Krepšelis 0.00 Eur

Po Moters Vizijos

Po Moters Vizijos

Mano būsena iš po vakar įvykusios Moters Vizijos - ypatinga. 
Nuo pačio labo ryto esu kupina jėgų ir tuo įkvėpimu visi darbai darbeliai darosi tiesiog ore! 
Nepabijosiu to žodžio, bet tai buvo geriausia, prasmingiausia kovo 8 per visą mano gyvenimą!

1600 susirinkusių moterų energetika, 12 pranešėjų, net 8 val. savirevizijai ir atradimams. Buvo ir labai jautrių, ašaringų momentų, bet buvo ir labai rimtų pamokų.

Kad susidėlioti akcentus ir atsakyti į gausius bičiulių na kaip???nusprendžiau pasidalinti patyrimais ir labiausiai mane palietusiais pranešimais.


Inga Stonkuvienė - man nerealus atradimas, niekad ja nesidomėjau, o aplink girdėjau šnabždant, kad tikrai ne ji turėtų atidarinėti konferencijas, bet, kad į šios artistiškos moters mamišką, gerai surežisuotą ir pastatytą komediją eičiau - faktas. Man fenomenalu kai kartu ir jautru, ir juokinga. Visa emocijų virtinė: nuo ašarų link šypsenos iki juoko - vos akimirka. Tik kurgi pamoka jos pranešime??? Pasižymėjau 2 dalykus: taisykles kuriu pati ir laiškai sau (pvz. Jolantai, kuri sulieknėjo... ar Jolantai, kuri tapo Moteris Saulė' 2022)

Jūratė Bortkevičienė. Įkvepianti istoriją ir priminimas kaip santykiuose svarbu kalbėtis kalbėtis kalbėtis kalbėtis kalbėtis kalbėtis..... Pasižadu rimtai paieškoti Jo prakalbinimo formulės.

Eglė Kernagytė - Dambrauskė. Ar teko kada išgyventi tą jausmą, kai vaikai padeda mums atsimerkti ir pamatyti save iš naminės pusės. Pirmą akimirką norėtųsi paauklėti už akių draskymą, bet jei pavyksta suprasti ir suvokti, ko vertas šis pastebėjimas iš šalies, prasideda naujas etapas.  Pervargstame, nes išoriniam pasauliui bandydamos įrodyti savo tobulos mamos ir moters pusę paaukodamos vidinį džiaugsmą vardan tobulų namų kur anei dulkelės. O pačios  virtame piktomis pabaisomis, neretai užmiršusios save. Štai kaip nekaltas alias žaidimas gali tapti pokyčių lūžio tašku. Verkiau. Nes man teko... 

Ilona Bumblauskienė. Tik mylėdama save - tampi laiminga. Jos įžvalga: užuot keitus gyvenimą imti kurti gyvenimą, išties nuostabi. Lektorė pateikė daug kūrybiškų sprendimų, kurių nebuvau dar niekur girdėjusi. Pasižymėjau keletą  įsitikinimų, kuriais norėsiu vadovautis: gyvenimas yra stiprus;
šiandien ta diena, kuri mane myli; minusas - tai nebaigtas pliusas; mano darbas - tai universitetas, kuriame pildau kitų svjones, kol išmoksiu pildyti savąsias. Kai trūksta miego,  Ilona pasiūlė "sapno pakrautuko" idėją: atsiguldama nusprendžiu, kad mano miego valandos vertė lygi 2 valandoms. Tad net jei turiu 4 valandas miegui, atsikeliu  žvali lyg po 8! Dar planuoju panaudoti NEKURIOS VALANDOS metodą - tai stebuklinga valanda, kurios man pritrūko svarbiam dalykui padaryti. Ją susikuri vaizduotėje, tampi produktyvi ir per mažiau laiko padarai daugiau rezultatų. O ir šiaip - chroniškiems vėluotojams nekuri valanda - puikus kūrybiškas sprendimas.

Liana Mogišaitė pristatė 3 smegenų tipų teoriją. Ir pateikė daugybę argumentų  kaip naudinga stabdyti vidines kovas tarp impulsyviosios AŠ ir sąmoningosios, pasitelkus 3 sekundžių metodą. Tik trys sekundės: arba imu ir darau, arba pamirštu, nes man to dar nereikia. Dabar keliuosi arba pramiegu viską ką įmanoma, bet nesigaluoju su sekinančių "na dar kelias minutes"  miegu. Atsisiunčiau jos e-knygą    9 veiksmingi būdai didinti veiklos efektyvumą, labai rekomenduoju!

Aidos Baranauskaitės pranešimas patvirtino, kad dirbti tai, kas patinka yra vertybė, o parduoti tai kas patinka - nėra kas veikt ;) Jokių sudėtingų pardavimų formulių, tiesiog būk savimi ir tikėk savo produktu.

