Krepšelis 0.00 Eur

Verslo savininkių dažniausiai daromos klaidos.

Verslo savininkių dažniausiai daromos klaidos.

Lektorius: Dangerūta Durrett
Vieta: ĮRAŠAS
Data: 2020 m. vasara
Laikas: Tau patogiu metu!
Trukmė: 1 val. 15 min.
Investicija: NEMOKAMAS!
Užsakyti

 

Kad verslų įkūrėjos/ai skiria nepakankamai savo laiko verslo planavimui ir už šią klaidą tenka brangiai mokėti, daug šia opia tema kalbėjome visą pavasarį, vebinaruose su verslo konsultante, eksperte Dange Durrett. 

 

 

Tačiau verslo savininkės dažnai daro ir kitų klaidų, kurios priveda iki laiko, emocinių bei finansinių nuostolių.

 

Neklysta tas, kuris nieko nedaro, tad klaidos neišvengiama sėkmės sudėtinė dalis.


Baimė klysti ir baimė klausti mums įdiegta nuo vaikystės ir tai yra ilgametis, giliai įsišaknijęs švietimo bei socialinės sistemos veiksnys. Ir mes norime tai kartu pakeisti!

 

Klysti negėda! Klausti negėda!

Išmanu mokytis iš svetimų klaidų bei žinoti kaip  gali išvengti versle pasitaikančių. 

 

 

ŠĮ VAKARĄ VEBINARE SU VERSLO KONSULTANTE DANGE DURRETT:

atvirai apie verslo savininkių daromas klaidas ir kaip jų išvengti, nes tai dažniausiai užduodamas klausimas verslo konsultantui.

 

 

APIE LEKTORĘ:

Dange Durrett: mama, verslininkė ir profesionali konsultantė, lektorė, koučerė. Savo 20+ metų sukauptomis akademinėmis verslo žiniomis bei realia  patirtimi pardavimuose bei marketingo, mokymų ir vadovavimo srityse, dalinasi konsultuodama ir mokydama verslias moteris JAV ir Lietuvoje. Mėgstamiausios temos - verslo planavimo pagrindai ir santykių su klientais tobulinimas. Ji taip pat yra puikių atsiliepimų sulaukusio kurso 5 Strateginių Žingsnių programa Verslo Augimui autorė ir trenerė. Šiame kurse mokyklėlės užauga į akademijas, lokalus verslas plečiasi į kitus Lietuvos miestus, o tarpmiestinis sustreteguoja tarptautinę plėtrą. 

 

REGISTRUOKIS IR ŽIŪRĖK VEBINARO ĮRAŠĄ!

...atgal

Užsakyti