Krepšelis 0.00 Eur

KONFERENCIJA (Ne)tobula Moteris. Kur slypi Tavo karūna? VIDEO ĮRAŠAI

KONFERENCIJA (Ne)tobula Moteris. Kur slypi Tavo karūna? VIDEO ĮRAŠAI

Lektorius: 7 lektoriai
Vieta: ĮRAŠAI INTERNETU
Data:
Laikas: Tau patogiu metu!
Trukmė: Apie 5,5 val. įkvepiančio turinio!
Investicija: 20 €
Užsakyti

 

KONFERENCIJOS VIDEO ĮRAŠAI JAU PASIEKIAMI!

DABAR TIK 20 €

PERŽIŪROS GALIMYBĖ SPECIALIAI TAM SUKURTOJE FB GRUPĖJE!

 
 

Daugiau kaip 700 moterų jau sužinojo kur slypi jų karūna!

SUŽINOK IR TU! Kiekviena moteris verta būti savo gyvenimo karalienė -

 

laisva, mylinti ir mylima.


Įsivaizduok...


Tavo kūnas sveikas, energingas.

Tavo aplinkoje nuostabūs, laimingi žmonės. Aplink gyvybė, žaluma, grožis...

Ar taip įmanoma? Ar tai tik svajonė? 

Mes kartu, svajones galime paversti realybe - tereikia kiekvienai mūsų žinoti bei atrasti, kur slypi karūna! 

 

Konferencija moterims -  laikas sau,  laikas būti kartu, išgyventi įvairių jausmų:

juoką, ramybę, atsipalaidavimą, gilų patyrimą, pozityvi bendrystė įgalina daugelį

suvokimų ir atsakymų. Tokį formatą renkasi moterys, kurios  nori keistis, dalintis,

mėgautis akimirka ir gyvenimu! Ir šios konferencijos atsiliepimai pranoko gražiausius lūkesčius♥ 

Prisijunk ir TU, surask savo karūną!

 

KONFERENCIJĄ VIDEO FORMATU, DAR GALI PAMATYTI!

 

7 PRANEŠIMAI!


RENGINIO VEDĖJA

Didžiausia erzelynė ištinka tada, kai karūnas supainioji. Mokydamasi iš vienuolių supratau, kad meilė sau yra didžiausia XXI amžiaus nesąmonė. Nes mes ją iškraipėme. "Mes"- turiu galvoje, žmones, bendrai. Moteris. Mes pradėjome tikėti įtaiga, kad mylėti save, tai- nusigręžti nuo atsakomybių, išsižadėti visko, ką esi prisiekusi, atsisakyti apčiuopiamų dalykų ir leistis į brangią tolimą kelionę - neva ieškoti savęs. O tas "aš"- čia ir esu. Ne už kelių tūkstančių mylių.

Moteris yra KŪRYBA ir DALYBA. Todėl sakau: neieškokit savęs savyje, ten tik širdis ir smegenys, kraujotakos ir nervų sistemos.
Myliu moterų ratus, seminarus ir konferencijas. Čia mes susitinkame dalintis ir žadinti kūrybą. Iš savęs. Per save."
Pristatome „(Ne)Tobula moteris“ veidą, jautrią ir kartu labai stiprią asmenybę, kuri nuo pirmojo karto lydi ir palydi, veda, įveda ir išveda konferencijos pranešėjus ir dalyvius.

 Toma Razmislavičiūtė-Juodė - Teatro ir televizijos aktorė,renginių vedėja,saviraiškos paskaitų lektorė. Asmeninio tinklaraščio "MamAdo" rašytoja ir NeurOptimal® studijos "ZET" įkūrėja, Alos Tamulienės mokinė ir sekėja.

  

LEKTORIAI, TEMOS

VIDEO FORMATE IŠGIRSITE 7 PRANEŠIMUS IR IŠVYSITE ATIDARYMO AKIMIRKAS♥

 

GALVOJI, KAD BŪSI LAIMINGA, KAI BŪSI IDEALI - NĖ VELNIO!


 • Kaip būti laisvai nuo taisyklių ir begalinių reikalavimų sau, kuriuos išmokai gyvenime tik tam, kad atitikti svetimą laimės įsivaizdavimą ?
 • Ką tu gali padaryti, jeigu turi rimtų priežasčių, dėl kurių tavo gyvenimas nesiklosto taip kaip nori?

Rytis Lukoševičius: „Mano tikslas yra padėti žmonėms juoktis, nuoširdžiai, pilnai, kai juokas kyla iš vidinės laisvės ir džiaugsmo.
Nuo 2013m. praleidau tūkstančius valandų mokydamas ir konsultuodamas asmeniškai ir tame ką darau nėra jokios magijos - tai kiekvieno žmogaus vidinis apsisprendimas.
Daugelis ateina tikėdami, kad jausti baisu, paleisti problemas sudėtinga, o išeina patyrę, kad jausti yra paprastą, paleisti jausmus smagu, o rezultatai neša džiaugsmą.“

Rytis Lukoševičius - paleidimų centro „Į save” įkūrėjas ir vadovas.

