Krepšelis 0.00 Eur

2 įkvepiančios dienos!

2 įkvepiančios dienos!

 

 

Pasaulinės Lyderystės Konferencija. 

2020 metais online formatu!

PROGRAMA | BILIETAI 

 

 

Rekomenduota bičiulių, dvejus metus peržiūrėta DVD įraše,  2018 metais pagaliau aplankiau!


Devintojoje konferencijoje Lietuvoje, dalyvaujantys pirmą kartą, choru dūsavom: kiek mes daug praleidom ir vis dėlto dėkojom palankiai susiklosčiusioms aplinkybėms, kad galų gale mes čia.

 

Jau devintus metus pasisemti lyderystės žinių, patirties bei praktinių įgūdžių renkasi žmonės iš visos Lietuvos kampelių ir įvairiausių bendruomenių: verslo, švietimo, sveikatos, jaunimo, bažnyčių, darboviečių, šeimų...

Šios 2 dienos kiekvieną įgalina tobulėjimo kelionei, suteikia viziją, nubrėžia gaires, tikslus bei praktinius įrankius dorai veikti savo bendruomenėje.

Kiekvienas iš 14 pranešimų įkvepia drąsiai, pagarbiai, su meile ir tuo pačiu ryžtingai - įveikti sudėtingus pasirinkimus ir išbandymus, kurie neišvengiami siekiant tikslų. Didelis dėmesys skiriamas dorai lyderystei, kaip įkvėpti komandas, padedančias įgyvendinti didingas vizijas. ATSILIEPIMAI>>


 

PASAULINĖS LYDERYSTĖS KONFERENCIJA 2020 ONLINE!

PROGRAMA>>>  |  BILIETAI>>>

 

 

Konferenciją PLK2020, galėsi stebėti per telefoną, plančetę ar kompiuterį. Pranešimai bus transliuojami per BigMarker programą. Visą prisijungimo medžiagą organizatoriai išsiųs dar iki konferencijos pradžios. UNIKALU! Konferencijoje vyks gyvas vedimas, menininkų pasirodymai bei skaitomi lietuvių pranešimai. Išsaugant PLK stiprybę – gyvą dalyvių bendravimą, pakviečiant dalyvauti diskusijose tam skirtuose virtualiuose kambariuose.


BILIETAI 2020

su kodu Turtinga Moteris, 20 % pigiau!

 

Puikiai suorganizuotas renginys: nuo savanorių, pasitinkančių šviečiančiomis akimis iki jautrių performansų, bei muzikinių intarpų.

Po kiekvieno pranešimo skiriama laiko su komanda prie stalo aptarti iškeltus klausimus ir pasidalyti turima patirtimi. Tas išties praturtina:  jei atvyksti su savais - turi galimybę išsigryninti tikslus, o jei atvyksti ir prie komandinio stalo susėda žmonės iš švietimo, valstybės tarnybos, sveikatos, verslo ir bažnyčios sričių – patirties sklaida ir naujos pažintys neišvengiamas bei vertingas renginio šalutinis poveikis.

Prie durų į salę pastatyta sienelė įdėti vizitinėms - tai puiki galimybė naujiems vertingiems kontaktams užmegzti. Pertraukų metu, nuolat prieidavau pasižvalgyti kam galėčiau būti naudinga. Ir papildyti saviškes, kai jau nelikdavo. Pastebėjau įdomų dalyką, kas tapo puikia pamoka. Sienelėje buvo gerokai mažiau dėklų vizitinėms nei 450 ( tiek kažkur buvo dalyvių). Tačiau vos pusė dėkliukų buvo užpildyta. Daugybė dalyvaujančių renginyje apgailestavo neturintys su savimi vizitinių arba nepakankamai.

Taigi: VISADA SU SAVIMI TURĖK VIZITINIŲ! O Į 2 DIENAS VYKSTANČIUS RENGINIUS - DAR DAUGIAU!


Ką galima nuveikti su šiuo gėriu?

Pasirinkti vizitinių su kontaktais, kurie jums praverstų ar su kuriais jūsų manymu, galimas bendradarbiavimas. Pirmadienį jiems parašysite laišką, kad kartu dalyvavote PLK ir sudomino jų paslauga/ prekė, siekite susitikti ir aptarti tiek praėjusio renginio idėjas, tiek tai kuo galėtumėte būti naudingi.