 

Dalia Ibelhauptaitė. Jei pasiryžai įžengti į vyrų pasaulį, turi būti pasiruošusi kalbėti jiems suprantama kalba. Ačiū, pasiliksiu ir toliau ties moterimis :) Gera buvo pažinti labiau, šią žinomą ir neįtikėtinai kūrybišką moterį!

 

Kristina Meidė. Įkvėpė tarti TAIP galimybėms, kai ji priklaupia prie mano kojų. Šiandien jau patyriau kaip gera tarti TAIP dalykams, apie kuriuos svajojau, bet atidėliojau. Bet kaip neapsirikti ir nepasakyti taip dalykams, kurie ne mano! Čia dar teks padirbėti. Kai sugalvoji kokį dalyką, niekada neskambink žmogui, kuris to niekada net nebandė daryti! Nerealiai geniali mintis, bet kiek moterų šią klaidą nuolat daro. Ir aš dariau. Dar vienas aktualus patarimas - neužstrikime bloguose praeities sprendimuose. Reiškia, kad tai buvo geriausias sprendimas tuo metu. Tiesiog nuplėši tą klaidą lyg kalendoriaus lapelį ir eini daryti geresnius sprensimus.  Nelaikyk nei dienos netinkamo žmogaus šalia. Kaip svarbu laiku suprasti, kad kiekvienas turi savo vietą. Paleisdami laiku, suteikiame ir sau, ir kitam naują šansą. Baisiausias tik pirmas žingsnis, o paskui jau viskas įsivažiuoja. Pasitikėk labiau savo nuojauta.

Ingeborga Dapkūnaitė. "Ką aš galiu pasakyti, kai visą gyvenimą apsimetinėjau kitais žmonėmis". Kažkaip taip nuskambėjo frazė, kuri mane pavergė. Kiek reikia turėti drąsos tiesiai šviesiai ištarti tai, kaip jautiesi. Per tv parodytame reportaže žiūrėdama į šią asmenybę supratau, kad jokio dirbtinio motyvavimo nebus! Nebuvo.  Pagarba! Nesuvaidintas nuoširdumas, kuklumas - tuomet kai aplinka bando sužvaigždinti. Pamoka - išlik kukli, atsispirk pagundai išpuikti. Ir remkis šeima.  

Madi Sharma. Kad ir kokioje situacijoje bebūtum, privalai susiimti, tikėti savimi ir pakilti. Be jokių pasiteisinimų! 
Ar bandei kada ištarti: AŠ GERIAUSIA!  Pabandom? Dabar! Kad ir geriausiu savo lūpdažiu ant vonios veidrodžio. Užsirašyk didelėmis raidėmis, pasikabink ten, kur tavo akys visada užklius ir primins: AŠ GERIAUSIA! Nereikia lygintis už ką geriausia, tiesiog tu dabar esi geriausia savo versija, kokia tik įmanoma. O kuo daugiau įgauni pasitikėjimo, ieškok būdų padėti kitoms moterims. Madi sau užsibrėžė tikslą - 7 milijardai idėjų, paverstų veiksmu. Viena to nepadarys, ji kviečia kiekvieną moterį prisidėti prie šio tikslo. Prižadėjau sau padėti jai padaryti pasaulį geresnį. Šiandien jau atlikau  pirmuosius žingsnius, senokai atidėliotus. Juk turiu puikų įrankį, kuris didina moterų pasitikėjimą savo jėgomis ir davė pokytį jau ne vienos moters gyvenime. Dar su didesniais užmojais planuoju verslių moterų Rytmečius ir ne tik didžiuosiuose miestuose, bet jau ir Panevėžyje.
Turime siekti pelno ir stengtis uždirbti. Ir dalintis idėjomis, nes tai - didesnė vertybė nei duoti eurų. Idėjos, paremtos taikos ir laisvės vertybėmis, skatina pokyčius.
Užsirašyk savo tikslus: trumpalaikį, vidutinės trukmės ir ilgalaikį. Kiekvieną rytą ir kiekvieną vakarą perskaityk juos. Šis pratimas didins atkaklumą ir pavers tavo svajonę veiksmu. Dalinkis savo patirtimi, nes taip padėsi ir kitiems idėjas paversti veiksmu! Va kaip atrodo Vilties Ratas pagal Madi Sharmą. Ji pasidalino savo sėkmės formule, 7 F (anglų k.):
fantazuok,
paversk tai tikslu,
ieškok pagalbos ar mentoriaus,
būk geros formos (mityba, sportas, poilsio režimas),
naudok mažų žingsnelių metodą - nuo pirmųjų 4 samosų iki Madi group dabar,
telkis į tikslą,
pasikliauk savimi ir tikėk, kad pasieksi. 

Moters Vizijos konferencijos užrašus apvainikavo paskutinis mano įrašas sau:

ĮSIPAREIGOJU PO SAVĘS PALIKTI GERESNĮ PASAULĮ.

 

Bet klausiu ir tavęs:

 

AR GALI MAN PADĖTI?

...atgal