Krepšelis 0.00 Eur

Laimės Kalvė - praktinės dirbtuvės

Laimės Kalvė - praktinės dirbtuvės

Lektorius: Jolanta Chlevickienė
Vieta: Šiauliai, P.Višinskio g. 39 (JUST'DO work/shop studija)
Data: 2019 m. susidarius grupei
Laikas: 17:30 - 20:30
Trukmė: 3 val.
Investicija: Nuo 10 €.
Užsakyti

 

 

 

 

PER PAČIĄ JAUNATĮ - tinkamiausią metą,

paleisti į Visatą savo norus ir svajones, bet!

 

SVAJOKITE ATSAKINGAI, SVAJONĖS PILDOSI!

 

 

 

 

Būti laimingam - svajonė ar realybė? Mokslininkai teigia, kad taip, realu!

Paprastos, veiksmingos strategijos, kaip būti laimingam šiandien ir kiekvieną dieną bei praktika, padėsianti Jūsų norus ir svajones, paversti realybe, pasitelkus traukos dėsnį.

 

Seminare: 


 • sužinosite veiksmingas strategijas, kuriomis įtakosite kasdienę Jūsų laimės būseną;
 • pasimatuosite visų 8 savo gyvenimo sričių balansą;
 • sužinosite būdus bei principus, kurių dėka galėsite susikurti jūsų tikruosius poreikius ir troškimus atspindintį laimės ir svajonių koliažą, padėsiantį pasiekti jums savo tikslų; 
 • sužinosite koliažo kūrimo principus, kuriuos žinant, savarankiškai galima sukurti individualų ar šeimos koliažą; 
 • po seminaro žinosite, kaip sukurti laimės ir svajonių koliažą, aprėpiantį 8 gyvenimo sferas: šeimos, draugų, sveikatos, hobio, pinigų, poilsio, karjeros/verslo, asmeninio augimo srityse.
 • įsisąmoninsite, ko iš tikrųjų norite - taps aišku, ką reikia daryti;
 • vizualizuosite norus ir svajones, o tai turės įtakos jūsų kasdieniams veiksmams ir pasirinkimams. 


Laimės koliažas – kas tai?Tai meno terapijos ir savęs pažinimo technika, suteikianti galimybę iš atskirų antraščių, paveikslėlių ar nuotraukų sukurti asmeninį Laimės koliažą.
Žaismingo proceso metu, kaip vaikystėje, plėšant, karpant, klijuojant paveikslėlį prie paveikslėlio bei įkvepiančias antraštes, gimsta naujas asmeninis kūrinys – koliažas. Tai meno terapija, padedanti atsiskleisti užslėptiems asmenybės bruožams ir troškimams, o kartu tai vizualizavimo technika, įdarbinanti traukos dėsnį. 

Laimės koliažo technika prieinama kiekvienam, nereikalaujanti specialių įgūdžių. 

Ar Laimės koliažas – magiškas procesas?Renkantis ir dėliojant paveikslėlius ir antraštes koliažui, įsijungia traukos dėsnis bei pasąmonė ir atskleidžia tai, ko sąmonė net nenutuokia. Taip pasąmonės vedami, galime sukurti savo ateities perspektyvą, įvardinti norus ar užslėptus troškimus, vizualizuoti, pajausti tikslus ir sielos svajones. Kad viskas taptų REALYBE!

 

 

 

Laimės koliažai - puiki technika METŲ PRADŽIAI ar Jūsų šventei: gimtadieniui, mergvakariui, bet kokiam vaikų, moterų ar šeimos, verslo partnerystės susiėjimui.

 

Ankstesnių Laimės kalvių dalyvių liudijimai vienareikšmiški - Laimės koliažai iš tiesų veikia!! 
Ši technika ne kartą išbandyta ir asmeniškai. Turiu kelis asmeninius Laimės koliažus ir didžioji dalis svajonių įgyvendintos bei tapo mano gyvenimo dalimi, link kai kurių - dar tik judu, bet jos jau pasiekiamos.

Tad ateik ir Tu - nukalti savo Laimės Pasagą♥ Skirk laiko sau: pasvajoti, panorėti, pajausti. Ši puiki praktika, leis Tau išsigryninti  tikruosius savo norus ir paversti juos aiškiais ir konkrečiais tikslais.REGISTRUOKIS!

JAUNATIS - PATS GERIAUSIAS METAS KURTI

IR PAŽINTI SAVO LAIMĘ BEI ĮVEIKLINTI TRAUKOS DĖSNĮ.

 

Renginio kaina asmeniui: 10 €. 

 

 

IEŠKAI LAIMĖS TALISMANO?

Sužinok daugiau apie Laimės Akmenėlius! 

Tai akmenuko formos ir išvaizdos, unikalia vėlimo technika sukurtas rankų darbo kūrinys iš natūralių medžiagų. Akmenėlis yra kaip talismanas, Laimės simbolis, simboliškai savyje galintis sutalpinanti viską, kas jo turėtojui yra Laimė – jausmai, svajonės, džiugesio akimirkos, linkėjimai ir įkvėpimai. Taip pat, turint omenyje tai, kad Laimė tik didėja ja dalinantis, Laimės akmenėlio misija yra keliauti – keliauti ten, kur Laimės labiausiai reikia, iš rankų – į rankas, paliečiant kiekvieno, per kurį akmenėlis keliauja, širdį, pripildant ją Laimės energija. Visi akmenėliai turi vardus ir identifikacinius numerius, tad yra galimybė internete pildyti kiekvieno jų istoriją, stebėti, kaip Laimės akmenėliai keliauja per pasaulį, sekti jų istorijas, gavus Laimės akmenėlį – sužinoti, kokį kelią iki Tavęs jis nukeliavo, kokiom mintim, istorijom ir Laimėm jis įkrautas. DAUGIAU>>>

 

Mokykis ir tobulėk su kvapniu vardinės

Turtinga Moteris by OMG kavos puodeliu ♥ Sužinok daugiau>>> 

 

 

Jei esate 5-15 moterų grupė, susisiekime info@TurtingaMoteris.lt ir suderinkime Jums tinkamą laiką! Grupei taikoma nuolaida!DĖMESIO!! Su Cashback pirk sumaniai: tarptautinės pirkimo bendruomenės nariai kiekvieną kartą įsigydami TurtingaMoteris.lt organizuojamus renginius susigrąžina 2% ir renka pirkimo taškus. Pildydami užsakymo formą, pastabose nurodykite savo Cashback ID.

NETURI CASHBACK?

Užsiregistruok į „Cashback World“ nemokamai internetu ir mėgaukis privalumais jau pirmojo pirkimo metu.

 • Užpildyk registracijos formą: REGISTRACIJA
 • Gavai patvirtinimo laišką - aktyvuok.
 • Parsisiųsk Cashback programėlę telefone.
 • Gauk naudas.Kviečiu prieš užpildant registracinę formą susipažinti su TurtingaMoteris.lt PRIVATUMO POLITIKA...atgal

Užsakyti

Išankstinė sąskaita | Paysera