Krepšelis 0.00 Eur

21 dienos programa | KARJEROS PROVERŽIS | internetu

21 dienos programa | KARJEROS PROVERŽIS | internetu

Lektorius: Donatas Brikas
Vieta: Internetu
Data: 2019 m. netrukus pranešime
Laikas: 20:00
Trukmė: 21 diena
Investicija: Tik dabar už PUSĘ kainos: 31 € arba vos 1,5 € už dieną!
Užsakyti

 

Ar kada susimąstėte apie savo karjerą?


Ar dirbate tokį darbą, kurio nusipelnėte ir į darbą einate su malonumu?


Ar dabartiniame savo darbe, veikloje realizuojate savo talentus?

 

 

Tyrimai atskleidžia, kad daugiau nei 80% žmonių nekenčia savo darbo, ir tik 3% daro tai, ką ir nori daryti.

 

Egzistuoja daugybė priežasčių, kodėl žmogus  nekenčia savo darbo.

 

Žmonės nemėgsta savo darbo nes:

 • Jaučia per didelę įtampą ir dirba lyg robotai;
 • Neišnaudoja savo geriausių savybių, kurias turi;
 • Neišreiškia savęs;
 • Jūsų vadovas neįvertina, nors kaip besistengi;
 • Jūsų viršininkas per daug griežtas ar net nežmoniškas;
 • Darbo aplinka slogi, o kolegos nedraugiški;
 • Jūsų netenkina darbo grafikas – turite dirbti naktimis, vėlyvą vakarą ar ankstyvą rytą;
 • Per mažas atlyginimas.

O kaip darbe jautiesi Tu?

 

Ar esate laimingi? O gal trokštate kažko daugiau, kažko kito?

Daugelis žmonių yra neypatingai patenkinti esama situacija ir svajoja apie svaiginančią karjerą, apie kitokias darbo sąlygas, didesnį darbo užmokestį.  Jie kantriai laukia geresnių aplinkybių ir to, kad kažkas jiems “pateiks ant lėkštutės” jų išsvajotą karjerą. Ir retas, kuris užduoda sau klausimą:

Ką aš galiu padaryti, kad būčiau ten, kur noriu būti, turėti tokias darbo sąlygas, kurių noriu, eiti į darbą su džiaugsmu, gauti atlyginimą, kurio nusipelniau?

 

Taigi, yra kelios išeitys:


 • Ieškoti ryšių ir eiti dirbti už didesnį atlyginimą, t.y. kasdien valios pastangomis "nešti" savo kūną iki savo darbo vietos.
 • Kaltinti vadovus ir įstatymus, kad nesudaro galimybės Tavo karjerai.
 • Prisiimti atsakomybę už savo karjerą.

 

Karjeros Proveržis - tai praktinė, 21 dienos  programa,

nusprendusiems prisiimti atsakomybę už savo karjerą.


Kiekvienas galite padaryti taip, kad būtumėte ten, kur norite būti, turėti tokias darbo sąlygas, kurių norite, eiti į darbą su džiaugsmu bei gauti atlygį, kurio nusipelnėte!

 

Kaip to pasiekti?

 

Žingsnis po žingsnio, siekti sėkmingos karjeros Jums padės trijų savaičių pokyčių programa internetu

 


 

Ši programa Jums padės:

 

 • Atrasi savo stipriąsias puses ir talentus.
 • Suprasti, kas Jus "veža", daro laimingu ir kokia veikla yra Jūsų mėgstamiausia.
 • Sužinoti, ką turite sukurti savo darbo vietoje, kad būtumėte laimingi Jūs, ir Jūsų  vadovas.
 • Atskleisti įmonės, kurioje dirbate, poreikius.
 • Pasidaryti aiškų ir konkretų savo karjeros planą.
 • Pasiruošti pokalbiui su vadovu.
 • Prisiimti atsakomybę už savo karjerą.

 

Kaip viskas vyks?

 

Tai nebus taip sudėtinga, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Jums tiesiog reikės atlikti tam tikrus veiksmus, pasirinkti teisingą mąstymo kryptį ir  tikrai pasieksite, to ko norite.

