Krepšelis 0.00 Eur

TIKSLAS: Naujas darbas. III dalių mokymai.

TIKSLAS: Naujas darbas. III dalių mokymai.

Lektorius: Giedrė Vaitiekūnaitė
Vieta: Internetu
Data: Įrašas - jums patogiausiu metu!
Laikas: Įrašas - jums patogiausiu laiku!
Trukmė: 4 val.
Investicija: nuo 21 €
Užsakyti

 

 

 

 

 

Humanistinės psichologijos pradininkas A. Maslow,  teigė, kad jei žmogus nori būti laimingas - realizuoti save jam būtina. Be to gyvenimas niekada nebus spalvotas, nors ir turėsime pulką draugų, nuostabią šeimą, patogų namą ir pinigų iki senatvės.

Mylimas darbas ar kita profesinė veikla dažnam mūsų gali būti tiesiausias kelias į savirealizaciją, o tai yra ir į LAIMĘ.

Jei sutinkate su tuo, tačiau jaučiate, kad

iki laimės profesinėje srityje dar kažko trūksta,

kviečiame į TRIJŲ DALIŲ MOKYMUS internetu!Tematiką atskiroms mokymų dalims lektorė Giedrė Vaitiekūnaitė parengė atsižvelgiant į tai, kokius žmonių poreikius girdi savo vedamuose gyvuose mokymuose, individualiose konsultacijose. Ji pastebėjo, kad kiekvienam iki pasitenkinimo profesinėje srityje arba pirmojo žingsnio į tai reikia skirtingų dalykų:


- Vieniems - reikia pasirengti patrauklų CV ir motyvacinį laišką, susikurti profesionalų LinkedIn profilį;


- Kitiems - nedrąsu eiti į darbo pokalbį, nes nežino kaip atsakinėti į darbdavių pateikiamus klausimus, nežino kaip pateikti savo privalumus/trūkumus, kaip paprašyti norimo darbo užmokesčio ir išsiaiškinti, ar darbas tikrai bus tinkamas;


- Tretiems kartais niekur nereikia eiti (o gal nėra galimybių eiti), nes ir esamas darbas visai neblogas, tik gal kažkas nebe taip: nebesijaučia augantys ir kažką naujo išmokstantys, netenkina santykiai su vadovu, kolegomis, pan.

 

 

“TIKSLAS: Naujas darbas”, III dalių mokymai internetu

 

Jums patogiu metu!

Mokykis ir tobulėk su kvapniu vardinės Turtinga Moteris by OMG kavos puodeliu♥ Sužinok daugiau>>> 

 

I dalis: Kaip pasiruošti profesionalų CV/LinkedIn

profilį ir motyvacinį laišką (trukmė: 1:17 val.)

 

 

 

I dalyje, mokymų metu sužinosite:


- Kaip pasiruošti CV, kad tos kelios sekundės, kurias jis yra skaitomas būtų lemiamos?
- Kokias klaidas daro kandidatai ir dėl to būna net nepakviesti į darbo pokalbius?
- Motyvacinis laiškas- reikalingas ar ne? Kaip jį parašyti, kad tai nebūtų atsibodusių ir iki skausmo žinomų frazių rinkinys?
- Nuotrauka - ką daryti su ja? Ar ji reikalinga CV?
- Kas yra LinkedIn ir kokia jo reikšmė siekiant būti aktyviu darbo rinkos dalyviu?
- Kur siųsti savo gyvenimo aprašymą: darbo skelbimų portalai ir jų skirtumai, atrankų agentūrų nauda, įmonių internetiniai puslapiai, kiti interneto kanalai. Po mokymų aiškiai suprasite, kur talpinti savo CV, kam jį siųsti, o kur net negaišti laiko.

 

 

II dalis: Kaip pasiruošti darbo pokalbiui ir kaip

jame išlikti savimi (trukmė: 1: 30 val.)