Ir dar vienas puikus būdas išnaudoti pertraukas. Renginyje sutinkame bičiulius ir kolegas. Klauskime jų, gal jie žino ir pažįsta žmonių su kuriais būtų vertinga ir gal jie galėtų jus supažindinti. Kartu prie vizitinių sienelės tikrai rasite bent keletą kontaktų, kad išbandyti šią taktiką. Taip man pavyko susipažinti su keletu veiklių ir verslių moterų.
Dar pagalvojau, kad ant vizitinės pažymėjus prie kurio stalo esi, visai tikėtina, kad sulauksite mielo vizito.
Tad kiekviena situacija: ar dalyvaujate kartu su komanda ar pavieniui, turi savo pliusų. Turėk drąsos išnaudoti galimybes!


PASAULINĖS LYDERYSTĖS KONFERENCIJA 2020 ONLINE! PROGRAMA>>>

 

BILIETAI 2020

su kodu Turtinga Moteris, 20% pigiau!


Ką išsivežu iš Pasaulinės Lyderystės Konferencijos 2018?

Įkvėpimą ir toliau nesitenkinti saugiu gyvenimėliu.
Pasiryžimą motyvaciją keisti įkvėpimu.
Įrankius kaip didinti komandoje ir bendruomenėje džiaugsmą, kad neliktų vietos įtampai.
Drąsą būti savimi ir gaires kur link turėčiau tobulėti.

DAUGIAU ATSILIEPIMŲ>>

 

Doros lyderystės gaires ir viziją. (Kreigas Grošelis) Kaip žingsniuoti užtikrintai prieš srovę.

Ieškoti paprasčiausių būdų veikti efektyviai. O pradėti reikėtų nuo atsisakymo strategijos. (Džiuljeta Fant).

Neužmik ant sėkmės laurų, net kai sekasi, turi ieškoti atsakymų kodėl taip pasisekė ir nuolat plėsti pasaulį ir išlaikyti diskomfortą, kuris įgalins augti bei išvengti klaidingų prielaidų sėkmei. (Rasmusas Ankersonas).

Kitoks gyvenimas, automatiškai netampa prastesnis, o Dauno sindromas neužkrečiamas, tvirtino Susanna Karosas, dalindamasi savo patirtimi ir Ivos istorija. Man teko garbė sveikintis su mažąja Iva. Ši šeimyninė komanda padeda visuomenei prisijaukinti kitokius mūsų visuomenės narius ir jaustis patogiai, o, kad meilė chromosomų neskaičiuoja, aprašo tinklaraštyje http://tenkursaulesviecia.lt/lt/ 

Kaip turėtume jaustis, turintys labiau įprastą chromosomų skaičių mums tik mokytis ir mokytis:

 

 

 


Kristina Mockevičienė įkvepiančiame pranešime apie išskirtinį gyvenimą, atradus savo misiją, priminė prarają tarp darbo kai tave pasamdo, ir darbo - kai jo prisigalvoji pati. O jei dar sritis – neįgaliųjų integravimas?! Yra būdų susimotyvuoti veikti ir užsidirbti pačiai. Tam reikia drąsos, tačiau aistra veikti padeda nugalėti baimes, nugalėti save ir užuot gailėjus - imtis padėti.

Daug lyderystės perlų pažėrė Karla Haris. Puikus įtraukiantis pranešimas, suteikiantis svertų įveikti baimę suklysti. Ji ragina ieškoti pamokos, ją aptikus švęsti kaip ir pergalę, bei jos odė autentiškumui – nebijoti savo meninių, dvasinių talentų, jie nemenkina profesionalumo, o anaiptol gali padėti atsiverti galimybėms. Skaidrumas! O, kaip dažnai jo pritrūksta vadovams, užmantiems aukščiausius šalies ar organizacijų postus. (Salėje dalyvių reakcijos opiais klausimais, visada iškalbingos ;) )

DAUGIAU ATSILIEPIMŲ>>


BILIETAI 2020

su kodu Turtinga Moteris 20 % pigiau!

 

Ką turime daryti, kad jo būtų daugiau? Interviu su LR susisiekimo ministru Roku Masiuliu pateikia daugiau atsakymų, kiek reikia dvasinės stiprybės veikti su žyma PRIVALAU, net jei nepatogu. Tačiau drąsiai atsilaikius išbandymams, skaidrumo, teisingumo, ryžto dorybės išauga bei sutvirtėja.

