, ko sąmonė net nenutuokia. Taip pasąmonės vedami, galime sukurti savo ateities perspektyvą, įvardinti norus ar užslėptus troškimus, vizualizuoti, pajausti tikslus ir sielos svajones. Kad viskas taptų REALYBE!


 

 

Laimės koliažai - puiki technika METŲ PRADŽIAI ar Jūsų šventei: gimtadieniui, mergvakariui, bet kokiam vaikų, moterų ar šeimos, verslo partnerystės susiėjimui.

 

Ankstesnių Laimės kalvių dalyvių liudijimai vienareikšmiški - Laimės koliažai iš tiesų veikia!! 

Laimės koliaže suklijuotuose paveikslėliuose užkoduota norima emocinė būsena, finansiniai bei daiktiniai troškimai ir net artimo žmogaus ar prasmingos bendrystės svajonės - tampa realybe!

Laimės koliažas - unikalus kūrinys iš nuotraukų, paveikslėlių, frazių ir afirmacijų atspindinčių tai, ko trokšti Savo Laimei.

Sukurtas paveikslas - miela mozaika, padeda ryškiau pamatyti vidinį troškimą ir jį transformuoti į tikslą, kuriam pasiekti pasitelkiamas Traukos Dėsnis, kurio esmė - kur mūsų mintys, toks ir rezultatas.
Laimės kalvėje, bendraminčių energijos apsuptyje, kur kas greičiau pripildysi laimės koliažą pozityvia energija, kuria palydimi norai ir troškimai,  gerokai greičiau materializuojasi realiame gyvenime.

Kodėl koliažai bei vizijų lentos tokie veiksmingi?

Vizualizavimo praktika tampa nuolatiniu tavo tikslo priminimu, kuris įgalina tavo pasąmonę imti troškimus  įgyvendinti, rasti būdų tai paversti realybe.

Laimės koliažo kūrimas padeda atsipalaiduoti ir žaidžiant susikurti LAIMINGOS, SĖKMINGOS,  ŽYDINČIOS, SVEIKOS, GYVENANČIOS GAUSOJE ir HARMONIJOJE vaizdą. 

Ši technika ne kartą išbandyta ir asmeniškai. Turiu kelis asmeninius Laimės koliažus ir didžioji dalis svajonių įgyvendintos bei tapo mano gyvenimo dalimi, link kai kurių - dar tik judu, bet jos jau pasiekiamos.

Tad ateik ir Tu - nukalti savo Laimės Pasagą♥ Skirk laiko sau: pasvajoti, panorėti, pajausti. Ši puiki praktika, leis Tau išsigryninti  tikruosius savo norus ir paversti juos aiškiais ir konkrečiais tikslais.REGISTRUOKIS!

JAUNATIS - PATS GERIAUSIAS METAS KURTI

IR PAŽINTI SAVO LAIMĘ BEI ĮVEIKLINTI TRAUKOS DĖSNĮ.

 

Renginio kaina asmeniui: 15 €. 

 

 

IEŠKAI LAIMĖS TALISMANO?

Sužinok daugiau apie Laimės Akmenėlius! 

Tai akmenuko formos ir išvaizdos, unikalia vėlimo technika sukurtas rankų darbo kūrinys iš natūralių medžiagų. Akmenėlis yra kaip talismanas, Laimės simbolis, simboliškai savyje galintis sutalpinanti viską, kas jo turėtojui yra Laimė – jausmai, svajonės, džiugesio akimirkos, linkėjimai ir įkvėpimai. Taip pat, turint omenyje tai, kad Laimė tik didėja ja dalinantis, Laimės akmenėlio misija yra keliauti – keliauti ten, kur Laimės labiausiai reikia, iš rankų – į rankas, paliečiant kiekvieno, per kurį akmenėlis keliauja, širdį, pripildant ją Laimės energija. Visi akmenėliai turi vardus ir identifikacinius numerius, tad yra galimybė internete pildyti kiekvieno jų istoriją, stebėti, kaip Laimės akmenėliai keliauja per pasaulį, sekti jų istorijas, gavus Laimės akmenėlį – sužinoti, kokį kelią iki Tavęs jis nukeliavo, kokiom mintim, istorijom ir Laimėm jis įkrautas. DAUGIAU>>>

 

Mokykis ir tobulėk su kvapnia

Turtinga Moteris kava ♥ Sužinok daugiau>>> 

 

 

Jei esate 5-15 moterų grupė, susisiekime info@TurtingaMoteris.lt ir suderinkime Jums tinkamą laiką! Grupei taikoma nuolaida!DĖMESIO!! Su Cashback pirk sumaniai: tarptautinės pirkimo bendruomenės nariai kiekvieną kartą įsigydami TurtingaMoteris.lt organizuojamus renginius susigrąžina 2% ir renka pirkimo taškus. Pildydami užsakymo formą, pastabose nurodykite savo Cashback ID.

NETURI CASHBACK?

Užsiregistruok į „Cashback World“ nemokamai internetu ir mėgaukis privalumais jau pirmojo pirkimo metu.

  • Užpildyk registracijos formą: REGISTRACIJA
  • Gavai patvirtinimo laišką - aktyvuok.
  • Parsisiųsk Cashback programėlę telefone.
  • Gauk naudas.Kviečiu prieš užpildant registracinę formą susipažinti su TurtingaMoteris.lt PRIVATUMO POLITIKA...atgal

Užsakyti

Išankstinė sąskaita | Paysera