Krepšelis 0.00 Eur

Aksominiai vakarai su špylkomis ir šlepetėmis

Aksominiai vakarai su špylkomis ir šlepetėmis

Lektorius: Nijolė Koskienė, Jolanta Chlevickienė
Vieta: Internetu, zoom
Data: 2021 m. gegužės 13 d.
Laikas: 19:00
Trukmė: 1,5 val.
Investicija: 0
Užsakyti

 

 

Kviečiame jau į ŠEŠTĄJĮ aksominį vakarą online, su špylkomis ir šlepetėmis!

Vakarosime nuotaikingai su rašytoja Nijole Koskiene ir jos  knyga "Špylkos ir šlepetės".

 

Vakaro metu:  nuotaikingi skaitiniai (netrukus atskleisime) TEMA ir gera nuotaika!

Dalinsimės sukaupta patirtimi:

Ieva"Špylkos ir šlepetės",

Nijolė Koskienė knygos autorė ir

aš Jolanta Chlevickienė - Ievos ir Nijolės karščiausia fanė.

 

Ir Mielosios! Į Aksominius vakarus jungiasi atlikėja Jurgita Matulevičiūtė, žinoma sceniniu Mari Ver pseudonimu! Bus muzikinių intarpų, kurie elegantiškai, romantiškai papildys Aksominio Vakaro džiaugsmo vibracijas!

Mari Ver Show - kamerinės erdvės muzika stilingos estetikos ieškančiai publikai. Smooth jazz, bossanova, amerikietiškas retro, ispaniškas šansonas, klasika. Viešoms ir privačioms erdvėms.


Slaptas buržua gyvenimas prasideda,

išmušus 19:00 val. GEGIŽĖS 13 dieną!

 

Laukiamos moterys, kurios jau skaitė knygą, bet norėtų savo pamiltus kūrinius patirti tiesiai iš autorės lūpų!

Laukiamos moterys, kurios pasiilgo moteriškos smagios kompanijos ar turi gyvenimo iššūkių!

Laukiamos, kurios nori sužinoti kaip gyventi slaptą buržua gyvenimą.

 

Turbūt sutiksite, Mielosios,kad šiandien moterys turi įdėti dar daugiau išmonės ir pastangų išlikti moterimi ir išlikti pozityvia: nuotolinėje profesinėje veikloje, komplikuotoje santuokoje, santykyje su savimi ar pinigais... Aksominiuose vakaruose išmonės ir įžvalgų tikrai bus!

 

Apie knygą

 

"Špylkų ir šlepečių" herojė Ieva nuolat įsipainioją į situacijas. Ir, kad ir kokia toji situacija bebūtų, Ieva pati ar su draugių pagalba randa geriausią išeitį, todėl "Špylkos ir šlepetės" - tai ne šiaip linksmos istorijos iš vidutinio amžiaus moterų gyvenimo, bet savotiškas moterų išlikimo vadovas. 

"Špylkos ir šlepetės" pasaulį išvydo 2018 metų rudenį ir po naują tiražą kasmet, o dar po metų - antroji dalis: "Kanarėlė persike", kurios pirmasis tiražas išseko greičiau nei atėjo metinės. 

Pagal pirmąją Nijolės Koskienės knygą „Špylkos ir šlepetės” „Knygos teatras“ pastatė interaktyvų spektaklį (2019 m.) ir subūrė moteris į slaptą to paties pavadinimo klubą.

„Špylkų ir šlepečių” populiarumas tik patvirtino, kad moterys lengvai atpažįsta save knygos herojės išgyvenamose situacijoje ir geba smagiai iš savęs pasijuokti. O kasdienis balansavimas tarp buities ir būties, „špylkų“ ir šlepečių, kotletų ir Kamasutros, lūpdažių ir burokų yra amžinas.

Kartu tai naudingas santykių vadovas, nes kiekvienos istorijos pabaigoje skaitytojui yra pateikiamas receptas, kaip išspręsti problemą ar įveikti iššūkį.


Apie autorę


Nijolė Koskienė yra žurnalistė, beveik dvidešimt metų dirbusi "Šiaulių krašto" redakcijoje, kur ir gimė knygos herojė Ieva, kiekvieną šeštadienį iš dienraščio puslapių kreipdavusis į moteris "Mielosios..."
Vėliau dirbo populiarių TV pokalbio laidų redaktore, viešųjų ryšių atstove, šiuo metu yra tinklaraštininkė, influencerė, sveikatos žurnalistė, dėsto kūrybinį rašymą, gyvena vienkiemyje prie ežero ir rašinėja šį bei tą, o nuo 2020 m. pavasario, antradieniais transliuoja sukurtas gamtos ir pagrįstas mokslo žinias iš Molinių: kaip išlikti sveikiems.

 

Humoras moterims - geriausia sveikatos ir jaunatvės piliulė! Pasipuoškite ir prisijunkite balandį!

 

Labai atidžiai pildykite savo el. paštą, užsiregisravusioms, išsiųsime prisijungimo nuorodą.

...atgal

Užsakyti