Krepšelis 0.00 Eur

Moteriškumo formulė. 15 įrašų paketas.

Moteriškumo formulė. 15 įrašų paketas.

Lektorius: 15 lektorių
Vieta: Internetu
Data:
Trukmė: Daugiau nei 11 valandų
Investicija: 19 €
Užsakyti

 

 

 

 

TIK DABAR 15 ĮRAŠŲ PAKETAS 19 €! 

--♦-------♦--
KURIO VERTĖ 300 €, GALITE ĮSIGYTI UŽ YPATINGĄ KAINĄ:

19 €
pranešimas - mažesne nei 1 kavos puodelio kaina. 

15 įkvepiančių ir gyvenimą keičiančių pranešimų moterims!

 Visa puokštė išskirtinių pranešėjų kviečia Jus, mielos moterys, skirti laiko sau ir naujiems, moteriškiems atradimams.

Mes esame puikios darbuotojos, puikios mamos, žmonos, namų šeimininkės, dukros, studentės. Kai tiek vaidmenų, sunku rasti laiko sau.

 

Bet metas tarti: STOP, aš esu moteris!

 


15 pranešimų,  o tai yra 11 įkvepiančių valandų!,  pažadins tavyje moterišką žavesį, primins tau kur link reikia kreipti mintis ir padės pasikrauti emociškai.
Daugelis pranešėjų, iki šiol vedusios mokymus gyvai, mielai prisijungė prie Moteriškumo Formulės internetu, kad dar daugiau moterų, kad ir kur jos bebūtų, galėtų atrasti dar nepažintas ir pagilintų jau žinomas tiesas. 


Pranešėjos dalinasi savo asmenine patirtimi bei vertinga informacija, praktikomis, kurios leis jums 
puoselėti savo moteriškumą įvairiose gyvenimo srityse: sveikatos, įvaizdžio, namų, saviugdos, verslumo bei finansų. 


11 valandų pranešimų moterims paketą įsigyk DABAR!

♦ Nes visų įrašų paketui taikoma nereali nuolaida!
 

Moteriškumo Formulės įrašų pakete Jūsų laukia šie pranešimai:

 
Būti moterimi ir neišprotėti.

Raimonda Martinaitienė - Saviugdos ir santykių konsultantė, lektorė, laiminga ir sėkminga moteris, 2 vaikų mama, žmona, AtraskSave.lt bendruomenės įkūrėja. Veda seminarus, rašo straipsnius saviugdos temomis, konsultuoja asmeniniais klausimais, padeda žmonėms atrasti vidinę harmoniją su savimi ir aplinka.
Būti moterimi ir neišprotėti pranešime sužinosime:
♦ kur mūsų kančios priežastis,
♦ kokie kriterijai parodo, kad esame čia ir dabar,
♦ kaip galime dirbti su klaidinančiomis nuostatomis ir įsitikinimais,
♦ kas šeimoje atsakingas už santykius ir jų kokybę,
ir žinoma, gausime patarimų kaip būti m o t e r i m i ir neišprotėti.


Įvaizdis - jūsų vidaus atspindys.
Anna Bochan įvaizdžio kūrėja, Style by Bochan įkūrėja, visažistė, teatrinių kostiumų dailininkė, dirba TV projektuose, taip pat su individualiais klientais, “Bogomolov' Image School” stilistė, lektorė, turinti platų išsilavinimą, seminarų Stiliaus psichologija ir kt. autorė bei lektorė.
"Įvaizdis - jūsų vidaus atspindys" seminare, įvaizdžio kūrėja Anna Bochan, suteiks praktinių žinių kaip susiplanuoti ir tapti tokiomis, kokiomis norime būti. Pateikiama informacija padės suvokti savo figūros struktūrą, spalvinį pasirinkimą, garderobo kapsulės koncepciją bei gausime patarimų kaip vizualiai suformuoti savo asmeninį įvaizdį. 

Geros savijautos formulė.

