Krepšelis 0.00 Eur

The Passion Test - išgrynink savo tikslus!

The Passion Test - išgrynink savo tikslus!

Lektorius: Simona Ampiainen
Vieta: INTERNETU!
Data: Jums patogi!
Investicija: MEDIUM | 160 €, MAXI | 300 €
Užsakyti

 

Ši metodika yra apie Tavo prioritetų, aistrų, troškimų išsigryninimą gyvenime. Tam, kad pradėtum daryti pasirinkimus savo troškimų naudai ir gyventum savo troškimų gyvenimą pagal pašaukimą.

Nelaimingos jaučiamės tada, kai veikiame iš proto (pagal išorėje nusistovėjusius standartus, “reikia”, “teisingai”, “logiška” ir pan.), o širdies balsą užgniaužiame, neva jis neturi racionalių argumentų.

Laimės kelias yra tas, kur Tavo PROTAS padeda įgyvendinti Tavo ŠIRDIES troškimus. Šiame kelyje mes randame savo misiją, geriausiai save išpildome, realizuojame, įprasminame.


Šie susitikimai ypač naudingi toms, kurios šiuo metu jaučiasi:

 • pasimetusios,
 • praradusios kryptį,
 • nežino, ko nori, kas svarbu,
 • nežino, ką daryti, nuo ko pradėti,
 • galbūt išgyvena didžiulius pokyčius savo gyvenime.

 

Šių sesijų metu Tu:

 • gausi paprastą, tačiau labai efektyvų įrankį, kurį galėsi naudoti visuomet, kai norėsi susidėlioti prioritetus savo gyvenime;
 • identifikuodama 5 savo troškimus, kurie šiuo Tavo gyvenimo periodu yra Tau svarbiausi, įgysi daugiau aiškumo;
 • galėsi sąmoningai pradėti daryti pasirinkimus, kurie Tave veda Tavo trokškimų keliu;
 • išmoksi techniką, kuri padės pastebėti klaidingus, tave stabdančius įsitikinimus ir juos pakeisti.

Ši metodika grąžina energiją, norą keltis, veikti ir netgi pritraukti reikiamas situacijas, žmones, nes sužinai, KO NORI, kas MAN svarbu!


Grupiniai ir individualūs susitikimai skiriasi dėmesiu asmeniniams konkretaus žmogaus prioritetams.

Individualių sesijų metu, programos trenerė asmeniškai lydi žmogų per visą procesą, metodiką, paaiškina asmeninius niuansus, sudėlioja asmeninį planą.

Grupinių sesijų metu gaunami įrankiai su pavyzdžiais darbui savarankiškai. Tačiau 45 minučių asmeninės konsultacijos metu yra galimybė užduoti asmeninius klausimus.

 

Kaip atrodo visas PROCESAS (eiga šiek tiek skirtiasi individualiose sesijose):


 • 1 žingsnis. Iki pirmo susitikimo Jums yra išsiunčiami namų darbai.
 • 2 žingsnis. Pirmo susitikimo metu yra aptariami namų darbai, pristatoma sėkmės formulė, procesas, atsakoma į klausimus, pateikiamas TOP 5 išsigryninimo pavyzdys. (Individualioje sesijoje – išsigryninamas TOP 5).
 • 3 žingsnis. Namų darbai išsigryninti savo TOP 5. Ritualai.
 • 4 žingnis. Antro susitikimo metu aptariama TOP 5 reikšmė, atsakoma į klausimus, pristatoma troškimų gyvenimo paslaptis. Pristatoma metodika įsivertinti esamą situaciją. Pateikiamas pavyzdys „markerių“ išsigryninimui. (Individualioje sesijoje – padedu išsigryninti individualius „markerius“).
 • 5 žingsnis. Namų darbai kiekvienam troškimui išsigryninti „markerius“. Ritualai.
 • 6 žingsnis. Asmeninė konsultacija, kurios metu skirsim laiką klausimams-atsakymams.

 

RINKIS PROGRAMOS PAKETĄ PAGAL SAVO ASMENINIUS POREIKIUS

MINI - 97 €.
THE PASSION TEST grupėje*
2 susitikimai gegužės 26 ir birželio 2 d. internetu (po 1 - 1,5 val)
+ namų darbai (2 val)
+ 45 min asmeninė konsultacija

*įrašas, negalintiems dalyvauti tiesiogiai, bus pasiekiamas 3 dienas.


