Krepšelis 0.00 Eur

Seksualinis kung fu ir nefrito kiaušinis (kas tai? kokia nauda?) Video seminaras.

Seksualinis kung fu ir nefrito kiaušinis (kas tai? kokia nauda?) Video seminaras.

Lektorius: Edita Esenku
Vieta: Internetu
Data:
Trukmė: 40 min.
Investicija: 0
Užsakyti


Nemokamoje video paskaitoje pristatoma, kas yra seksualinis kung fu, kaip ir kodėl naudinga moterims praktikuoti ir kelti savo energetinį lygmenį, atsikratyti PMS, trumpinti menstruacijas, išmokti patirti orgazmą, atgaivinti ar net išsaugoti santykius su partneriu ir t.t. Taip pat išgirsite apie nefrito kiaušinį, kaip jį pasirinkti, kokią nauda ir kaip taisyklingai  praktikuotis, kad pasiekti trokštamų rezultatų.

Seksualinis Kung Fu – tai Dao praktikos moterims, skirtos intymiosios ir bendrosios sveikatos puoselėjimui bei dvasiniam tobulėjimui. Tūkstantmečius skaičiuojančios, rytuose ištobulintos praktikos, perduodamos iš kartos į kartą itin aktualios bei vertingos ir šiuolaikiniai moteriai.Seminaro turinys:Kas yra seksualinis Kung Fu?
Kokia seksualinio Kung Fu nauda moterims?
Seksualinės praktikos kaip daosių jogos sistemos dalis
Kaip atliekamas seksualinis Kung Fu?
Iš kur atkeliavo Dao praktikos?
Kokie yra moters orgazmo lygiai?
Kaip seksualinės praktikos paveikia sveikatą?
Kas yra nefrito kiaušinis ir kuo jis naudingas?
Kaip išmokti seksualinių praktikų?

 

Seminarą veda:EDITA ESENKU – sertifikuota Dao praktikų instruktorė, tiesioginė kinų meistro Mantak Chia (Manteko Čija) mokinė, kasmet besitobulinanti Tailande. Edita reprezentuoja pilną daosių jogos sistemą, į kurią įeina meditacija, ciguno mankšta, seksualinės praktikos, nefrito kiaušinio naudojimas, sveika mityba, badavimas ir organizmo valymas. Entuziastinga mergina pati sukūrė atskirus tinklalapius kiekvienai veiklai, kuriuose nuolat dalijasi nauja patirtimi, išleido elektroninę knygą (nemokamai parsisiųsti čia>>) bei aktyviai skleidžia sukauptą išmintį vesdama seminarus įvairiuose Lietuvos miestuose.


...atgal

Užsakyti