Rita Regalė - koučerė, asmenybės ugdymo ir pokyčių trenerė, seminarų streso, emocijų bei konfliktų valdymo temomis autorė ir TSprendimai.lt lektorė.
Geros savijautos formulė atskleis, nuo ko priklauso moters gyvenimo kokybė.Moters laimė turi savo kainą.
Birutė Jakučionytė - 4 sūnų mama. Projektų: Ekodaiktai.lt, EcoEthno.co.uk, Eziukuklubas.lt, konkurso “Kamštelių vajus” ir daugybės visokių kitokių dalykų sugalvotoja ir organizatorė. Parašė ir išleido dvi knygas “Moteris iš raudonos Audi” ir jos tęsinį “Mano karūna nematoma”.
Pranešime, "Moters laimė turi savo kainą", Birutė Jakučionytė tiesiai iš savo namų Anglijoje, iš savo darbo kambario, su mumis dalinsis asmenine patirtimi, kas ją atvedė į šiandienį, jos kaip moters išsipildymą. Patirtis iš tiesų sukrečianti ir skausminga. Tačiau šiandien ji - laiminga mama, moteris ir kūrėja. Kokia šiandienės būsenos kaina? Ar mes esame pasirengusios tiek sumokėti? Ir kaip nepermokėti? Vaisingumo paslaptys.
Marija Mizgaitienė - akušerė, SumaniMama.lt projekto vadovė, VŠĮ Atsakinga Šeima įkūrėja. Lietuvos laktacijos ir žindymo konsultantų asociacijos narė.
Vaisingumo paslaptys - apie tai jums turėtų papasakoti jūsų ginekologė. Seminare, išsamiai apie vaisingumo pažinimo metodą. Tai pats draugiškiausias moters esybei ir efektyviausias šeimos planavimo metodas, efektyvus tiek planuojančioms pastoti, tiek vengiančioms. Tiesiai iš akušerės lūpų, kuri šį metodą praktikuoja ir turi puikių rezultatų! Vaisingumo pažinimo metodas leidžia išvengti klaidų, tai raktas į dar gilesnį savęs pažinimą.


Jaunystės ir grožio paslaptys be skalpelio.
Ilona Miknienė - Kūno rengybos ir gyvenimo džiaugsmo trenerė, visažistė, kūno dizaino studijos MagiFix įkūrėja, pokyčių programų "Pasikeisk dėl savęs", ''Vasaros karštis'' bei "Iššūkis sau" autorė ir trenerė. Lietuvos LKFF "Mis Figūra 2010" čempionė. Geriausias LKFF varžybų organizatorius 2010 m. Geriausias Lietuvos treneris 2010 m. III vieta, 2015 m. V vieta.
Jaunystės ir grožio paslaptys be skalpelio - tik dalis trenerės Ilonos sukauptos patirties, kuri jai leidžia puikiai pasirodyti varžybose ir paruošti sportininkes bei nuostabiai jaustis kiekvieną dieną. Ir visai nesvarbu koks Tavo amžius, svarbiausia - nusiteikimas. Trenerė Ilona žino, kaip padidinti nusiteikimą, todėl nepraleisk jos pranešimo.


Moteriškos laimės magija.

Renata Rimkevičienė - laiminga žmona, 3 vaikų mama, lektorė. Asmeninio tobulėjimo trenerė, esuLaiminga.lt bendruomenės įkūrėja.
Kuo labiau stengiamės atitikti visuomenės normas, sugalvotus ir iškraipytus standartus, tuo nelaimingesnės daromės. Mes pametame save, pradedame nejausti savo norų, savo minčių, savo asmenybės. O kaip moteris gali jaustis laiminga jei nepažįsta savęs, nežino savo norų arba juos ignoruoja?
Esu laiminga – taip turėtų pasakyti kiekviena moteris. Todėl kviečiu visas moteris prisijungti ir mokytis būti laimingomis kiekvieną dieną, susigrąžinti moteriškumą, atrasti savo tikrąja prigimtį. Moters energija turi skleistis ir augti, o savo meile, ji turi dalintis su kitais. Kviečiu visas išmokti pripildyti savo meilės indus, kad ta meile galėtume užlieti visą pasaulį. O tai ir yra moteriškos laimės magija!


Išlikti moterimi šiuolaikiniame pasaulyje pagal Ievą.