 

PROGRAMOJE:

 

 • Kasdien, 21 dieną 30-45 minučių trukmės video seminaras (lektorius Donatas Brikas).
 • Kasdien, 21 dieną užduotys ir reikalinga mokymų medžiaga elektroniniu paštu.
 • Galimybė perklausyti seminaro įrašą patogiu metu.
 • Dalyvavimas uždaroje Facebook grupėje ir bendraminčių palaikymas. TIK STARTUOJANT SU GRUPE!
 • Palaikymas 21 dieną bei profesionalaus karjeros specialisto - koordinatoriaus konsultacija fb grupėje.

 Nesakome, jog tai labai lengva, bet ir nesakome, kad tai yra labai sudėtinga! Jums tikrai teks išeiti iš komforto zonos, Jūs būtinai turėsite daryti pokyčius ir savo mąstyme, ir veiksmuose. Juk jei viso to nereikėtų, neabejotinai jau šiandien būtumėte ten, kur norite.


Registruokis ir kiekvieną vakarą, 21 dieną iš eilės į savo el. paštą, gausite užduotis ir video mokymų įrašą. Šį video įrašą galėsite peržiūrėti sau patogiu laiku. Užtruksite ne ilgiau nei 45 min.

Po to, kai peržiūrėsite video įrašą, turėsite atlikti numatytas tos dienos užduotis ir apie tai, kaip Jums sekėsi, paskelbti uždaroje programos dalyvių Facebook grupėje (TIK STARTUOJANT SU GRUPE!). Jei programoje dalyvaujate individualiai, ataskaitas siųsite el. paštu programos koordinatorei.

Tokiu būdu, gausite programos koordinatoriaus,  bendraminčių grįžtamąjį ryšį, palaikymą ir patarimų. Taip pat, šioje grupėje, galėsite užduoti klausimus ir gauti Jums rūpimus atsakymus. 


Kada prasidės programa?


Registruokis į KARJEROS PROVERŽIO  grupę tikslią starto datą pranešime užsiregistravusiems!

 

PROGRAMOS AUTORIUS IR LEKTORIUS:  Donatas Brikas, UAB "Saviugdos Mokykla" savininkas ir įkūrėjas, lektorius.

PROGRAMOS KOORDINATORĖ: Jolanta Chlevickienė, www.TurtingaMoteris.lt mokymų, kurie įkvepia pokyčiams organizatorė, lektorė, karjeros planavimo, darbo paieškos ir savarankiško užimtumo konsultantė - praktikė, šioje srityje konsultuojanti daugiau nei 10 metų. 


Pats beviltiškiausias dalykas - daryti tą patį, bet tuo pačiu, tikėtis kitokio rezultato. Pasaulyje veikia priežasties ir pasėkmės dėsnis. Taigi tapk savo karjeros priežastimi ir priimk sprendimą padaryti karjerą jau dabar!


Kokia programos kaina?


Standartiškai tokios programos, kainuoja ne vieną dešimtį eurų, IR TIK DABAR bilieto kaina: 31 €  VOS 1,5 € UŽ DIENĄ!

REGULIARI kaina: 60 €.

 

Pirmiems užsisakiusiems, turime ir  DOVANŲ!


 • Sėkmės įpročių dienoraštis Nr.2 “21 užduotis kaip atrasti savo talentus ir geriau pažinti save” Atsiųsime pdf formate, pirmoje programos pusėje.
 • Vebinaro "Laiko planavimas versle ir gyvenime" įrašas, lektorė Jolanta Chlevickienė, atsiųsime programos antroje pusėje.


 

Atsiliepimai

 

Ačiū už sistemingus pokyčius ir mažomis "dozėmis" teikiamas naudas.
Smagu, kad didžioji dalis namų darbų sutampa su mano pačios planais :). Peržiūrėjau vebinarą, pačios nuostabai, gavau labai kokybiškos informacijos.
Ačiū už Kinder siurprizo pavyzdį, tai labai padeda plečiant suvokimą apie galimybių ribas. | Živilė S.

 

Įkvėpta Karjeros Proveržio programos, paleidau svetainę, nors iki to laiko, daugiau mėgėjiškai, užsiiminėjau CV rašymu - www.cvred.lt, FB  CVred. Taip pat įkūriau www.elogo.lt . | Aušra V.