 


 

II dalyje, mokymų metu sužinosite:


- Kada prasideda pokalbis dėl darbo?
- Kaip pasiruošti darbo pokalbiui, kad pasisektų?
- Kaip drąsiai eiti į darbo pokalbį, jei Jūsų praeityje yra kažkas, dėl ko blogai jaučiatės (Jus atleido, dažnai keitėte darbus, ilgai dirbote vienoje darbovietėje, ilgą laiką neturite jokios darbinės patirties, pan.)
- Kas užkoduota po paprastais ir sudėtingais klausimais? Ar visa sėkmė tik “geruose” atsakymuose?
- Kokią įtaką darbo pokalbiuose turi Jūsų nusiteikimas, išvaizda, kūno kalba ir elgesys?
- Kaip išsiaiškinti, ar tikrai ten, kur norite dirbti Jums patiks ir kokius klausimus reikia užduoti darbdaviui?
- Kokių darbuotojų nori vadovai ir kaip save pristatyti, kad paliktumėte įspūdį?
- Kokią įtaką darbo pokalbyje turi Jūsų nusiteikimas, išvaizda, kūno kalba ir elgesys;
- Ko nežino kandidatai apie tuos, kurie uždavinėja klausimus?
- Ką sakyti, kai Jūsų paklausia apie norimą darbo užmokestį?

 

 

III dalis: Kaip išgelbėti darbą, kurį mėgote, o

dabar kažkas ne taip? (trukmė: 1:30 val.)


 

 

III dalyje, mokymų metu sužinosite:


- Kokie pagrindiniai faktoriai keliantys pasitenkinimą/nepasitenkinimą darbe?
- Kaip padėti sau, kai negaunate pakankamai grįžtamo ryšio iš vadovo, nežinote savo veiklos tikslų, organizacijoje, kurioje dirbate prasta vidinė komunikacija, pan.
- Ką daryti, jei tai ką darote Jums jau nebeįdomu, Jūs nbeišmokstate nieko naujo, nuobodžiaujate?
- Kaip prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą, už savo sėkmę ir jausti pasitenkinimą netgi tuomet, kai atrodo, kad tai yra neįmanoma?

 

Vienos mokymų dalies trukmė: 1,5 val. Kaina: 25 Eur.


TIK DABAR!

 

Registruojantis į tris seminarus iš karto - 49 Eur, į du -37 Eur, o vienas

pasirinktas video seminaras: TIK 21 €!

 

NUOLAIDA GALIOJA RIBOTĄ LAIKĄ!


 

 

Apie lektorę Giedrę Vaitiekūnaitę:

 

 

 

Mokymų dalyvių atsiliepimai:


Man buvo labai smagu dalyvaut seminare, tas atsidavimas žmonėms ir norėjimas kaip galima geriau ir kiekvienam suprantamiau perteikti savo žinias, buvo ypač juntamas. Nežinau ar tik man vienai, bet nuo tavęs sklido labai šilta energija. Ačiū už tai, kad įkvėpiai eit ir ieškot savo kelio.
Linkėjimai,
Dovilė

Man mokymai iš tikrųjų patiko. Labai imponuoja tai, kad mokymai yra grindžiami Jūsų asmenine profesine patirtimi ir realiais gyvenimiškais pavyzdžiais. Tai labai padeda susiorientuoti, kadangi pasakote daug dalykų, apie kuriuos nieko nerašo jokie šaltiniai. To besiklausantiems paskaitų labai reikia.
Gintaras

Dar kartą labai ačiū už puikius mokymus. Kaip minėjau mokymų pradžioje, man svarbu buvo suprasti kaip rašyti CV, kad jis būtų įdomus ir patrauklus, o taip pat kalbėtis su būsimais darbdaviais. Apie darbdavius dar tikiuosi daugiau sužinoti ir pasipraktikuoti kai vyks visos dienos seminaras, į kurį jau užsiregistravau.
Mano nuostabai grįžus po kurso atsirado motyvacija perrašyti savo CV, kuris prieš tai buvo nuobodus net man pačiai. Taip pat „sutvarkyti" savo Linkedin profilį. Anksčiau negalvojau, kad jis gali būti svarbus darbo paieškose, tad dėmesio į jį nekreipiau.
Atsiradus motyvacijai nebebuvo gaila laiko jų rašymui. Buvo naudinga ir man pačiai peržvelgti ir įvertinti darbus, kuriuos nuveikiau. Dabar mano CV ir Linkedin profilis man patinka.
Austėja

Giedrė nemoko, kaip tapti šabloniškai "geriausiu kandidatu" darbo pokalbyje, užtat jos patarimų dėka, sužinosit kaip išlaikyti savo vertybes ir būti geresniu savimi bendraujant su potencialiu darbdaviu. Taip pat sužinosit, koks CV greičiau kris darbdaviui į akį ir kaip pasitobulinti savo socialinius tinklus, kad jie padėtų jums darbo paieškoje.
- Aistė