Vizija turi tarnauti visiems. Versle produktas didžiausią naudą turi teikti jo vartotojui, o pelnas verslui begaliniame žaidime - kaip malonus bonusas už pastangas. Organizacijos, įmonės, kurios renkasi begalinį žaidimą ir varžosi su savimi kokie buvo vakar, turi potencialą laimėti etapą po etapo ir pateikė įtikinamų pavyzdžių, kaip ši strategija veikia ilgamečius verslus. (Saimonas Sinekas). Dabar žinau, kad baigtinis žaidimas, paremtas konkuravimu su kitu rinkos žaidėju, sekina ir reikalauja didesnių resursų, nei begalinis žaidimas. Tad pasirinkti lengva.

T.D.Džeiksas atskleidė, kad geriausiai žmogų augina vizijos ir tikslai, kurie didesni už tave ir net baugina. Kartais tenka keisti aplinką, kur vėjas palankesnis jai įgyvendinti ir pokyčiams reikia ryžtis. Kiekvienas mūsų esame sutvertas nuveikti daugiau nei mums atrodo, jog galime. Čia ir glūdi komandos bei bendraminčių svarba.
Didžiuliai žmonijos pokyčiai visada prasideda nuo mažos pradžios ir daugybės bandymų. Dažnai mums reikia kažkieno LEIDIMO kažką PRADĖTI. Ir sustojame po keleto bandymų: 2-3, nors galėtume mėginti 33. Ervinas Makmanusas ragina veikti maksimaliai, visu savo 100 procentu, kad nebūtų laiko mirties baimei, net jei ji stovi tau už nugaros. Kol stovi veidu atsisukęs į gyvenimą, pasistenk, kad išties gyventum iki mirties, užuot rūpinęsis pomirtiniu gyvenimu. Nesileisk baimei įrėminti laisvės, o skausmui – didybės, Didybę pasieksi jei tik neleisi sau SUSTOTI anksčiau, nei išbandei VISKĄ kas įmanoma.

Multikultūriniame kontekste Straivo Masiiva globalus mąstymas leidžia įgyvendinti pradžioje neįmanomais laikomus tikslus. Verslas turi būti atsaku į kažkieno skausmą. O kai veiki skirtingų kultūrų šalyse, mokykis ieškoti kas tarp jūsų bendra, bet išlik pagarbus skirtumams. Pranešėjo kelio pradžia paženklinta teismų maratonais, įkalinimu bei bauginimais siekiant palaužti norą diegti naujoves, neparankias korumpuotai valdžiai, bėgimu iš šalies palikus verslą be pinigų ir nauju startu. Tačiau pasak S. Masiiva: „Nesvarbu kuo pradėjai, svarbu kuo užbaigsi“. Išsikėlus tikslą gerinti žmogiškus ryšius, telefonizuoti Afrikos valstybes ne per kyšius, paveikiant reikiamus procesus, o per teisėsaugą ir dorą - reikia išties daug stiprybės, kad neiti lengviausiu keliu! Visko pagrindas - pagarba žmogui, net jei šiandien tau jis neatrodo naudingas.

Smalsumas – pagrindinis kultūrinio intelekto „Variklis“ (Deividas Livermoras). Kai verslas šiandien gali veikti visame pasaulyje bei kiekviena komanda gali jungti skirtingų kultūrų atstovus, lyderiams svarbu ugdyti kultūrinį intelektą ir veikti strategiškai. O jei noriu puikios komandos, kiekvienam prisijungusiam turiu pasiūlyti daugiau nei algą. 6 emociniais įgūdžiais, kaip elgtis su klaidomis patirtimi dalinosi Denis Majeris.

Lietuvos pranešėjas Miša Jakobas dalinosi savo vadovaujamos mokyklos vertybėmis. Švietimo įstaiga, suburta komanda turi padėti vaikui pasiekti jo asmeninę sėkmę. Pasidalino savo sėkmės receptu: 3L+3K+3P.

Nesėkmės tik siužeto vingis, nebijok jų! (Ervinas Malmanusas) Doros lyderystės palydovas – tikėjimas. Anot jo patirties, tikėjimas nepalengvina gyvenimo, sunkumai neišvengiami, tačiau kai turi tikėjimą, jis sustiprina asmenybę, tampa lengviau įveikti sunkumus ir iššūkius bei tinkamai išnaudoti galimybes.

Žmonės nori būti reikalingi, išgirsti ir naudingi. Kad ir kokie madingi vėjai siaustų, lyderiai yra tam, kad šiuolaikines technologijas pajungtų skiepyti klasikines bei pamatines vertybes ir dorybes.