 

 

 

 

Programa labai naudinga, tačiau nereikia tikėtis, kad viskas bus padėta ant lėkštutės - reikės padirbėti su savimi (ir aplinka). Smagiausia, kad programoje ne vien sausa teorija, bet daug praktikos. Ačiū, buvo įdomu! | Jurgita S.

 

Atrodo, kad visai kitokia tapau: drąsesnė, daug įgūdžių įgijau, sistemingai dariau namų darbus, pastebėjau, kad daugiau dienos laiko praleidžiu B kvadrate. Šiandien užsipildžiau lentelę, ką sužinojau apie save, apie kitus žmones. Ryt su vadovu aptarsime lūkesčių skirtumus, labai laukiu, nes šiandien kalbėjausi, nori suprasti, ką aš mokiausi. Daug minčių, daug įspūdžių. Super..tobulėjimui ribų nėra. Ačiū. Gaila, kad baigėsi. | Danguolė J.

 

Mokymai labai užmotyvavo siekti savo tikslo. Kaip juokiuosi - pagaliau pajudėjau iš mirties taško.Nors miela veikla jau seniai norėjau užsiimti, bet turejau per daug idėjų, mėčiaus nuo vienos idėjos prie kitos + prisidejo didelės šeimos rūpesčiai, buitis,vaikų ligos ir visa kita ir vis nesiryžau pradėti. Bet kai vieną dieną radau KARJEROS PROVERŽIO mokymus supratau, kad jeigu nepasinaudosiu šia galimybe, niekad ir nepajudėsiu :) Užduotis darau su džiaugsmu, man labai jos patinka ir tikrai yra labai labai naudingos, nes po truputį susidėlioja ir issigrynina mintys, jausmai ir t.t.
Ačiū uz pagalbą ir motyvavimą. | Kristina


Labai ačiū už šį projektą, reikėjo tik kelių detalių, kad pastebėti, kas trukdo karjeros proveržiui, pamačiau tuos stabdžiukus, ir dabar labai daug kas išsilaisvino, taip sklandžiai susidėliojo, kad tai ką atlikau KARJEROS PROVERŽIO programoje, iškart turėjau galimybę pritaikyti savo veikloje. | Laura


Programa buvo labai naudinga. Ne tik sužinojau naujų vingrybių savo tikslų formulavimui, išgryninimui ir įgyvendinimui, bet susiradau nemažai pažinčių, Jolantos dėka - šaltinių ir resursų. Šita programa ne tik motyvacinė, jaučiuosi sustiprėjusi discipliniškai. Sėkmės dienoraštis man - puikus atradimas. | DaliaAš džiaugiuosi, jog turėjau galimybę klausyti(s) ir sužinoti daug dalykų, apie kuriuos anksčiau nežinojau. Man buvo vienas malonumas atlikti patikėtas užduotis, nes tikėjau ir tikiu, kad tai skatina augimą. Buvo momentų kai nesupratau užduoties, teko ne kartą susidėlioti savo mintis bei darbus punktas po punkto. Buvo momentų, kai stabtelėjau ir galvojau, jog reikia viską baigti, nes aplinkybės susiklostė, jog nebuvo laiko, sunkus laikotarpis, nuovargis ir panašiai. Teko save motyvuoti ir drąsinti pokyčių užduotimis. Lektorius, palaikymo komanda KP grupėje, padėjo man nepasiduoti ir skatino judėti pirmyn.
Galima daryti prielaidą, jog pradiniai mano lūkesčiai buvo kuklūs ir nedrąsūs. Visos programos metu aš augau ir brendau, todėl dabar jaučiuosi saugi ir užtikrinta savo pasirinkimais. Nuolatiniai skatinimai, raginimai, komplimentai man padėjo atsiskleisti ir drąsiau žengti savo svajonių link. Noriu Jums padėkoti, už viską, ką galėjote suteikti geriausio. Aš tikiuosi, jog ši diena nebus paskutinė ir Jūs toliau vykdysite savo veiklą. | Justina

 

Dėka programos, permąsčiusi visgi atradau, kad taip sunkiai pasiekiama disciplina MAN suteikia labai daug gerų emocijų ir aišku rezultatų.
<...>Man esmine nauda tapo metodiškumas, atsakymai į klausimus "how to..?" ir nors čia atsakymas labai konkretus, bet jo vertė maksimali. Ačiū labai. Dovilė