Nijolė Koskienė - žurnalistė, verslininkė, knygos, blogo DarNeRuduo.lt autorė. 
99% moterų pasaulyje, "nuo Naujųjų visada prisižada tris P: plonėti, planuotis ir prasmėti. Beveik esu tikra, jei jūs normali moteris, tai irgi darote tuos tris P, jei ne sąmoningai, tai pasąmonėje jau tikrai. Bent jau pirmą P - tai tiksliai." O kur dar santykiai su antrąja puse, specialūs, moteriški poreikiai būti laimingomis, lemtingomis... Gyvenimiška patirtis šmaikščiai bei lengvai pritaikomos 3-5 žingsnių programos Jums!
Per juokus tiek plonėti, tiek prasmėti tampa prieinama kiekvienai.Mano teritorija: kaip tapti jos šeimininke?
Rolanda Lukoševičienė - LaimingosMoterys.lt bendruomenės įkūrėja, seminarų, renginių moterims organizatorė, režisierė ir tekstų kūrėja.
Ar tave aplanko jausmas, kad pasaulis, gyvenimas ir žmonės aplink yra neteisingi? Vis dalini save, aukojiesi, o pati negauni dėmesio, gėlių, net paprasčiausio “ačiū”?!
Ar pastebėjai, kad tavo gera savijauta ir laimės būsena priklauso nuo išorinių aplinkybių - nuo oro, vyro, kaimynų, darbdavio, TV žinių, Seimo narių, pinigų kiekio ir t.t.?
O gal slapčia tikiesi, kad kai sutiksi svajonių princą, kai išvažiuosi į kelionę arba gyventi į kitą šalį, kai “gausi” kitą darbą - štai tada tai jau tikrai būsi laiminga?
Tuomet truputį nuliūdinsiu: tavo teritorija - ta jokiose žemėlapiuose nepažymėta vidinė erdvė - dar neatrasta arba gerokai apleista, o tavo tikrieji, vidiniai namai dar laukia, kol tapsi jų šeimininke…
Praktinėje paskaitoje “Mano teritorija: kaip tapti jos šeimininke?” kalbėsime apie tai, kodėl kiekvienai moteriai - vienišai ar turinčiai šeimą - svarbu susikurti savo vidinę erdvę, kurioje ne tik galime atgauti jėgas, pasikrauti energija, bet ir keisti savo gyvenimą, nekeičiant kitų žmonių ir nekontroliuojant įvykių…
SEMINARE "Mano teritorija: kaip tapti jos šeimininke?"
gvildensime temas:
- Kas yra tavo teritorija ir kur jos ieškoti?
- Laimės griovėjai. 3 mitai apie laimę.
- Kokie ženklai rodo, kad jūs - nesat savo teritorijoje?
- Moters prigimtis. Moteriški veikimo būdai.
- Būsenos reikšmė. Kaip rytdieną kuriam dabar?
- Ar gali būti laiminga vieniša moteris?
- Kaip save pripildyti. “Greitoji pagalba” sau.
- 7 centrai ir jų harmonizavimas kiekvieną dieną.Charizmatiška moteris.
Jurgita Dainauskaitė - Šileikienė, praktikuojanti psichologė, kvalifikuota meno terapeutė - psichoterapeutė, judesio ir kūno psichoterapijos, koučingo specialistė, lektorė, straipsnių autorė, patikeksavimi.lt ir charizmatiškamoteris.lt įkūrėja, asmeninių teigiamų gyvenimo pokyčių specialistė/praktikė, savo metodikose sujungianti senovės išmintį su naujausiais psichoterapijos metodais.
Charizmatiška moteris paskaita - keletas praktikų, kurios leis pažvelgti giliau į save ir susidėlioti savęs vaizdą. Charizmatiškos moters vaizdą. Lektorė pateiks svarbiausių, charizmatiškos asmenybės savybių sąrašą ir pratimus, kurie leis labiau pajausti save ir šią akimirką.

