Krepšelis 0.00 Eur

Svarbiausia, ką dėl savęs galite padaryti, tai – išsiaiškinti, ko iš tikrųjų norite!

Svarbiausia, ką dėl savęs galite padaryti, tai – išsiaiškinti, ko iš tikrųjų norite!

Kodėl nusprendžiau šią temą pagvildenti iš arčiau, turbūt, kad šiai dienai esu atradusi pati save, savo misiją ir žinau kur man reikia eiti. Ir tai sukelia neapsakomą jausmą! Mano vidus prisipildė ramybės, šilumos ir harmonijos. Visos mano vidinės stygos groja vienu ritmu, pasibaigė sumaišties skambesys mano gyvenime.
Žinoma, tam prireikė laiko. Niekas neatėjo su viena diena, reikėjo keliauti į savo vidų ir ieškoti, ieškoti ir ieškoti..
Kaip vieną iš alternatyvų, noriu pasiūlyti ir jums. Tai geštalto metodas. Jis keistas ir netradicinis, tačiau labai naudingas įrankis, norint išsigryninti save.
Geštalto metodas atkeliavo iš Vokietijos psichologų rankų. Ilgainiui jis tapo labai populiarus, tad yra minimas daugelyje literatūros šaltinių. Geštaltas – vokiškai reiškia “būdas”. Pati metodikos esmė – parašyti sau nekrologą. Teigiama, kad būtent įsijautimas į savęs nebūvimą, ir žiūrėjimas į save iš sielos pozicijos gali mus atvesti prie savo gyvenimo misijos.
Tad nuo ko pradėti? Visų pirma jūs turite nebijoti būti savimi ir garsiai išsakyti savo norus, nebijokite savo vidaus. Tada paimkite popieriaus lapą, galbūt net keletą ir pradėkite rašyti.. Rašykite visuomenės, savo ir artimų žmonių – mamos, mylimo žmogaus, vaiko, draugų vardu. Šablonas turėtų atrodyti taip: Jis gimė, gyveno, pasiekė didelių laimėjimų, kas ir už ką mylėjo, kas ir už ką vertino, kas ir dėl ko jį gerbė, kas ir už ką jo nekentė, smerkė, kas ir kodėl jį laikys savo prisiminimuose.. Atrodo šiurpokas testukas? Taip, bet tai smegenis veikia kaip REIKIANT!
Kada jūs parašysite esant sau gyvam savo nekrologą, visas jūsų primestų vertybių luobas nukris, dings kas ne jūsų, kas netikra ir liks tik tai, kas jums šiame gyvenime iš tikrųjų svarbu. Tad PABANDYKITE!

Sėkmės,
Žaneta Norr

...atgal