 

 

 

TAVO ANTRA PUSĖ - TAVO VEIDRODIS. 

IR DAR NE VISKAS!

ŠIS DAUGIAUSIAI PUIKIŲ ATSILIEPIMŲ SULAUKĘS PRANEŠĖJAS, SPALIO 30 D. ŠIAULIUOSE GYVAI! 17:30 - 20:30 val. Registracija>>>

 • Vis dar neturi antrosios pusės? Nesvarbu ką deklaruoji garsiai, o ką jauti iš tikrųjų?
 • Tau nepatinka, kad tavo antra pusė netvarkinga? Tai tik dar vienas atspindys visatos veidrodyje, kuris rodo kiek daug pas tave įtampos ir kontrolės, kurią tu skiri tvarkos palaikymui!


Žydrūnas Sadauskas: „Tavo polinkis kontrolei tai tik bandymas paslėpti baimę. Išvardink viską, kas tau nepatinka ir tu pamatysi, kad tavo antra pusė tik atspindi tavo priešingą pusę. Tai, kas tau nepatinka, yra ir tavyje. Skirtumas tas, kad tu to paties sau neleidi, arba slepi nuo aplinkinių. Atmink, Visata tik tavo vidaus atspindys. Atspindys, kuris niekada nemeluoja!“
Žydrūnas Sadauskas, kaip jis pats prisistato – gyvenimo prasmės ieškantis pankas! Kasdienybėje unikalių asmeninių talentų atskleidimo metodikų treneris! Eriksoninės hipnozės praktikas! Jis jau daugiau nei 7 metai studijuoja ir taiko praktikoje įvairiausias metodikas, kurios leidžia per kiek įmanomą trumpesnį laiką nustatyti pagrindinius žmogaus charakterio parametrus ir juos keisti esant poreikiui!

Žydrūnas Sadauskas - sertifikuotas Veidoskaitos, Profailingo ir Kūno kalbos treneris.

 

 

 

DRUGELIO EFEKTAS VERSLE IR GYVENIME.

 • Ar žinai, kas yra drugelio efektas ir kokioje stadijoje tu esi?
 • Kodėl užstringame tam tikrose fazėse ir kaip judėti toliau?

Kartais reikia labai nedidelių sprendimų šiandien, kurie ateityje nuveda prie didelio mąsto pokyčių. Ir kiekvienai, kuri išdrįs pereiti visas neišvengiamas fazes, išaušta diena, kai niekam nieko nebereikia įrodinėti, kai tampa akivaizdu, kad Didysis planas realizuotas.


Jolanta Chlevickienė - tinklapio www.turtingamoteris.lt mokymų, įkvepiančių pokyčiams organizatorė; lektorė, renginių vedėja; socialinių projektų iniciatorė.

 

 

 

KUR SLYPI MOTERS GALIA IR IŠMINTIS.

 • Kur slypi moters galia ir išmintis?
 • Kuo skiriasi moters ir vyro prigimtis?
 • Kokias stiprybes turi moteris?
 • Kodėl moterys vienu metu gali daryti kelis darbus?
 • Kokią moterį myli vyras?

Santykių gerovė yra moters rankose. Atsakymas glūdi tavyje, bet turi prie to prieiti.

Jūratė Bitinaitė - sertifikuota integruotos mitybos koučerė, asmeninių pokyčių platformos „iHolistics“ autorė bei holistinės gyvensenos ir sąmoningumo studijų gidė.

 

 

 

NESUMELUOTA SANTYKIŲ IDILĖ.

Norėtųsi visko greičiau ir paprasčiau, kaip romantiniame filme?
Gal kaip meniu, kur brangusis būtų patiektas pagal tavo sudarytą vertybių ir geriausių savybių sąrašą...? Ir mes niekada niekada nesipyktume...? 
Deja, santykiuose visada dviejų žmonių DUETAS. Ir dažniausiai (ne)tobulų.
Nuslūgus euforijai ir šeimyninio gyvenimo uždangai prasivėrus, ne viena iš mūsų nusiviliame, o gal ir išsigąstame: kas dabar bus???
Aktyvesnės net imamės veiksmų - vyro perauklėjimo plano. Kol vieną, lemtingą dieną suprantame, kad mylėti reikia mokytis ir tai - misija įmanoma!

 • Žinau, ko noriu aš. O ko nori kitas?
 • Konfliktai yra gerai. Kaip tinkamai elgtis?
 • Šokyje veda vyras, o gyvenime... Ar verta išmokti leistis vedamai?
 • Žodis turi galią. Gal įmanoma suteikti sparnus?
 • Moteriškumo galia. Turi, bet ar naudojiesi?


Asta Laukaitienė - lektorė, verslininkė, Šeimų iniversiteto valdybos narė ir programos porai - santuokinės meilės kurso Jai ir Jam moderatorė, XFM radijo laidos "Nuo poros iki šeimos" vedėja. Gimusi, augusi ir  širdyje visada išliekanti šiauliete, šiemet su vyru Aivaru švenčia 30-ąjį santuokos jubiliejų.


 

 

MINČIŲ JĖGA. TRAUKOS DĖSNIS.

