Krepšelis 0.00 Eur

IŠDRĮSK PRADĖTI 2019 - ŽINGSNIU TOLIAU!

IŠDRĮSK PRADĖTI 2019 - ŽINGSNIU TOLIAU!

Lektorius: 11 lektorių komanda
Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, LT- 04215 Vilnius
Data: 2019 m. kovo 30 d.
Laikas: 10:00 - 18:00
Trukmė: 8 val.
Investicija: TIK DABAR 49 €
Užsakyti

 

 

Pokyčių konferencija moterims.


IŠDRĮSK PRADĖTI – pokyčių konferencija moterims, per praėjusius dvejus metus, įkvėpusi daugiau nei 1500 nuostabių moterų iš visos Lietuvos ir už jos ribų.

Trečią kartą Vilniuje – aukščiausiais balais įvertintas renginys (4.9 žvaigždutės iš 5), kurio bilietai sostinėje buvo išparduoti likus 3 savaitėms iki konferencijos.

Šiemet konferencija bus dvigubai didesnė – norime įkvėpti jūsų dar daugiau! 


Pokyčių konferencijos „Išdrįsk pradėti. Žingsniu toliau" vedėja - Eglė Daugėlaitė! 

Eglė Daugėlaitė - LRT laidų vedėja ir žurnalistė. Devintus metus dirbanti Nacionaliniame radijuje ir televizijoje. Per 2018 m. ne tik vedė didžiausias LRT transliacijas ir renginius, bet ir tapo radijo laidos „Radijo popietė“ vedėja. Be to, išbandė save lektoriaudama VU Žurnalistikos institute. Ne vienerius metus veda renginius, konferencijas ir moderuoja diskusijas. 


2019 metų pokyčių konferencijos tema – IŠDRĮSK PRADĖTI. ŽINGSNIU TOLIAU.

 

Renginio organizatorius: Asociacija IŠDRĮSK.

ŽINGSNIU TOLIAU... kad pasiektum puikių rezultatų.

Žingsniu toliau savo baimių. Žingsniu toliau savo įpročių. Žingsniu toliau savo žinojimo.

Vos vienas žingsnis gali Tave stipriai atplėšti nuo starto linijos ir sukurti sniego gniūžtės efektą.

Ko reikia, kad pasiektum puikių rezultatų?

Tai paprasti dalykai, kuriuos primirštame užsisukę darbų ir minčių karuselėje – tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime.

Paprasti dalykai, kurių reikia mūsų laimei ir sėkmei. Integravusi bent vieną jų į savo kasdienybę – sulauksi realių pokyčių.TEMOS:


· Tinkamų įpročių galia ir efektyvus laiko planavimas

· Fizinė ir psichologinė sveikata

· Kokybiškas poilsis ir gebėjimas atkurti jėgas

· Intuicija ir gebėjimas „aptikti“ geriausias galimybes

· Charizma ir atkaklumasPIRMIEJI PAGRINDINĖS SALĖS LEKTORIAI:


JOLANTA CHLEVICKIENĖ – tinklapio www.TurtingaMoteris.lt mokymų, įkvepiančių pokyčiams organizatorė; lektorė, renginių vedėja; socialinių projektų iniciatorė.

INGA JABLONSKĖ – verslininkė, vadovė, įkvepianti lektorė, mokymų programos „Įkvėpimo dirbtuvių“ autorė, konferencijos „Sveika ir laiminga mama organizatorė“, „Vitaminai Sielai“ laidos kūrėja, aktyvi visuomenininkė.

GABIJA SKUČAITĖ – Socialinių mokslų kolegijos (SMK) direktorė, edukacinių iniciatyvų autorė ir idėjinė vadovė, renginių organizatorė, režisierė, vedėja.

MILANA JONIKIENĖ – sėkminga verslininkė, kompanijos „M Capital“ bendraturtė, lektorė, finansų ekspertė, sertifikuota koučerė.

RAMINTA GIRDVAINĖ – sertifikuota koučingo specialistė, lektorė, „Points of You“ trenerė, kognityvinės elgesio terapijos praktikė, pokyčių konferencijos „Išdrįsk pradėti“ bendraautorė ir bendraorganizatorė.

DAINIUS JAKUČIONIS - Gydytojas psichoterapeutas, konsultantas, mokymų treneris. Jau 5 metus konsultuoja kaip kognityvinės ir elgesio terapijos (KET) psichoterapeutas, padeda žmonėms mokytis emocinių kompetencijų ir įgūdžių įmonėje „Skills Lab“.

RYTIS LUKOŠEVIČIUS - Paleidimų centro „Į save” įkūrėjas ir vadovas. Vaizdo įrašas.

AGNĖ ZINKEVIČIŪTĖ - Koučingo specialistė, sąmoningo kvėpavimo specialistė, saviugdos programų moterims autorė.

EUGENIJUS LAURINAITIS - Lietuvoje puikiai žinomas ir gerbiamas gydytojas psichiatras, psichoterapeutas bei grupių terapeutas. Taip pat – Vilniaus universiteto docentas, M. Romerio universiteto profesorius, psichoterapijos dėstytojas, lektorius.

Daugiau lektorių bus paskelbta netrukus.

DIRBTUVĖS:RŪTA JANUKĖNIENĖ - sertifikuota koučingo specialistė (ICF), asmeninių pokyčių ir Points of you trenerė, lektorė, mama, žmona, dukra, draugė, partnerė.

EGIDIJA TALALIENĖ - psichologė, psichoterapeutė, įsisąmoninimu grįstos psichologijos (Mindfulness) bei naudingų įpročių trenerė, išmanios nemokamos programėlės „Antistresiniai pratimai“ idėjos ir turinio autorė, „Mintys patogiam kūnui“ programos vadovė.

Daugiau lektorių bus paskelbta netrukus.

Konferencijos TIKSLAS – padrąsinti moteris asmeniniam tobulėjimui ir norimiems pokyčiams bei pasinaudoti geriausiais resursais savo laimei ir sėkmei.

Konferencijos metu turėsite galimybę pasisemti patirties, žinių ir įkvėpimo iš įdomių lektorių, psichologų, koučingo specialistų, trenerių bei mus supančių moterų, IŠDRĮSUSIŲ PRADĖTI.

Konferencija moterims, bet tikrai naudinga ir vyrams.

VIETA: Vilnius, Litexpo.

BILIETO KAINA:

TIK DABAR 49 €, bilietai brangs!

 


Renginio organizatorius Asociacija IŠDRĮSK.

 

 

Norint įsigyti daugiau nei 10 bilietų, prašome kreiptis el. paštu: info@TurtingaMoteris.lt

...atgal

Užsakyti

Išankstinė sąskaita | Paysera