Krepšelis 0.00 Eur

NIEKADA NEVĖLU – savaitgalio stovykla Zervynose | 2019 vasara

NIEKADA NEVĖLU – savaitgalio stovykla Zervynose | 2019 vasara

Lektorius: Dr. Janina Radvilė, Skaidrė Vainikauskaitė-Tomaševičienė, Jolanta Chlevickienė
Vieta: Zervynos, Varėnos rajonas
Data: 2019 m.
Trukmė: 2 dienos
Investicija: nuo 49 €
Užsakyti

 

NIEKADA NEVĖLU Zervynose: svaitgalio stovykla

 

veiklioms, verslioms ir turtingoms!


 

Nepaprastas savaitgalis Zervynose, unikaliame etnografiniame Dzūkijos kaime, svečiuose pas charizmatiškąją dr. Janiną Radvilę. 2019 m. vasarą čia vyks veiklių, verslių ir turtingų moterų vasaros susiėjimas NIEKADA NEVĖLU su pačių naudingiausių pasaulyje kontaktų  muge ir nauja mada versle – dalykiniais pasivaikščiojimais.
 

ORGANIZATORĖS

 

 

 

Trys  verslios ir savaip turtingos moterys –

  • 2017 metų VEIKLI titulu apdovanota dr. Janina Radvilė, knygos "Niekada nevėlu gyventi" autorė, lektorė bei koučerė,
  • Turtinga moteris portalo savininkė, lektorė bei Verslių moterų kontaktų rytmečių iniciatorė  Jolanta Chlevickienė ir
  • portalo Versli Mama kūrėja ir vyriausioji redaktorė, komunikacijos specialistė Skaidrė Vainikauskaitė-Tomaševičienė

 

kviečia į dviejų dienų susitikimą, kuriame laukia dalykiniai ir atviri pašnekesiai apie verslą, situacijų analizė, įžvalgos iš šalies, patarimai, naujų kontaktų gausa ir nuostabi proga pabūti Dzūkijos gamtoje: maudytis srauniojoje Ūloje, plaukti baidarėmis, ragauti dzūkiškų patiekalų, grybauti ir uogauti (jei tik bus ką), miegoti sodybos kieme palapinėse, o nebijančioms vilko – ir miegmaišyje po atviru dangumi.

 

PROGRAMA1 DIENA, šeštadienis

Iki 11 val. –  dalyvių atvykimas.

11–12 val. Komunikacija versle: dažniausios dalykinio bendravimo tarpusavyje, su klientais ir žiniasklaida klaidos. Praktinių situacijų nagrinėjimas, remiantis portalo VERSLI MAMA patirtimi. Veda Skaidrė Vainikauskaitė-Tomaševičienė, turinti 24 metų darbo žiniasklaidoje patirtį.

12–13 val. Tinklaveika: kaip ir kur ieškoti vertingų kontaktų ir sukauptą jų bazę panaudoti versle. Praktinių situacijų nagrinėjimas. Veda Jolanta Chlevickienė, portalo Turtinga moteris savininkė ir Verslių moterų kontaktų rytmečių iniciatorė.

13–14.30 val. Dzūkiški pietūs: dzūkiška bulvinė banda su grybų padažu – visos valgo, kiek telpa!

14.30–16 val. Kodėl niekas niekada nevėlu: kaip planuoti savo gyvenimo laiką ir profesinę veiklą. Praktinių situacijų nagrinėjimas. Veda lektorė, koučerė, knygos „Niekada nevėlu gyventi“ autorė dr. doc. Janina Radvilė.

Nuo 16 val. – kontaktų mugė su suneštiniu pikniku iki saulė nusileis.

2 DIENA, sekmadienisIki 11 val. – laikas pagal pageidavimus: miegas, maudynės Ūloje, joga, meditacija, ankstyvieji ir vėlyvieji suneštiniai pusryčiai su tinklaveika.

11–13 val. – dalykiniai pasivaikščiojimai Dzūkijos miškuose verslo problemoms spręsti:Grupė – savęs kaip prekės ženklo formavimas su Skaidre;
Grupė – kur rasti asmeninės motyvacijos permainoms su Janina;
Grupė – kokybiški ryšiai, partnerystė ir bendradarbiavimas su Jolanta.

 

14 val. – pietūs: suneštinis piknikas bei stovyklautojas lydinčių antrųjų pusių kulinarinis šou „Jei ne grybai ir ne uogos“. Produktai – ką sugausim, suogausim, sugrybausim miškuose ir (ar) atsivešim savo.KAINA


2 dienų stovykla Zervynose – nuo 49 EUR dalyvei.

Įskaičiuota: mokymai, kontaktų mugė, nakvynė Janinos sodybos kieme palapinėse (turėti savo); automobilio stovėjimas (Zervynose tai kainuoja); puikus šulinio vanduo, kava, arbata, vaisiai ir sausi užkandžiai; dzūkiški pietūs šeštadienį; dalijamoji medžiaga.

Iš anksto suderinus su organizatorėmis, atvykite su šeima (5 EUR/para/švaros mokestis asmeniui (nakvynė savo atsivežtose palapinėse). Galimybė užsakyti dzūkiškų pietų porciją, derinti individualiai tel. 88391802 arba el. paštu: info@TurtingaMoteris.lt
Piknikuose kviečiame dalintis saikingomis ir blaivybės idėjoms pritinkančiomis suneštinėmis vaišėmis. Turinčias specialiųjų mitybos poreikių prašome informuoti organizatores iš anksto ir (ar) apsirūpinti tinkamu maistu individualiai.
Už atskirą mokestį iš vietos verslininkų galima išsinuomoti baidares.


PAŽYMĖJIMAS

Visoms pageidaujančioms bus išduodami pažymėjimai apie išklausytą 8 akademinių valandų komunikacijos ir tinklaveikos praktinių mokymų kursą.

REGISTRACIJA

Užpildykite registracinę užsakymo formą.

 

Būtinai susipažinkite su PRIVATUMO POLITIKA

...atgal

Užsakyti

Išankstinė sąskaita | Paysera