Krepšelis 0.00 Eur

Moters finansai: kaip gauti pinigus, kurių esu verta?

Moters finansai: kaip gauti pinigus, kurių esu verta?

Lektorius: Ugnė Juodytė, Gabija Skučaitė, Raminta Girdvainė, Jolanta Chlevickienė
Vieta:
Data: 2019 m.
Laikas: 18:30 - 21:30
Trukmė: 3 val.
Investicija: 29 €
Užsakyti

 

Dėl visuomenėje vyraujančių stereotipų, vaikystės patirčių ir iš ten atsineštų įsitikinimų, aplinkos, kurioje gyvename – dažna moteris ne tik vengia kalbėti apie pinigus, bet ir yra linkusi save nuvertinti: tiek kopdama karjeros laiptais ir prašydama didesnio atlyginimo, tiek kurdama savo verslą, įkainodama savo paslaugas ar su vyru derindama šeimos biudžetą. Tad ką daryti, nuo ko pradėti, kad išaugtų tiek Tavo pasitikėjimas savimi, tiek asmeniniai finansai?

Kviečiame į praktinį susitikimą, kuriame kalbėsime:
- Kaip keisti įsitikinimus apie pinigus;
- Kaip kelti savivertę, kad pinigai būtų tema, kuria norima diskutuoti;
- Kaip gauti daugiau pinigų bei tapti finansiškai nepriklausomomis.

 

 

Susitikimo moderatorė: atradimų trenerė RAMINTA GIRDVAINĖ. Ji pristatys, kodėl reikia išdrįsti kalbėti finansų tema, ką tai gali duoti, bei kaip „pakelti“ savo vertę.

Psichologė UGNĖ JUODYTĖ pasidalins 4 psichologiniais įrankiais, kurie padės pasiekti norimus rezultatus finansuose ir gyvenime.„Turtinga moteris“ bendruomenės kūrėja, verslių moterų kontaktų Rytmečių organizatorė JOLANTA CHLEVICKIENĖ pasidalins patarimais ir patirtimi, kokius resursus moteris gali panaudoti tam, kad uždirbtų daugiau pinigų.

SMK direktorė GABIJA SKUČAITĖ, 25 metus pati kurianti savo verslą, papasakos asmeninę istoriją, kaip moteriai įveikti sunkumus ir pasiekti norimus finansus ir kokybišką būvį.

Tiesa, turėsite progą ne tik išgirsti patarimų ir įkvėpimo, bet gausite ir praktinių užduočių, o taip pat - galimybę susipažinti tarpusavyje!


DATA: 2018 m., 18.30-21.30
TRUKMĖ: 2-2.30 val.
VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS!
VIETA: Vilnius.

KAINA: 29 €  

 

APIE LEKTORES


 

Ugnė Juodytė – verslo psichologijos magistrė, taikanti Geštalt psichoterapijos principus, koučingo specialistė (ICF), turinti daugiau nei 13 metų psichologinio darbo patirties. Viena iš „Galimybių akademijos“ įkūrėjų. Ugnė 8 metus dirbo banke, o dabar dirbau sau ir konsultuoja klientus, kaip pakeisti požiūrį į save ir pinigus bei susikurti trokštamą gyvenimą.

Raminta Girdvainė – sertifikuota koučingo specialistė, lektorė, „Points of You“ trenerė, kognityvinės elgesio terapijos praktikė, pokyčių konferencijos „Išdrįsk pradėti“ bendraautorė ir bendraorganizatorė. 

Jolanta Chlevickienė - projekto Turtinga Moteris puoselėtoja, mokymų moters profesiam, verslumo bei asmeniniam augimui organizatorė, lektorė, renginių vedėja, socialinių projektų ir Turtinga Moteris kontaktų tinklo iniciatorė. 

Gabija Skučaitė - Socialinių mokslų kolegijos (SMK) direktorė, iniciatyvos „Kūrėjų karta“ idėjinė vadovė, pozityvios energijos festivalio „Vibelift“ režisierė ir vedėja.

...atgal

Užsakyti

Išankstinė sąskaita | Paysera