Krepšelis 0.00 Eur

Kaip surengti savo nišos online konferenciją 2022-aisiais?

Kaip surengti savo nišos online konferenciją 2022-aisiais?

Lektorius: Jolanta Chlevickienė
Vieta: Online, Zoom
Data: 2022 m. sausio 29 d.
Laikas: 10:30 - 16:30
Trukmė: 6 val. su pertraukomis
Investicija: TIK DABAR nuo 29 €, vietoj 79 €
Užsakyti

 

 

 

Kiekvienai nišai kitais metais reikės dar daugiau išmonės išsiskirti iš kolegų ar konkurentų ir kievienai nišai verta surengti įtrauklią online konferenciją savo potencialiai auditorijai! 

 

Kol jau trečiosios, gruodį prabėgusios online  konferencijos MOTERS PINIGAI patirtis neišblėso, kviečiu į patyriminį SAUSIO 29 D. 6 valandų vebinarą (dirbsime 50 min + 10 min pertrauka ciklais), kuriame pasidalinsiu nuo A iki Ž:

♦ Kodėl verta pasitelkti šį formatą galvojant apie kitų metų prekinio ženklo augimą, plėtrą ir komunikacinę strategiją. 

♦ Į ką  būtina atkreipti dėmesį apgalvojant  temą, renkantis partnerius ir pranešėjus,  svarstant kainodarą ir sklaidos kanalus. 

♦ Kiek laiko trunka surengti.

♦ Kiek kainuoja.

♦ Kaip kurti didžiausią vertę mažiausiomis sąnaudomis. Ir dar daugiau.


Konferencijų smulkūs ir solo verslai nedaro. O be reikalo! Konferencijai tikrai nereikia kosminio biudžeto ir galima pasiekti, kad sukūrus kokybišką turinį šis formatas ne tik save padengia, bet gali nustebinti pelnu. Konferencija ne tik padeda edukuoti jau turimą auditoriją, bet tuo pačiu puikus būdas pradėti burti bendruomenę bei pritraukti naujų potencialių klientų ir juos kaip reikiant prisijaukinti, kuriant jiems vertę,kurios negautų kitur. 


Yra žingsniai, kuriuos atlikus turėsite ir šventę savo nišoje, ir suartėsite dar labiau su savo auditorija. 


Nesugalvoju tokios nišos, kurioje nebūtų įmanoma pasitelkti šio vertingo ir interaktyvaus įrankio! 


REGISTRUOKIS DABAR!

 

Tik dabar nuo 29 €!

 

KAINA kiekvienam pagal norus ir poreikius: dalyvauti, dalyvauti su užklausa ar gauti asmeninę 45 min. konsultaciją suderintu laiku! IR TINKLAVEIKA - susipažink ir plėsk ryšius! 

STANDARTINIS bilietas: 29 €,
STANDARTINIS su užklausa: 35 €,
VIP užklausa ir asmeninė konsultacija: 49 € (Tik 7 bilietai, LIKO 4 BILIETAI)

TIK DABAR! 

♦ DALYVAUK + TINKLAVEIKA:  29 €
♦ DALYVAUK + UŽKLAUSA + TINKLAVEIKA: 35 € 
♦ DALYVAUK + UŽKLAUSA + TINKLAVEIKA + ASMENINĖ KONSULTACIJA 45 min. tik savo nišai,  suderintu laiku.


3 bilietų variantai ir kainos - kiekvienam pagal poreikius ir norą kuo maksimaliau išnaudoti žiemos ir bendrystės laiką. O 2022-aisias būk pastebimu pokyčiu savo nišoje ir auditorijoje, būk tuo, kuris nusigriebs taip siekiamo dėmesio grietinėlę ;) 

 

 

 

PATIRTIMI DALINSIS

  

Savo autentiška ir visai šviežia patirtimi dalinsiuosi aš, Jolanta Chlevickienė: 4 konferencijų online ir gyvai organizatorė, renginių vedėja bei lektorė, TurtingaMoteris.lt mokymų bei socialinių projektų sumanytoja, palaikymo grupių mentorė ir moderatorė, kontaktų tinklo įkūrėja.

Dalinuosi, nes jau ketvirtą kartą įsitikinau, kad konferencijos organizavimas kadais atrodęs tik didelėms organizacijoms bei komandoms įveikiamas ir daug lėšų reikalaujantis formatas, gali būti labai naudingas smulkiam ir solo verslui. 

Atskleisiu  patirtas stiprybes, silpnybes, galimybes ir grėsmes bei kaip pavyko tai suvaldyti per 1 mėnesį. Kalbėsiu kaip visada, nevyniodama ir be baimės būti nukonkuruota: ką panaudojau organizuodama jau trečiąja, puikių atsiliepimų sulaukusią  online konferenciją Moters pinigai. 

Viena iš 2017 metų online konferencijų, 4 metus buvo pasyvių pajamų šaltinis. Galėtų būti dar 10 metų. Kaip tai padaryti? 

Susitikime, kad naujuose būtų dar daugiau erdvės kūrybai ir prekinio ženklo augimui! ...atgal

Užsakyti


Išankstinė sąskaita | Paysera