Kaip spalvos kuria mus.
Elina Kulevičiūtė - ElinabyElina mados ženklo įkūrėja.
ElinabyElina įkūrėja – moteris, kuri siekia dalintis moteriškumą atskleidžiančiais kūriniais ir padėti dailiajai lyčiai pasukti savo širdis atgal į mūsų trapųjį ir švelnųjį pradmenį. Kitaip tariant, tai – dvasiškas mados apčiuopimas su moteriškumą švenčiančia žinute. Žvelgiama į aprangą kaip į savo dvasinės būsenos projektavimą. Mes kuriame save ir savo pasaulį. Apranga – tai vienas įtakingiausių aspektų mūsų vidinei būsenai sukurti.
ElinabyElina kūriniai – tai moteriškumas sulietas su ilgalaikiu stiliumi bei aukštos kokybės audiniais. Minkštos linijos ir drapiruojančios detalės sukuria romantiškumo ir jaunatviškumo polėkį. Juk mes, moterys, visada esame pilnos kūrybinės energijos, idėjų gausos, atvirumo ir tyrumo… Mes pačios kuriame pasaulį aplink save. ElinabyElina suteikia moterims subtilų būdą pradėti kurti… Kurti nuo savęs…
Seminare "Kaip spalvos kuria mus" įgysime laisvę išskleisti savo moteriškumą bei išvengti neteisingų garderobo sprendimų. Juk tinkama rūbo spalva - harmonizuoja, sustiprina kiekvienos pasitikėjimą ir neabejotinai pagerina išvaizdą. Labai koncentruotai ir aiškiai suprasime savo odos spalvą ir susidraugausime su sau tinkančiomis spalvomis. Darbui ir šventei.
Šie mokymai paneigs mitą, jog juoda tinka kiekvienam ir kiekvienai progai. Tikrai ne! Vienoms juoda spalva paryškins maišelius po akimis, pagilins raukšles, taigi jus tikrai pasendins. Teigiama, jog juoda spalva moterį paverčia išsekusia, drovia ir užsisklendusia. Ir nemanykite, jog taip jaučiatės todėl, kad dabar, pavasarėjant, reikia atostogų ar papildomai vitaminų. Nebūtinai, tai gali būti tiesiog juodos spalvos poveikis jums. Kaip to išvengti ir kokias alternatyvas galite sau leisti pagal savo odos tipą ir kaip priversti galingą, juodą spalvą tarnauti Jums - visi atsakymai seminare.Namų susitvarkymas - grįžimas į save. 11 veiksmų.
Jūratė Skinderskienė - harmonyhome.lt įkūrėja, online tvarkymosi projekto "Just organize" ir blogo apie tvarkymąsi www.neturiutarnaites.lt autorė.
Namų susitvarkymas - grįžimas į save. 11 veiksmų. Kuriuos atlikusios, gyvensime tvarkinguose namuose. Visada. Ilgai ir laimingai.
Kodėl būtent VEIKSMŲ? Pirma - tai dėl to, kad išreiškusios 11 norų, 11 intencijų ar įsivardinusios 11 darbų, rezultato nepasieksime (nors jau ir tai - puiki pradžia).
Veiksmas kyla iš veiksmažodžio veikti, suprantate, ką turiu omeny.
Kitas dalykas tas, kad namų tvarkymas, mielosios, yra menas, grakštus kaip baletas. Lakioji lyg primabalerina ir galų gale, sąžiningai atarusi visus 11 veiksmų, negali atsistebėti - kokį sukūrei grožį.
Gali galvoti apie namų tvarkymąsi lyg apie katorgą, bet lygiai taip pat gali - kaip apie galimybę kurti. Sužinojusi 11 veiksmų, neabejoju, kad norėsi juos pritaikyti kuo skubiau ir džiaugtis rezultatais.


Moters Savirealizacija.
Vita Žilytė - jauna verslininkė, geriausiai žinoma kaip įmonės „NT tarnyba“ įkūrėja ir projekto gerasbrokeris.lt sumanytoja. Besikuriančios organizacijos "Timeless", valdybos narė.
Moters Savirealizacija. Kalbame su Vita apie moters savirealizaciją versle ir gyvenime, kada ji prasideda. Vita pasidalins savo asmenine patirtimi, kuri apima ir savanorystę, studijas, ir verslą. Kiek be burnotume apie nepalankią švietimo ir verslo aplinką Lietuvoje, džiaugiuosi radusi merginą, kurios patirtis rodo, jog pagrindinis veiklumo ir verslumo variklis yra asmeninės savybės: smalsumas, geranoriškumas, drąsa veikti, nepaisant baimės.
Žemiausias profesinis laiptelis gali prasidėti dar mokykloje, jei išnaudosi galimybes, kurių šiandien begalė. Keletas pratimų kaip rasti savo pašaukimą. Ir kokios būsenos esant galimybės liejasi lyg iš gausybės rago?  
Šis pranešimas neabejotinai įkvėps bet kokio amžiaus moteris, bet verta jį išgirsti dar mokykliniame amžiuje!Pirmieji žingsniai klestėjimo link arba kaip išmokti valdyti savo pinigus.
Linata Dvareckienė - populiarios knygos „91 būdas taupyti arba dieta Jūsų piniginei“ autorė, rinkodaros specialistė, sertifikuota koučingo trenerė, laiminga moteris, žmona ir mama.
Finansinio raštingumo paskaitoje: "Pirmieji žingsniai klestėjimo link arba kaip išmokti valdyti savo pinigus." Tik išbandyti pačios autorės praktiški patarimai ir praktikos. O jos knyga turėjo jau 4 tiražus ir yra viena perkamiausių šia tematika. Išgirskite ir suprasite, kodėl.


