Krepšelis 0.00 Eur

Kūrybinės Dirbtuvės VARDO KODAS

Kūrybinės Dirbtuvės VARDO KODAS

Lektorius: Laima Kvedarienė
Vieta: INTERNETU!
Data: 2023 m. birželio 29 d.
Laikas: 18:30 - 20:00
Trukmė: 1,5 val.
Investicija: DABAR 25 €, vietoj 39 €
Užsakyti

 

 

TAVO VARDAS - TAVO SĖKMĖS KODAS!

 


15-tosios kūrybinės dirbtuvės VARDO KODAS 2023 birželio 29 d.!

<<<REGISTRUOTIS ČIA>>>

Pažink save per kūrybą ir per savo vardą!


Panagrinėk, kas tavo akimis svarbaus bei reikšmingo slypi po tavo vardu, pajausk pagarbą jam ir sau, geriau save pažink bei lavink kūrybiškumą, kurdama AKROSTICHĄ savo pačios vardui! Sėkmė garantuota, net jei niekada neeiliavai ar paskutinį kartą kažką kūrei pradinėse klasėse!

 

ATSILIEPIMAI:


Vardas mums reiškia daug ir yra savęs suvokimo bei identiteto dalis. Kiekvienam žmogui jo vardas skamba kitaip. Vieniems jis - savas bei malonus, o kitiems – svetimas ir nemėgiamas. Varde yra užkoduota daugybė prisiminimų, jausmų, suvokimų bei įsitikinimų.


Kas ir kokia tu esi?
Kas tau svarbu?
Ką tavo vardas reiškia būtent tau?
Atsakymai į šiuos klausimus tavo pasąmonėje siejasi būtent su tavo vardu. Apie tai bei atliksite dėkingumo už savo vardą praktiką ir viską įamžinsime asmeniniu akrostichu.


Šių kūrybinių dirbtuvių metu:

* geriau pažinsi ir suprasi save;
* padidinsi savo savivertę;
* susikursi savo vardui SĖKMĖS KODĄ;
* susipažinsi su akrostichu ir išbandysi jo rašymo techniką;
* pasidovanosi sau dovaną - odę savo vardui akrosticho pavidalu. PUIKI DOVANOS IDĖJA - padovanoti dirbtuvių kuponą!

Kūrybinės dirbtuvės vyks tiesiogiai internetu.
Prisijungimo nuorodą atsiųsime prieš renginį.


Data: 2023 m. birželio 29  d. 
Pradžia: 18:30 val.
Trukmė: 2,5 val.
Kaina: perkant dabar - 25 EUR (vietoje 39 EUR)

 

DIRBTUVES GALI PASIKVIESTI Į SAVO ERDVĘ, SAVO BENDRUOMENEI, DRAUGIŲ RATUI, KOLEKTYVUI!

SUSISIEKIME:
info@TurtingaMoteris.lt


Dirbtuves ves:


Laima Kvedarienė - rašytoja, kuri žodžiams suranda porą, žodžių porai suteikia emociją, daugybei žodžių porų su emocijomis sukuria jausmą. Jausmą, kuris lieka ilgam arba iki kol išalksi ir norėsi akims, sielai vėl kažko skanaus.

Pravesta 13 online dirbtuvių VARDO KODAS, be skaičiaus gyvai, sukurta per 429 akrostichus TAIKA! Unikali iniciatyva, mintis telkianti taikai - tai ir Laimos kūrybingumo įrodymas, ir kasdienė dvasinė taikos praktika, kuriai ją įkvėpe motina Teresė!
Balandį šia iniciatyva domėjosi ir dalinosi LRT televizija. Laidos įrašas>>>>

„Aš esu rašytoja, kuri kuria akrostichus, eilėraščius, žodžius dainoms, rašo prozos kūrinius, asmeninį tinklaraštį Džiaugsmai ir „inkarai“ bei šypsosi sau, Tau, Jums!“ dziaugsmaiirinkarai.blogspot.com.


Kas yra akrostichas?

Akrostichas – tai eiliuotas kūrinys. Pagrindinė akrosticho kūrybos taisyklė – eilučių pirmosios raidės skaitant kūrinį nuo viršaus į apačią, sudaro žodį arba posakį. Akrostichas iš graikų kalbos išvertus reikštų - kraštinė eilutė (gr. akros + stichos). Vertimas padeda lengviau prisiminti tokios literatūros kūrinio formos skiriamąjį požymį. Kūrybiški žmonės visais laikais rasdavo sau priimtinas saviraiškos formas. Be abejonės visais laikais ir kūryboje vyravo tam tikros tendencijos, „mados“. Akrostichas – ne išimtis. Akrostichus kurti buvo pamėgę Antikos (nuo 1250 m. pr. m. e. iki 476 m.) epochos poetai. Dažniausiai jie tokiu būdu įamžindavo savo vardus ir pavardes. Kita akrostichų banga nuvilnijo tarp Renesanso (nuo XIV iki XVII amžiaus) epochos poetų.Lietuvos kūrėjai taip pat neatsiliko nuo minėtų tendencijų - seniausias žinomas akrostichas, įamžinantis autoriaus vardą ir pavardę, yra 1547 m. Martyno Mažvydo išleisto „Katekizmo“ pratarmėje. Tiesa, neieškokite pratarmėje autoriaus vardo ir pavardės lietuviškai – tiesiog nerasite.


PO ŠIŲ DIRBTUVIŲ


Niekada nebeabejosi, kad esi DAUGIAU nei manei;

Galėsi naudoti praktikas kūrybingumui aktyvuoti;

Daugiau jokių nuobodžių ir banalių tekstų atvirukuose: pagal duotą algoritmą lengvai sukursi sau ir draugams prasmingus proginius sveikinimus iš jų vardo raidžių! 

Algoritmas tinka kurti ir prekiniams ženklams bei įmonėms! Visada nustebinsi darbdavį, verslo partnerius!


<<<REGISTRUOTIS ČIA>>>
Pažink save per kūrybą ir per savo vardą!...atgal

Užsakyti

Išankstinė sąskaita | Paysera