Mokymų pliusai:
- aiškus ir suprantamas informacijos išdėstymas.
- užduočių suformulavimas, po apmokymų susiformuoja aiškus veiksmų planas.
- Jūsų, kaip atrankos specialisto pozicija ir vizija, kurios labai svarbios ieškantiems darbo. Tai padeda pažvelgti į darbo paieškos problemą iš darbdavio pusės.
- konkretūs patarimai CV, motyvaciniam rašymui. Asmeniškai man labai naudingi buvo patarimai apie socialinių tinklų svarbą ieškant darbo.
Kirilas

nuoširdus ačiū už mokymus. Mane asmeniškai labiausiai įkvepia Jūsų pačios pavyzdys.
Mokymų diena praėjo išties prasmingai. Dalinimasis asmenine turtinga patirtimi, praktiški patarimai, praktinės užduotys ir žinoma pati asmenybė įkvepia, kviečia pakilti nuo savo komfortiškos sofkutės ir surizikuoti ar tiesiog padaryti judesį savirealizacijos link. Surizikuoti būti pastebėtu, įvertintu ir tam tikra prasme apdovanotu..
Ačiū ir linkiu didžiausios sėkmės!
Su nuoširdžiais linkėjimais,
Ingrida

Tai Stebuklas :) Ir jei tai nebūtų atsitikę su manimi, tikrai suabejočiau ir pagalvočiau, kad tai kažkokia nesąmonė, kad taip nebūna.
Atsiliepimą apie jūsų mokymus norėjau parašyti, tik praėjus kuriam laikui, kad susigulėtų emocijos, kad viskas išsigrynintų. Norėjosi šiek tiek padirbėti su savimi ir pažiūrėti kaip viskas veikia, nes parašyti, kad mokymai tikrai puikūs būtų per daug paprasta. Vis dar jaučiu tas teigiamas emocijas. Ir krūvas minčių ir planų galvoje.
Ką padariau visų pirmą, tai pora vakarų padirbėjau su savo nuostatomis. Pagrindinė ir man šiuo metu aktualiausia nuostata buvo, kad aš vis neatitinku kažkokių reikalavimų ir vis nepraeinu visų etapų dėl darbo. Vis save nuvertindavau ir į pokalbius eidavau su tam tikru nusistatymu, kad man nepavyks, kad tikrai yra geresnių už mane. Ir ką? Ogi, visas tas darbas su nuostatomis davė rezultatų:)
Man pačiai tai skamba, kaip iš fantastikos srities, nes atrodo tikrai taip nebūna. Tik pakeitusi tam tikrą nuostatą, šią savaitę buvau pakviesta į tris pokalbius. Dviejuose jau sudalyvavau ir trečias dar laukia ryt.
Ir esu visiškai patenkinta rezultatais, nes pirmas pokalbis buvo rezultatyvus tuo, kad iš karto buvau pakviesta į sekantį etapą – į pokalbį su vadovu.
Antras pokalbis, į kitą įmonę, buvo jau antras etapas, į kurį skambučio laukiau daugiau nei savaitę, ir jau galvojau, nebepakvies. Pakvietė, o po pokalbio su vadovais, už geros valandos sulaukiau skambučio, kad AŠ ESU LAUKIAMA IR ESU KVIEČIAMA DIRBTI. Kad aš visiems labai patikau. Tai STEBUKLAS!!!..
Aš euforijoj:)
Lina

"pagaliau galiu papasakoti kaip baigėsi mano paieškos, nes jau pasirašiau sutartį naujoje įmonėje :)
Po jūsų mokymų pirmiausia padirbėjau ties CV ir Linkedin'u. Dar pasiėmiau Linkedin Premium ir prieš pokalbius labai pravertė mokymai "Mastering Common Interview Questions with Valerie Sutton". Juose yra geri užduočių failai, kuriuos vertėtų užsipildyti, prieš kiekvieną pokalbį, kadangi priverčia susieti visas savo patirtis, pasiekimus, interesus ir pan. su konkrečia įmone. Man asmeniškai jie net padėjo suprasti, kad mums tikrai pakeliui su viena įmone ir visai ne pakeliui su kita. Žodžiu pirmadienį išsiunčiau tris CV, antradienį gavau kvietimus į du pokalbius, trečiadienį-ketvirtadienį buvau pokalbiuose ir penktadienį jau gavau darbo pasiūlymą. Įveikus nuostatą dėl savo anglų kalbos silpnumo puikiai pasirodžiau ir "XXX", jie netgi sakė, kad esu per stipri kandidatuojamai pozicijai ir siūlė kitą, tačiau aš jau buvau priėmusi pasiūlymą dirbti kitoje įmonėje, tad atsisveikinom iki kito karto. Iki kito karto pasakiau ir buvusiai darbovietei.
Dar kartą dėkoju, už naudingus mokymus ir patarimus!
P.S. džiugu matyti, kad mokymų datų vis daugėja, žmonėms patinka ir jie apie tai kalba. Jūsų pavyzdys tikrai įkvepia!”
Aistė


