Krepšelis 0.00 Eur

MasterMind grupė

MasterMind grupė

Lektorius: Jolanta Chlevickienė
Vieta: Online
Data: 2021 m. rugsėjo 27 d.
Laikas: 14:00 - 17:00
Trukmė: 8 savaitės, 1 susitikimas/sav.
Investicija: 250 €, tik dabar pirmiesiems: 180 € (vos 22,5 € už susitikimą!)
Užsakyti

 

 

DIRBK GREITAI, GYVENK LĖTAI!Ar laiko trūkumas - dažnas Tavo palydovas? Laiko kitiems randi greičiau nei sau? Nei savo tikslams ir svajonėms įgyvendinti?

Daugelis esame įsisukusios rate, iš kurio stebime ir suvokiame, kad laikas lenkia mus ir šiame momente  prasiskolinome sau  gyvendamos taip kaip išeina, o ne taip kaip NORIME, veikdamos kas svarbu... KITIEMS, kitų svajonėms o ne SAU ir savo...


Grupė skirta Tau, jei:

 ♦ esi pasiruošusi prisiimti atsakomybę už savo pokytį ir veiksmus;
 ♦ turi svajonę, bet jai įgyvendinti nerandi laiko ir trūksta palaikymo;
 ♦ esi tiek užsiėmusi, kad nelieka laiko poilsiui nė meilei;
 ♦ turi savo verslą/veiklą/idėją ir jautiesi "užstrigusi";
 ♦ nori išsigryninti savo asmeninį tikslą;
 ♦ stokoji disciplinos, kuri padėtų sistemingai siekti savo asmeninio tikslo;
 ♦ tau svarbus bendraminčių palaikymas ir motyvavimas.

 

Paradoksas, kad bendraminčiai mumis tiki labiau nei kartais pačios tikime savimi! Ir nuostabu, kad tai augina sparnus!

 

PRISIJUNK PRIE NAUJOS MASTERMIND GRUPĖS NUO RUGSĖJO 27 DIENOS!MasterMind tai:

♦ motyvuotų bendraminčių, idėjų generavimo ir palaikymo grupė;
♦ disciplina, kuri padeda sistemingai siekti asmeninio užsibrėžto tikslo;
♦ 1 Tavo užklausa ir aibė patikrintų patirčių ir rekomendacijų;
♦ daugyba dalinantis;
♦ kasdienis augimas ir veikimas.


 

PRADŽIA: rugsėjo 27 d.
VIETA: 7 susitikimai online, 1 susitikimas gyvai!
TRUKMĖ – 8 savaitės.
SUSITIKIMAI – 14:00 - 17:00 val., 1 kartą savaitėje.
KAINA: 250 € (tik 30 €. už 1 susitikimą).

Užsiregistravus iki RUGSĖJO 12 d. kurso kaina TIK 120 € (22,5 €/susitikimui)‼

 

GALIMYBĖ ĮSIGYTI IŠSIMOKĖTINAI! Rašyk man, info@TurtingaMoteris.lt


REGISTRUOKIS 15 - 20 min. konsultacija NEMOKAMAI! Ir sužinok ar mums pakeliui.

 

Dalyvių skaičius ribotas! Registraciją uždarysime pasiekus maksimalų 10 dalyvių skaičių!

 


Registruokis DABAR - geriausia kaina

tik iki rugsėjo 12 dienos!

 

 

 

APIE MASTERMIND GRUPĖS MODERATORĘ

20 metų dirbau samdomą darbą, po darbo prisigalvodavau papildomos veiklos- vesti renginius, šeimos šventes, padėdavau draugėms startuoti su kūrybiniais verslais. Ir visuomet galvojau, kad ateis ta diena, kai galėsiu gyventi iš to, ką labiausiai mėgstu: susipažinti su žmonėmis, organizuoti prasmingus renginius, dalintis sukaupta patirtimi, kurti mokymus. Ir kiekvieną kartą vis tam pritrūkdavo laiko, kol vieną dieną, kai perskaičiau tuo metu, prieš 7 metus buvusias laiko planavimo temos knygas ir  prisiėmiau atsakomybę už savo gyvenimą už savo svajonės įgyvendinimą, proaktyviai veikdama sukūriau galimybes ir aplinkybes veikti tai, ką su džiaugsmu darau jau 7 metus! Grupės moderatorė: Jolanta Chlevickienė.


- sertifikuota MasterMind grupių moderatorė;
- TurtingaMoteris.lt mokymų, konferencijų bei projektų autorė ir organizatorė;
- mokymų ir konferencijų lektorė;
- paskaitų/renginių organizatorė;
- 7 metų patirtis mokymų versle;
- didžiausių augimo festivalių ir konferencijų Lietuvoje partnerė ir ambasadorė: Masters of Calm, Pasaulinės Lyderystės konferencija, Moters Vizija.