 

 • Kaip susikurti svajonių gyvenimą?
 • Kas trukdo mums pasiekti svajones?
 • Kodėl vieni svajones pasiekia greitai, o kiti metai iš metų stringa vietoje?

Pranešimas padės moterims suvokti jų kuriamąją galią ir kaip jos pačios gali kurti savo svajonių realybę, pasidalins konkrečiais įrankiais kaip tai daryti.


Ieva Žigonė - šamaninių savęs pažinimo ir gydymo praktikų atstovė, regresijos terapeutė, emocijų paleidimų trenerė, Sanvaja bendruomenės įkūrėja, savęs pažinimo ir gydymo stovyklų organizatorė ir vedančioji, savos realybės kūrėja.

 

 

 

MEILĖ, PAGARBA, IŠTIKIMYBĖ SAU.

NAUJIENA! KULTINIS VAIDOS SVINKŪNIENĖS PRAKTIKUMAS "MEILUŽĖ, MERGAITĖ, ŠEIMININKĖ, KARALIENĖ" GYVAI ŠIAULIUOSE, GRUODŽIO 7 D. 10 - 18 val. Netrukus paskelbsime!

 

 • Meilė, pagarba, ištikimybė sau.
 • Kas tai yra meilė, pagarba, ištikimybė sau praktiškai?
 • Kaip tai išgyventi kiekviename žingsnyje, kiekvienoje, net ir labai sudėtingoje, situacijoje?

Vaida Svinkuniene: „Meilė sau - ne teorija. Nes daugeliui tai tik labai gražūs "nušvitusių nušvitusiai teisingi žodžiai". Aš pirmą psichologinę knygą paėmiau 13 metų ir daugiau jokios kitokios literatūros (apart poezijos ir biologijos) neskaičiau, nes kiek save pamenu visada viduje jaučiau tuštumą, vienatvę, skausmą...Visą gyvenimą intensyviai ieškojau kaip tą tuštumą užpildyti. Daug mokiausi, gydžiausi, ieškojau... Kabinausi už visko, kas žadėjo bent mažiausią viltį nuraminti tą ugnį savyje ir grįžti į SAVE. Aš vis ieškojau savęs.
Pakeliui išgyvenau tėčio mirtį, dvejas skyrybas, turiu tris nuostabias dukras. Pasisekusius ir nepasisekusius verslus ir projektus. Daug ieškojimų... Taip atsirado du mano projektai www.damuakademija.lt ir www.sscentras.eu. Ir galiausiai nustojau ieškoti savęs, nes, pasirodo, aš visada buvau. Niekur savęs ieškoti nereikia. Aš visada buvau ir visada būsiu. Ir gyvenimas visada manimi rūpinasi 100% nepriklausomai nuo to, ko aš noriu ir kuo svaigstu šiame laikotarpyje. Tie gyvenimo periodai, kurie man atrodė juodžiausi - dabar aš matau, kad buvo dovanos. Nes kitaip aš neturėčiau apie ką Jums papasakoti, jei nebūčiau išgyvenusi to, ką išgyvenau. Gyvenimas mums dovanoja tik dovanas. Ir man reikėjo 30 metų, kad išmokčiau juo nebemanipuliuoti savo užgaidoms ir bereikšmiams dalykams, o spėčiau jas išpakuoti.“

Vaida Svinkūnienė - "Skaudžių santykių centro" ir "Damų akademijos" vadovė bei įkūrėja, praktikė. Lektorė, verslininkė, dizainerė. 3 dukryčių mama, kuri jau daugiau kaip 16 metų domisi ir renka išskirtinai moterims skirtas laimės praktikas, rašo knygas, straipsnius, veda mokymus visame pasaulyje, veda vidinio gydymo grupes moterims patyrusioms skaudžius išgyvenimus, bei konsultuoja asmeniškai gyvai ir internetu.


 

 


 

 

TEMOS - 7 KARŪNOS 


SANTYKIAI - MEILĖ SAU - SAVIREALIZACIJA - EMOCIJOS - PASITIKĖJIMAS - VERSLAS - TRAUKOS DĖSNIS.


KONFERENCIJOS BILIETO KAINA BUVO:  49 € 

 

GERIAUSIAS METAS ĮSIGYTI ĮRAŠUS - DABAR!

VIDEO FORMATU 7 PRANEŠIMAI UŽ 20 €!

 

Užpildykite užsakymo formą, jei fizinis asmuo, pildykite asmeninius duomenis, jei įmonė - juridinius duomenis, o  registracijos patvirtinimo ieškokite prie pagrindinių laiškų!

Jei nerasite prie pagrindinių laiškų, verta pasižvalgyti laiško nuo info@TurtingaMoteris.lt,  reklamos bei kituose aplankuose. Įtraukite mus į pagrindinius kontaktų sąrašą ir laiškus gaukite sklandžiai. 

 

Mokykis ir tobulėk su kvapniu vardinės

Turtinga Moteris kavos puodeliu ♥ Sužinok daugiau>>>

 

Jei turite klausimų, rašykite: info@TurtingaMoteris.lt 

...atgal

Užsakyti

Išankstinė sąskaita | Paysera