Verslumas brandžiame amžiuje.

Jūratė Kančauskienė – mokymų Efektyvumo akademija sudarytoja ir trenerė, programos Drugelio efektas organizatorė. Domisi viskuo, nebijo rizikuoti ir keičia savo gyvenimą kas 10 metų: dirbo mokslų akademijoje, sukūrė nuosavą verslą, dešimtmetį dirbo tiesioginio pardavimo įmonėje vadove mokymų srityje, 10 000 valandų viešojo kalbėjimo patirties, pirmą kartą Lietuvoje atidarė gyvų tropinių drugelių parodą, veda internetinius mokymus ir seminarus.
Verslumas brandžiame amžiuje. Išgirskite šį pranešimą kiekviena, kuri svajojate apie verslą ar darbo vietą sau. Bet sakote sau: oooo, jei man būtų 30...... Gana apgailestauti ir dangstytis amžiumi! Jei turi svajonę, imkis veikti. O įkvėpimo kviečiu semtis iš Jūratės, kuri mielai dalinasi vertinga asmenine verslo patirtimi. 


Įrašus galėsite stebėti sau patogiu laiku ir tempu. Visą mėnesį! 
Nuorodas prisijungimui prie įrašų, atsiųsime elektroniniu paštu. 


TIK DABAR, VISĄ ĮRAŠŲ PAKETĄ, KURIO

VERTĖ NEĮKAINOJAMA, ĮSIGYKITE UŽ SPECIALIĄ KAINĄ:

 

19 €      

 

Ką gausite išgirdusi 15, vienas už kitą vertingesnių pranešimų? Pradedant puikiomis emocijomis, ir baigiant konkrečiais atsakymais mums, moterims, svarbiausiose gyvenimo srityse: sveikatos, įvaizdžio, namų, saviugdos, verslumo bei finansų.
Tik išklausę šiuos pranešimus, liksite nustebusios, kad visą vertingą informaciją įsigijote taip pigiai! 

 

Taikoma 100% pinigų grąžinimo garantija! Jei per 7 dienas, nuo įrašų paketo įsigijimo (apmokėjimo) nuspręsite, kad pranešimai neatitinka jūsų poreikių ir negavote jokios naudos, sugrąžinsime Jūsų apmokėtą sumą!


DĖMESIO!
Registruojantis, atidžiai rašykite savo el. paštą! Jei iškart po užsakymo, į jūsų el. paštą (patikrinkite ir reklamos bei spam'o dežutes) neateina registraciją patvirtinantis pranešimas "Dėkojame už Moteriškumo Formulės įrašų užsakymą!", gali būti, kad rašant el. paštą, įsivėlė klaida ir informacija su prisijungimais, nepasieks jūsų.
Nesulaukus registracijos patvirtinimo, rekomenduoju registracinę formą pildyti dar kartą. 

 

 

Mokykis ir tobulėk su kvapniu vardinės

Turtinga Moteris kavos puodeliu ♥ Sužinok daugiau>>> 
 

DĖMESIO!! Su Cashback pirk sumaniai: tarptautinės pirkimo bendruomenės nariai kiekvieną kartą įsigydami TurtingaMoteris.lt organizuojamus renginius susigrąžina 2% ir renka pirkimo taškus. Pildydami užsakymo formą, pastabose nurodykite savo Cashback ID.

NETURI CASHBACK?

Užsiregistruok į „Cashback World“ nemokamai internetu ir mėgaukis privalumais jau pirmojo pirkimo metu.

  • Užpildyk registracijos formą: REGISTRACIJA
  • Gavai patvirtinimo laišką - aktyvuok.
  • Parsisiųsk Cashback programėlę telefone.
  • Gauk naudas.Kviečiu prieš užpildant registracinę formą susipažinti su TurtingaMoteris.lt PRIVATUMO POLITIKA

...atgal

Užsakyti

Išankstinė sąskaita | Paysera