MEDIUM - dabar 160 € (įprastai šis paketas kainuoja 200 €)
THE PASSION TEST asmeninis
2 individualūs susitikimai suderintu laiku individualiai, internetu (po 2 val)
+ namų darbai (2 val)
+ 1 val papildoma konsultacija


MAXI – 300 € (įprastai šis paketas kainuoja 500 €)
THE PASSION TEST asmeninis
2 individualūs susitikimai internetu (po 2 val)
+ namų darbai (2 val)
+ ASAP („Advanced Solutions For Activating Passionate Engagement“) skirta vadovėms ar individualios veiklos turėtojoms - asmeninis
3 individualūs susitikimai internetu (viso 5 val)
+ namų darbai (2 val). 


PROGRAMOS LEKTORĖ: Simona Ampiainen:

"The Passion Test" metodikos mokiausi gyvai iš autorių Janet Bray Attwood ir Chris Attwood. Jų knyga "The Passion Test" pateko į labiausiai perkamų "New York Times" knygų sąrašą.

Didžiausia siūloma mano paskaitų ir konsultacijų vertė, kurią vienareikšmiškai patvirtina ir klientai - AIŠKUMAS ir 100 procentinis palaikymas.
Kaip viena klientė pasidalino - “jau po pirmo susitikimo iš minus 2 būsena pasikeitė į 8 dešimtbalėje sistemoje”.

Su šia metodika dirbu jau daugiau nei metai. Širdis džiaugiasi matyti ir girdėti įkvepiančius atsiliepimus ne tik po konsultacijų, bet ir praėjus metams laiko, kaip pasikeitė žmonių gyvenimai:


 „Galvoju reikia atsiversti užrašus, kur su Simona dariausi prieš metus „The Passion Test“. Pati nustebau, kiek daug dalykų išsipildė, kiek daug aiškumo ir krypties mano gyvenime dabar. Vienas iš mano troškimų „padėti žmonėms“ su kaupu pildosi, plečiasi. Per šiuos metus baigiau įvairiausių kursų, prasiplėtė mano kompetencija, dabar žymiai aiškiau matau galimybes, kad tikrai iš savo mylimos veiklos galima pradėti uždirbti!“
***
 „Mano gyvenimas nuo “The Passion Test” iki dabar, o čia jau 13 mėnesių, apsivertė absoliutiškai! Tas penketukas prieš metus gražino mane į tiesą su savimi. Suvokimas, kad užteks tik dirbt ir skirt laiko jau užaugusiesm vaikams, o pats laikas pradėt gyvent dėl savęs, įkvėpė daryt kardinalius, drąsius, ryžtingus sprendimus“.
***
 "Išdrįsau keisti savo darbo sritį. Galvoje sukosi visokių idėjų, ką norėčiau ir galėčiau veikti savo gyvenime. Tačiau nuo ko, ką ir kaip pradėti buvo neaišku. Jaučiau, kad man labai svarbu, jog mano veikla atitiktų mano vertybes ir galėčiau save realizuoti. Blaškiausi galvodama apie savo tikslą, link kur norėčiau eiti. Atlikus „The Passion test“ pavyko aiškiai susidėlioti savo gyvenimo prioritetus, tai kas iš tikro man svarbu. Ir žinau, kad tai yra tikrai MANO prioritetai, nes pati juos išvardinau ir pati testo pagalba aiškiai išjaučiau, kad šiandien jie yra patys svarbiausi. Rezultatai mane pačią labai nustebino, bet tuo pačiu man ir palengvėjo, kai supratau, kad siekdama savo tikslų nebemeluosiu pati sau ir sprendimus galėsiu priimti remiantis tuom, ar tai veda link mano penkių pagrindinių gyvenimo troškimų. Rekomenduoju Simona, nes su ja viskas lengvai, šiltai, jaukiai, o svarbiausia saugiai. Aš jaučiausi priimta tokia, kokia esu. Dėkoju už įkvėpimą išdrįsti eiti tolyn."
***
 "Netekau darbo įmonėje, kurioje išdirbau 25 metus. Dar nepasirašius susitarimo dėl darbo sutarties nutraukimo - susisiekiau su Simona ir paprašiau patarimo. Nuolat sekiau jos gyvenimą Facebook tinkle ir žavėjausi jos pokyčiais ir drąsa, domėjausi jos vedamais mokymais ir konsultacijomis. Pasakiau jai, kad turiu šansą kažką pakeisti savo gyvenime, bet nesu tikra KĄ ir KAIP? Ji pasiūlė atlikti “The Passion Test”, kuris padėtų man išsigryninti tikrąsias mano svajones. Atlikome testą ir išgryninome 5 mano svarbiausias šiame gyvenimo etape aistras! Taip geeeera paliko jau vien dėl to, kad tapo aišku, ko aš iš tikro trokštu širdimi, o ne protu!!! Ir tie norai nenuvylė, juk šįkart tai tikrai MANO, o ne tėvų, vaikų, vyro, kolegų ar draugų norai! Pradėjau pagal Simonos rekomendacijas laikytis tam tikrų ritualų ir tai padeda man artėti link tikslų įgyvendinimo. Praėjo tik 2 savaitės, o svarbiausias mano troškimas, kuris pagal 10-balę sistemą manęs pačios buvo įvertintas “0”, kas reiškia jog testo atlikimo dienai aš buvau visai toli nuo jo įgyvendinimo, šiai dienai jau drąsiai gali būti įvertintas “5”!
Visiems, kas pasimetę ir nežinote, ko norite, kas Jums svarbu ir kurlink norite eiti, labai rekomenduoju šį dviejų susitikimų tikslą, aiškiai pradžiai."
***
 ”Nors esu iš tų žmonių, kurie jau yra atradę mėgstamą veiklą ir ja užsiima, ir dėl to šiek abejojau “Passion test” nauda būtent man asmeniškai, tačiau jau pirma sesija davė krūvą įžvalgų, aiškesnį suvokimą apie tikslus, vertybes ir dabartinį gyvenimo etapą. Labai patiko toks paprastas, tačiau genialus metodas, kuris tikrai veikia, nes būsena ir pojūčiai pasikeičia iškart ir akivaizdžiai. Manau šis įrankis būtų ypač vertingas tiems, kurie nori įnešti daugiau sąmoningumo į savo gyvenimą. Susitikti su savimi. Labai ačiū, Simona, už šią galimybę”
***
 "Noriu tau padėkoti už įkvėpimą naujai pažvelgti į dabartinį gyvenimą, galimybę įsisąmoninti savo 5 didžiausias mano gyvenimo aistras.
Nuo šiol priimdama sprendimus, savo pašonėje turiu tikslų "kompasą", kurio pasirinkimo link turėčiau keliauti.
O kaip išlaisvina ir viską į savo vietas sudėlioja suvokimas, kad dalykai gyvenime dėliojasi ne pagal "taip reikia", "ką kiti pagalvos" standartus. Tačiau pagal kitą principą : "tai ko gi noriu aš?" Tai - lyg beldimas į širdies duris ir galimybė gyventi santarvėje su savim bei pamatyti visas gražiausias gyvenimo spalvas".

 

 

TIK ĮSIGYJANČIOMS MAXI PAKETĄ! 

ASAP („Advanced Solutions for Activating Passionate Engagement“)

Jums nereikia PINIGŲ, kad turėti pinigų, jums reikia AISTROS, kad turėti pinigų. Aistra yra pagrindas būti sėkmingu bet kurioje savo gyvenimo srityje.
Ši programa Tau, jeigu esi vadovaujančiose pareigose, turi komandą arba esi pati sau bosė ar dar nori ja tapti (individuali veikla ir pan.). Tačiau BŪTINAS Tavo įsitraukimas ir aiški motyvacija daryti pokyčius, veikti kitaip nei iki šiol veikei.
Tai GALINGAS įrankis „užkurt raketą savyje“. Nauju žvilgsniu peržiūrėt savo veiklą, tikslus, vertybes, savo išskirtinumą, misiją, viziją, turėt aiškų veiksmų planą, paremtą Tavo aistromis veikloje.
Šioje programoje, per 3 individualius susitikimus (viso 5 val) ir namų darbus (viso 2 val), Tu:
• Išsigryninsi savo bei savo veiklos unikalumą: Kas yra Tavo „kodėl“? Kas tave išskiria iš kitų rinkoje? Kokią Tu pridėtinę vertę kuri žmonėms, pasauliui?
• Išsigryninsi savo veiklos aistras (su „The Passion Test for business“ metodika), kurios padeda „ištransliuoti“ Tavo kuriamą vertę, Tavo unikalumą į išorę.
• Įgysi daugiau aiškumo, kas Tau išties svarbu darbinėje srityje.
• Išmoksi naudingų įrankių esamos situacijos įvertinimui ir sprendimų priėmimui;
• Turėsi aiškią kompanijos, veiklos viziją;
• Sukursi aiškų veiksmų planą, padėsiantį įgyvendinti Tavo misiją, paremtą Tavo unikalumu ir aistromis.