Labas vakaras, Giedre,
Per mokymus minėjote, kad norėtumėte žinoti kaip mums sekasi įsidarbinti. Tad rašau pasidžiaugti, kad jau įsidarbinau. Šiandien buvo mano pirmoji darbo diena įmonėje. Viskas įvyko taip greitai, kad tikrai pati net nesitikėjau. Šios įmonės skelbimas buvo pirmasis, kuris mane sudomino. Tai buvo pirmas ir vienintelis darbo konkursas kuriame sudalyvavau.
Mokymų dėka darbo pokalbiuose jaučiausi rami ir užtikrinta; net sakyčiau tikėjausi daugiau klausimų. Nors gal čia suveikė ir tas efektas, kad kai esi pasiruošęs, tą darbdaviai jaučia ir jiems kyla mažiau klausimų.
Dar norėjau šiek tiek asmeniškesne informacija. Mano buvęs kolega paprašė peržiūrėti mano CV. Jo feedback'as buvo toks: "įpūdingas CV", o dėl Linkedin: "aiškus, struktūruotas, patvirtinčiau kiekvieną sakinį, kurį tu parašei". Tad 'pardavimas' pavyko.
Dar kartą dėkoju už gerus mokymus, kuriuos iki šiol su malonumu prisimenu. Juos galėčiau rekomenduoti kiekvienam ieškančiam darbo.
Austėja


Labas rytas, Giedre.
Pagaliau prisėdau parašyti tau laišką. Per seminarą gavau tiek daug informacijos, kad turėjo praeiti šiek tiek laiko, kad ją šiek tiek apdoročiau. Viskas buvo visiškai nauja ir nežinoma.
Labai labai noriu padėjoti tau už mokymus, nes pamačiau, kad pasaulio galimybės yra labai didelės, o ne tik akligatvis kuriame gyvenu. Gavau labai daug strūkturuotos naujos informacijos,kuria galėsiu naudotis ateityje bei daug namų darbų. O svarbiausia, kad pradėjau tikėti savimi, kad aš galiu... Labai aiškiai supratau, kad norint kažką pasiekti, pirmiausia turiu dirbti su savimi, mane įtakojančiomis nuostatomis. Turiu aiškiai žinoti, ko,kaip ir kada noriu, išsikelti aiškius tikslus ir norus.
Ačiū už nuostabiai ir turiningai praleistą laiką. Esi nuostabi lektorė, puikiai valdai auditoriją.Tavo nuoširdumas, paprastumas pasiekia sielos gelmes ir atveria didžiulius klodus tobulėjimui, pasitikejimui savimi bei gyvenimo džiaugsmui.
Darai ne tik protinį, bet ir didžiulį dvasinį darbą. Ačiū tau labai labai.
Kiekvieną rytą atsikėlus vis išgvildenu po keletą nuostatų. Labai daug kas keičiasi. Pakeiti nuostatą, pasikeičia požiūris, pasikeičia gyvenimas.
Tobulai!!! Jeeeee!!!
Dėkui.
Nuoširdžiai, Lina


 

 

Tyrimai atskleidžia, kad net 85 % dirbančiųjų nemėgsta ar net nekenčia savo darbo.

O tai reiškia apie 233 dienų metuose, praleistų kančioje, kuri dar labiau nutolina  nuo

kadaise trokšto svajonių darbo ir svajonių karjeros.

 

SAKYK SAU STOP!

 III dalių mokymai internetu, DABAR!


PAČIA GERIAUSIA KAINA!


Lektorius: Giedrė Vaitiekūnaitė
Vieta: Internetu
Trukmė: 4 val.
Investicija: nuo 21 € už 1 vebinarą.


TIK DABAR!


Registruojantis į tris seminarus iš karto - 49 Eur, į du - 37 Eur.

 

 PAMILK SAVO DARBĄ ARBA ATSISVEIKINK! 

 

Mokykis ir tobulėk su kvapniu vardinės Turtinga Moteris by OMG kavos puodeliu♥ Sužinok daugiau>>> 

...atgal

Užsakyti


Išankstinė sąskaita | Paysera