Nepaisant, kad sukuosi daugybėje online ir gyvų projektų, visada randu laiko gyventi lėtai ir mėgautis kiekviena diena. 

Nes nuolatinės paieškos kaip iš turimų 24 valandų išspausti maksimaliai veikimo ir buvimo šiandien duoda vaisių tiek man, tiek žmonėms,kuriuos konsultuoju ir dalinuosi praktiniais laiko tikslingo panaudojimo bei lėtinimo būdais.Daugybė knygų, pokalbių su veikliais žmonėmis ir kasdienis surezonavusių laiko taupymo, paskirstymo būdų taikymas praktikoje tik tam, kad kasdien galėčiau mėgautis dalykais, kurie man patinka: organizuoti ir moderuoti mokymus bei renginius, susipažinti ir bendrauti su žmonėmis, skaityti knygas, nuolat mokytis ir tobulinti tiek profesinius, tiek asmeninius įgūdžius, skirti laiko artimiesiems, laiko sau ir...saulėtekiams.

Šiandien gyvenu taip, kaip man labiausiai patinka, veikiu tiek, kiek norisi ir kiek suplanuoju. Ir nors nuo šono atrodo, kad nuolat dirbu, turiu slaptą būdą visada rasti laiko džiaugtis buvimo akimirkomis ir valandomis.
 

 

ATSILIEPIMAI

Laima Kvedarienė | Tekstų kūrėja, blogo Džiaugsmai ir Inkarai autorė. 

Labai nuoširdžiai laukiu susitikimų ir pokalbių su šia moterimi. Ji moka dirbti, generuoti idėjas, planuoti laiką, sujungti, suburti žmones, išklausyti, įsiklausyti, šauti taiklų patarimą ir pastebėjimą apie neveiksnumą, skundimąsi ir nieko nekeitimą, kitaip tariant spirtelti ir timptelti taikliai ir laiku.

Tolerancija, kantrybė, diplomatiškumas, pagarba kitiems ir sau, aiškūs tikslai, vertybės ir jų laikymasis žodžiais, veiksmais - Jolantos savybės, kuriomis užkrečia ir išjudina kitus. "Galvok apie planą A taip, kaip nori Tu kad būtų ir neeikvok energijos galvojimui, o jeigu!"- aiškią žinutę siunčia Jolanta apie tikėjimą savimi ir tuo, ką daro, kokia veikla užsiima, įgyvendina užmanymus, projektus, siekia tikslų. Patikima ir laikosi duoto žodžio. "Mano turtas yra mano reputacija, tad jei negaliu kažko padaryti ar padėti - taip ir sakau, o neburiu iš tirščių." - Jolantos realybę atitinkanti pozicija apie sąžiningumą su savimi ir kitais. Tikėti savimi ji įkvepia, o tikėjimą iliuzijomis, per dideliais lūkesčiais griauna. Dar viena Jolantos stiprybė - ji puikiai jaučia auditoriją, pašnekovus ir labai profesionaliai moderuoja renginius, moka kontroliuoti laiką ir greitai sugrąžina prie esmės, kad dalyviai nenukryptų nuo temos.

Pagarba savo ir kitų laikui, jo panaudojimui tikslingai ir kokybiškai - Jolantos sėkmės receptas ir atsakymas, kaip ji visur suspėja. Mastermind metodas suteikia puikų įrankį grupėje priimti konkrečias, koncentruotas išvadas, veiksmų, žingsnių planą, ką konkrečiai per 24-48 val padarys dalyvis. Jokio "lialiakinimo", o konstruktuvus, dėmesingas vedimas, aiškus problemų įvardinimas vienu sakiniu, kai kalbantysis pateikia, apibūdina savo užklausą, problemą, kuriai reikia sprendimų. Kai grupėje yra visos savo srities lyderės, didelių tikslų siekiančios veiklios moterys, Jolanta produktyviai moderuoja grupės darbą, sukuria erdvę atsiverti, dalintis, padėti, patarti.

Žvaigždžių karai vyksta filme, bet ne Jolantos veiklose, darbuose. Ji įkvepia būti savimi, tikėti savimi ir imtis konkrečių veiksmų, kurie duoda stulbinamų rezultatų. Žinoma, jei tas sąlygas vykdai. Suvokime, kad jokia Jolanta ar kitas guru už mus nieko nepadarys, kad sėkmė, gausa mus suptų. Kitaip tariant - nėra kaltų ir neverta ieškoti, reikia tik suprasti ir priimti - kiek darai, kuo tiki, tiek ir turi!


SUSPĖK UŽSIREGISTRUOTI Į  8 SAVAIČIŲ SUSITIKIMŲ CIKLĄ GERIAUSIA KAINA!

 

Tik praktikoje išbandyti būdai ir metodai.

...atgal

Užsakyti