Krepšelis 0.00 Eur

Kviečiame dalintis verslo patirtimi su jaunaisiais verslininkais iš Europos Sąjungos

Kviečiame dalintis verslo patirtimi su jaunaisiais verslininkais iš Europos Sąjungos

 

 

 

 

 

 

 

 

Viktorija Liauškaitė


Jei esi sėkmingas verslininkas ir norėtum savo verslo patirtimi pasidalinti su ketinančiais jį įkurti arba paskleisti žinią, kaip pasiekei savo verslo aukštumų, siūlome dalyvauti ES finansuojamoje „Erasmus jauniesiems verslininkams“ mainų programoje. Šios programos pagalba į savo įmonę, esančią Lietuvoje, priimk iš bet kurios Europos Sąjungos šalies jaunąjį verslininką. Priimamas asmuo gaus ES paramą 1-6 mėn. viešnagei tavo įmonėje, todėl nepatirsi jokių išlaidų.

Nors, priimdamas jaunąjį verslininką finansinės naudos ir neturėsi, bet užtat šie mainai galės būti pirmu žingsniu naujų verslo galimybių link. Darbas su motyvuotu jaunuoju verslininku praplės tavo akiratį, padidins pardavimo įgūdžius ypač eksporto srityje, suteiks specialių žinių, kurių galbūt tau trūksta. Tapęs jaunojo verslininko patarėju, išplėsi savo galimybes susipažinti su Europos rinkomis ir nesitraukdamas iš biuro išplėsti verslą užsienio šalyse. Jaunas motyvuotas verslininkas prisidės naujomis idėjomis ir naujais įgūdžiais ieškant novatoriškų verslo gerinimo sprendimų. Taip pat tobulinsi užsienio kalbos žinias, nes teks bendrauti. Svarbiausia, kad užmezgant verslo partnerystę su jaunuoju verslininku iš kitos Europos Sąjungos šalies žymiai padidinsi savo įmonės matomumą bei prestižą.

Kaip priimantysis verslininkas gali dalyvauti programoje, jei:


♦ nuolat gyveni Lietuvoje;
♦ esi mažos arba vidutinės įmonės savininkas, vadovas ar valdybos narys;
♦ vadovauji įmonei jau keletą metų;
♦ nori pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi su jaunuoju verslininku ir būti jo patarėju.

Dalyvaudamas “Erasmus jauniesiems verslininkams” mainų programoje turėsi užtikrinti aukštą mokymosi patirties ir darbo santykių su jaunuoju verslininku kokybę, kad priimamas asmuo įgytų išsamų supratimą, padėsiantį užtikrinti perspektyvaus verslo pradžią. Taip pat turėsi pasirašyti dokumentą dėl kokybės įsipareigojimo, užtikrinantį sklandžius darbo santykius su jaunuoju verslininku. Šiame dokumente turės būti nustatyti viešnagės tikslai ir siūlomas veiklos planas. Pasibaigus mainų laikotarpiui, turėsi užpildyti atsiliepimų formą.

Jei esi pasiruošęs užmegzti sėkmingą partnerystę su jaunaisiais verslininkais ir dalytis patirtimi:

♦ užpildyk paraišką svetainėje www.erasmus-entrepreneurs.eu;
♦ pasirink Lietuvos darbdavių konfederaciją ryšiams su jaunaisiais verslininkais užsienyje užmegzti;
♦ susisiek su tavo įmonės reikalavimus atitinkančiu jaunuoju verslininku užsienyje ir susitark dėl mainų datos, tikslų, veiklos.
Susidomėjai? Kreipkis į Lietuvos darbdavių konfederaciją el. p. eye.ltdk@gmail.com ir tau bus suteikta išsami informacija.

 


Europos Sąjungos iniciatyva
GA No 784978 - ENGI4NE-2-COS-EYE-2017-4-01 projektas

Šio straipsnio turinys neatspindi oficialios Europos Sąjungos nuomonės. Atsakomybė už informaciją ir nuomonę išreikštą straipsnyje visiškai priklauso autoriui.

...atgal