Klientų atsiliepimai:
„Savo verslą turiu jau penkerius metus. Jau buvau praradus motyvaciją, atrodė, kad kažko trūksta. Kreipiausi į Simoną pagalbos. Gavau naują įkvėpimą veikti! Pamačiau bendrą savo verslo paveikslą dabar ir ateityje bei gavau labai konkrečius žingsnius, nuo ko pradėti. „Markeriai“ padės man sekti ir matuoti savo progresą.
Išskirtinis suvokimas tas, kad man nereikalingas kiekvienas klientas tam, kad mano verslas klestėtų. Aš galiu rinktis klientus, kurie atitinka mano asmenines vertybes bei kad galiu jas aiškiai bei suprantamai klientams komunikuoti.
Simona yra labai dėmesingas žmogus. Atrodo, kad ji puikiai žino, kokį klausimą ir kada paklausti, jaučia temas, kurios klientui yra svarbiausios. Manau, kad jos aistra tam, ką daro ir didelė įvairių mokymų ir darbo patirtis, platus požiūris ir įvairios domėjimosi sritys užpildo kiekvieną klientą meile ir rūpesčiu tiek asmeniniuose, tiek verslo klausimuose.“

„Vertingiausia buvo išsiaiškinti, kas man mano veikloje yra svarbiausia bei kaip galiu suprasti, kad gyvenu pagal savo vertybes. Atradimas buvo veiksmų planas bei metodas, kaip galiu matuoti savo rezultatą. Vertinu Simonos profesionalumą tame, ką ji daro. Jos kūrybiškumas buvo labai naudingas ieškant sprendimų mano veikloje, o jos ramybė leido jaustis saugiai ir užtikrintai. ASAP puikus įrankis pažinti tiek save, tiek savo veiklą, savo prioritetus“.

„Džiaugiuosi programos metu galimybe identifikuoti markerius, kurie yra aiškiai suprantami ir pamatuojami kasdienybėje. Labai patiko vieta, kuomet išsigryninau savo stiprybes ir suvokiau, kur galiu jas panaudoti kasdieninėse užduotyse ir bendrai veikloje. Pats aistrų išsigryninimo procesas davė įdomių įžvalgų lyginant jas vienas su kitomis.
Ačiū už tai, kad galėjau pasitikrinti kur esu dabar ir kaip šiuo metu sprendžiu klausimus, kurie man yra svarbūs. Markeriai puikiai parodo, ar aš esu teisingame kelyje. Labai rekomenduoju Simoną, kuri visą procesą padarė labai aiškiai suprantamu, nuosekliu ir produktyviu. Dėkoju už profesionalumą ir vedimą“.


APIE LEKTORĘ 


Pagrindinės Simonos Ampiainen temos  konsultacijose ir mokymuose –  gebėjimų ir talentų pažinimas, savęs įprasminimas, ribojančių įsitikinimų keitimas.

Baigusi vadybą, 15 metų sėkmingai dirbo versle, 13 iš jų – vadovaujamose pozicijose. Užtruko, kol pripažino sau, ko pati iš tikrųjų nori, ir atskyrė, kas madinga, pripažinta, vertinga visuomenės akimis, o kas yra miela ir malonu jai pačiai.

Įprotis veikti iš trūkumo, siekio sulaukti pritarimo, pripažinimo ar įvertinimo veda nuo savęs, ne į save. Taip gyveno didžiąją gyvenimo dalį. Paskutinius penkerius metus drąsiai žengia vidinių norų keliu ir gyvena sekdama savo aistra – įkvėpti žmones veikti, siekti, įgyvendinti savuosius troškimus bei patirti daugiau džiaugsmo ir prasmės.

Šiandien ji yra sertifikuota „The Passion Test“ mokymų trenerė ir transformacinio koučingo specialistė, vedu mokymus įmonėse, orientuotus į darbuotojų asmeninį augimą. 

...atgal

Užsakyti


Išankstinė sąskaita | Paysera