Krepšelis 0.00 Eur

Laiko bankas

Laiko bankas

Įsivaizduokite, kad vieną naktį bankas jums į sąskaitą pervedė 86 400 eurų. Kaip jaustumėtės tai pamatę? Vien kai tai įsivaizduojate, tuoj pat apima didelis džiaugsmas, ar ne taip? Tačiau bankas į sutartį įrašė vieną svarbią sąlygą: kiekvieną minutę pinigų mažės, o dienai baigiantis, tai yra 23 valandą 59 minutės, pinigų nebeliks. Kaip dabar jaučiatės? Greičiausiai prastai. Dabar jūs bandysite paimti pinigus kuo greičiau ir juos investuoti. Jums tikrai nekiltų mintis leisti jiems beprasmiškai dingti. Ar galvojate, kad tai tik prasimanymas?

Tokiu atveju turiu jus nuvilti. Jūs iš tikrųjų kiekvieną dieną gaunate 86 400 - tik ne eurų, o sekundžių. Šį laiką praleidžiate darydamas tai, ką jūsų nuomone, reikia. Tada, kai nieko neveikiate arba nenaudingai išnaudojate šių didžiulių galimybių, esate pats kaltas. Nė vienos sekundės negalite grąžinti, nė vienos sekundės negaunate kaip dovanos. Mano nuomone, tai vienintelis teisingas dalykas, suteikiamas visiems žmonėms. Kiekvienas turi vienodai laiko: 86 400 sekundžių per parą. Tik kiekvienas skirtingai su jomis elgiasi.

A. Einšteinas savo požiūrį į laiką apibendrino taip: " Kai dvi valandas sėdi kartu su malonia mergina, manai, kad praėjo vos dvi minutės. Tačiau kai sėdi dvi minutes ant karštos krosnies, tai atrodo, kad praėjo dvi valandos. Tai yra reliatyvumas.

...atgal