Karjeros proveržio programa, pagerino mano darbo sąlygas. Dalyvaudama kasdien, išryškinau savo ir savo veiklos stipriąsias ir silpnąsias puses. Supratau, jog šios karjeros man reikia ir tai yra mano užsibrėžtas tikslas. Gavau darbo planą - dirbama pagal pasirengtą darbo planą, norisi jį visą turėti vienoje vietoje, online formate.
Bendraujant su žmonėmis, kurie man gali padėti, gaunu bendraminčių grįžtamąjį ryšį, palaikymą ir patarimus.
KARJEROS PROVERŽIO PROGRAMA MAN - KAIP PATVIRTINIMAS, KAD EINU TINKAMU KARJEROS KELIU, NAUJŲ ŽINIŲ PAPILDYMAS (55%).
ŽINOMA, PAŽINAU SAVE DAUGIAU (15%). LABIAUSIAI NORĖJAU IŠRYŠKINTI IR SUSIREMTI SU TIKRAIS SAVO TRŪKUMAIS (100%).
1. Sužinojau, kad turiu autoritetą tarp vadovų.
2. Pritaikiau savianalizę ir saviraišką, tai įdomus ir naudingas procesas, kontrolė sau.
3. Vadovaujantis naujomis žiniomis ir jų taikymu sau, sulaukiau dėmesio ir susidomėjimo iš potencialių partnerių. Aurelija

Programa man patiko savo paprastumu ir aiškumu. Viskas ką reikia daryti, tai tiesiog žengti išvardintus žingsnius ir gyvenimas ims keistis.
Rekomenduoju visiems, kas nežino nuo ko pradėti siekti karjeros aukštumų. Šie paprasti, bet efektyvūs patarimai Jums tiesiog atvers akis, o visa kita priklausys tik nuo Jūsų pačių. Donatas V.

Programoje patiko tai, kad žingsniai pateikiami aiškiai, konkrečiai ir suprantamai. Atlikus užduotis, kyla noras VEIKTI. Egidijus

Šis kursas yra labai paprastas, efektyvus būdas priminti sau, kokie yra pagrindiniai žingsniai, norint padaryti tikrą šuolį karjeroje, ir ne tik priminti, bet ir įgyti papildomos energijos jiems atlikti. 
Rekomenduoju kiekvienam, kas nori išjudėti iš "mirties taško" savo darbe. Jurijus


Man patiko, kad Karjeros proveržio programa labai praktiška. Teorinių dalykų pilna visur, yra daug knygų ir net vadovėlių, tačiau ne visada pavyksta pritaikyti ar susiplanuoti konkrečius žingsnius, ką po ko daryti. Šioje programoje viskas pateikta - visi konkretūs žingsniai, visos užduotys, kurias turime atlikti, siekdami savo svajonių karjeros. Programa tikrai naudinga bet kokios profesijos atstovams. Jurgita J.


Paprastume slypi genialumas! Išties paprastos, bet labai vertingos pamokos. Labai džiaugiuosi dalyvavusi, nes "atėjau" į savęs gilesnį suvokimą, kuris, mano manymu, ne tik padės kilti karjeros laiptais, bet ir išsigryninti tam tikras savybes, siekius bei vertybes. Žaneta B.

 

Mokykis ir tobulėk su kvapniu vardinės Turtinga Moteris by OMG kavos puodeliu ♥ Sužinok daugiau>>> 
 

DĖMESIO!! Su Cashback pirk sumaniai: tarptautinės pirkimo bendruomenės nariai kiekvieną kartą įsigydami TurtingaMoteris.lt organizuojamus renginius susigrąžina 2% ir renka pirkimo taškus. Pildydami užsakymo formą, pastabose nurodykite savo Cashback ID.

NETURI CASHBACK?

Užsiregistruok į „Cashback World“ nemokamai internetu ir mėgaukis privalumais jau pirmojo pirkimo metu.

 • Užpildyk registracijos formą: REGISTRACIJA
 • Gavai patvirtinimo laišką - aktyvuok.
 • Parsisiųsk Cashback programėlę telefone.
 • Gauk naudas.Kviečiu prieš užpildant registracinę formą susipažinti su TurtingaMoteris.lt PRIVATUMO POLITIKA

...atgal

Užsakyti

Išankstinė sąskaita | Paysera