Krepšelis 0.00 Eur

Kaip išnaudoti savo potencialą versle?

Kaip išnaudoti savo potencialą versle?

Lektorius: Simona Ampiainen
Vieta: JAU TURIME ĮRAŠĄ!
Data:
Trukmė: 1,5 val.
Investicija: NEMOKAMAS!
Užsakyti

 

REGISTRUOKIS IR GAUK ĮRAŠĄ!

 

  • Ar aš išnaudoju tai, kas man duota?
  • Ar aš pažįstu save?
  • Ar aš pažįstu savo tobulą klientą?
  • Ar aš turiu vertybes santykyje su klientu, verslo partneriu?


Jeigu negali 100 procentų atsakyti į šiuos klausimus – šis NEMOKAMAS vebinaras galėtų Tave praturtinti.

Atsakymai į aukščiau užduotus klausimus veda į aiškumą, pasitikėjimą, tvirtesnį stuburą, žinojimą, ko nori. O gal pasitikrinimą, ar esi teisingame kelyje?

Kviečiame prisijungti visas, turinčias ir pradedančias (darbais ar tik idėjų lygmenyje) savo veiklas.

Visas, kurios nori gauti daugiau įžvalgų apie save pačią, savo gebėjimus, apie savo norus, kuriuos įsivardiname dažnai labai nedrąsiai.

Juk kai žinai, ko nori, žinai ir ką daryti.

 

 

 

 

LEKTORĖ SIMONA AMPIAINEN:


Esu emocijų paleidimo, vidinių pokyčių, sertifikuota "The Passion Test" (troškimų išsigryninimo) mokymų trenerė. Nuo paauglystės domiuosi saviugda.

Pirmiausia tai buvo vaistai sau, nes nepasitikėjau savimi, visada jaučiausi prasčiausia būdama tarp geriausių, bijojau auditorijos, raudonuodavau, nežinojau, ko noriu, ir išvis dažnai girdima frazė buvo: „pasvajok ir praeis“. 

Baigiau vadybą. Sėkmingai dirbau 15 metų versle, 13 iš jų - vadovaujančiose pozicijose ir galiausiai supratau (veikiau PRIPAŽINAU sau), kad ne pardavimų rodikliai mane domina, o kaip jaučiasi žmogus ir kas jį motyvuoja tų rodiklių siekti. Todėl norėdama į šią temą nerti giliau, parašiau magistrinį darbą laimės darbe tema.

Tiek literatūra, tiek tyrimo rezultatai patvirtino - PROGRESAS yra laimės, vidinės motyvacijos variklis.

Tai reiškia - niekada nesustoti mokytis, tobulėti, augti. Ir dar - svarbu ne tik kaupti žinias, o jas TAIKYTI PRAKTIŠKAI, vadinasi - eiti ir daryti.

Taigi kasdien plečiu komforto ribas, nes tikiu, kad nėra pabaigos mūsų vidiniams resursams, galiai. Einu bandymų keliu. Išbandau ir tada galiu pasidalinti savo asmenine patirtimi seminarų, kasdieninių konsultacijų metu. Pagrindinės temos mano konsultacijose ir mokymuose - savo vidinių resursų pažinimas, jų išlaisvinimas, savirealizacija, kitaip savo gebėjimų ir talentų panaudojimas, ribojančių įsitikinimų keitimas. 

Atidžiai pildyk el. pašto adresą ir netrukus gausi registracijos patvirtinimą bei nuorodą iš info@TurtingaMoteris.lt

...atgal

Užsakyti