Pranešėjų skleidžiama žinutė ragina nesiskųsti dėl to kaip YRA, mūsų visų užduotis sukurti tai, kaip TURĖTŲ BŪTI. Kiekvienas gali daryti įtaką, tu - ne išimtis! Kad ir kokiame pasaulio kampelyje ar bendruomenėje bebūtume jis vertas pokyčių. Ir kiekviena mūsų galime ten kur esame, su tuo ką turime perkeisti pasaulį į gražesnį ir teisingesnį. Viskas prasideda nuo mūsų. Mūsų šeimose. 


Kasdienybėje kaip konferencijoje. Premiją ar kitą piniginį skatinimą darbuotojai linkę pamiršti. Tačiau jie niekada nepamirš JAUSMO, kaip jautėsi vertinami savo vadovo. 

 

JAUSMAS po šios konferencijos vertas būti prisimintas ilgam! O žinios pritaikytos praktikoje.


Kaskart po PLK į mano mylimiausią darbo knygą gula temos, kurias gvildename verslių ir veiklių moterų Rytmečiuose. Siekiame daugiau orientuotis į bendradarbiavimą, tvarų verslą, į tvarių darbo vietų kūrimą, nes kai priimi sprendimą dalyvauti begaliniame žaidime, kiekvienos indėlis yra reikšmingas. 

Esu dėkinga organizatoriams už puikiai suorganizuotą 2018 metų renginį, esu dėkinga, kad Lietuvoje į šį neeilinį renginį atvykstame saugiai (ši konferencija transliuojama ir šalyse, kur ekstremistai užgrobia ar likviduoja autobusus su juose vykstančiais dalyviais arba ... siekiantys geresnio pasaulio ateinančioms kartoms iš atokių savo šalies vietovių patenka plaukte, briste.. Esu sukrėsta, bet tai tiesa!) 

DAUGIAU ATSILIEPIMŲ>>


Tu taip pat gali išgirsti ir pajausti TAI, jau 11-oje Pasaulinės Lyderystės konferencijoje, kuri pirmą kartą vyks internetu! Todėl nesvarbu, kurioje Atlanto pusėje bebūtum, lapkričio 20-21 dienomis, apsijunkime širdimis! 

 

Pernai, jubiliejinė, 10-toji Pasaulinės Lyderystės konferencija Vilniuje,sulaukė 3000+ dalyvių! ATSILIEPIMAI>

Man didžiulė garbė, bet kartu ir atsakomybė būti Pasaulinės Lyderystės Konferencijos Lietuvoje, ambasadore.

Paprastai ši konferencija pritraukia beveik 500 000 dalyvių visame pasaulyje, 135 pasaulio šalyse.

LIETUVOJE, 11-toji aukščiausio lygio, tvarios lyderystės konferencija vyks lapkričio 20-21 dienomis ir online žiūrovų skaičius neribotas!

Konferencijos įspūdžiai neišdildomi: tiek turiniu, tiek žmonėmis, kuriuos sutikau ir galėjau pažinti. Todėl bilietus sekančiai konferencijai, pasidovanoju iškart kai bilietai randasi prekyboje! O pamačiusi savanorių atranką, drąsiai ryžtuosi rasti savo paroje 25 -tąją valandą! 

Lietuvai reikia nesavanaudiškų, sąžiningų ir turinčių stuburą bei aiškią viziją lyderių bei vadovių/ų ne tik verslo ar visuomeninėse organizacijose bei kompanijose, o ir bendruomenėse.

Kiekvienas žmogus, neišvengiamai, savo sociume daro vienokią ar kitokią įtaką. Kad ir kur būtų Tavo veiklos sritis - šeimoje, mokykloje, darbovietėje ar bažnyčioje jei tobulėsi Tu, neišvengiamai laimės visi.

Įtaką gali daryti kiekviena! Po konferencijos dargi apturiu įžvalgas kaip TAI PADARYTI! Kaip burti bendruomenę, kaip organizuoti savo darbus ir savanorystes, kaip tobulinti savo profesinius bei asmeninius gebėjimus.


Jei norėtum apie konferenciją sužinoti daugiau, mielai pasidalinsiu. Parašyk man: info@TurtingaMoteris.lt


O bilietą į konferenciją rekomenduoju įsigyti jau DABAR!  Konferencija 

TurtingaMoteris.lt bendruomenei dar ir NUOLAIDA♥

 

Nuolaidos kodas: Turtinga Moteris | BILIETAI
 

Tas jausmas, kai po konferencijos žingsniuoji apmąstymuose ir lyg miražas: 
...atgal