Krepšelis 0.00 Eur

Mes, tobulėjimas ir mūsų vaikai

Mes, tobulėjimas ir mūsų vaikai

Brangi kiekviena mūsų gyvenimo sekundė. Laikas – tai valiuta, kuri išduodama lankantis šiame pasaulyje. Ir tik mūsų pasirinkimas, kaip męs nuspresime tą „valiutą“ panaudoti.
Mes už viską šiame gyvenime atsiskaitome savo laiku. Einant savo gyvenimo keliu ir naudojant laiko valiutą, mes įgyjame skirtingų vertybių. Kai kam labiau patinka greitai lekiantį laiką leisti prie televizoriaus ekrano, o štai kiti nusprendžia savo „valiutą“ panaudoti savo tobulėjimui, gyvenimo gerinimui, nuostabių knygų skaitymui ir bendravimui su įdomiais žmonėmis. Ir šie du keliai veda į skirtingas puses...

Pirmasis pasirinkimas – pasyvaus, vidutinio žmogaus, kuris per gyvenimą nedaug ko teišmoksta kelias. Tad atitinkamai ir savo vaikams idiegs savo „įsivaizduojamas“ vertybes, kad gyvenimas duotas tik vienas ir reikia skubėti tuoktis, gimdyti vaikus ir tiesiog niekuo neišsiskirti iš kitų.

Antrasis pasirinkimas – ypatingas. Jį renkasi išties nedaugelis. Šiuo keliu nusprendžia eiti tik tie žmonės, kurie supranta kiekvienos akimirkos svarbą ir jos įtaką tolesniam gyvenimui. Todėl šie ypatingieji, kiekvienai akimirkai stengiasi suteikti kuo daugiau svarbos, arba kitaip tariant kiekvieną akimirką jie paverčia reikšmingu įvykiu. Šiuo keliu eidami žmonės ištiesų pradeda save vertinti kaip asmenybę. Nepakartojamą ir unikalią asmenybę. Žmogus galų gale įsisavina, kad yra aukštesnė butybė nei paprastas savos šalies pilietis su asmens kodu, įrašytu dokumente. Jis pradeda su dideliu džiaugsmu ir dar didesniu entuziazmu stebėti savo asmenybės raidą, ir jo galimybės tampa neribotos!

Jums įdomu kas nutinka toliau? Ogi laikas pradeda slinkti kur kas lėčiau. Save tobulindami spėjame nuveikti žymiai daugiau. Mes pasėjame vertingą infomacijos sėklą į derlingą savo esybės žemę ir nuo dieviškojo sielos medžio pradedame skinti pačius skaniausius vaisius. Mes pradedame gyventi teisingame suvokime, kad būtent kiekvieną savo gyvenimo akimirką mes kuriame savo ateitį. Ir jei jūs būtent šią akimirką gyvenate „tobulėjimo šviesoje“ tai ir jūsų ateitis bus įpatingai šviesi! O kaip gi jūsų jaunosios atžalos? Jos tiktai ims gerėtis jūsų pasirinkimu ir žengs tais pačiais žingsniais. Žengs savęs pažinimo ir tobulėjimo žingsniais. Tad jums kaip tėvams, svarbu sekti kiekvieną savo mintį, žodį ir žingsnį. Kad visa tai būtų nukreipta tik į gėrį, meilę, džiaugsmą, šviesą ir bekraštį tobulėjimą. Tada jūsų vaikai, gerdami šią šviesą ir meilę, augs pajėgūs išnaudoti savo didžiasias galimybes. Siekdami kiekvieną gyvenimo akimirką užpildyti pozytiviu turiniu, mes ir mūsų vaikai priartėsime prie prašviesėjimo ištakų. Padarydami savo gyvenimą laimingesnį, mes tampame pavyzdžiu kitiems. O kas jei ne mes gali būti geresnis pavyzdys jūsų vaikui? Taigi niekada nepamirškite, kad mūsų vaikai mus kopijuoja, ir tegul mums būna malonu žiūrėti į savo tobulėjančias kopijas!
 

...atgal