Krepšelis 0.00 Eur

Susipažinti be streso

Susipažinti be streso

foto: www.jusufotografe.lt

 

                 
           Susipažinimai – keičia žmogaus gyvenimą,

 

 

 

 

kelia jį į naują lygį tiek asmeninėje, tiek profesinėje srityje, plečia akiratį ir padeda geriau pažinti tiek save, tiek pasaulį.


Daugybę susipažinimo naudų žinome! Bet kiek streso patiria žmonės, vos pagalvoję apie tai, kad reikės užkalbinti arba kaip nesusimauti, jei kas užkalbintų!

 


Kasdien turime daugybę progų užkalbinti žmones ir plėsti tiek savo pažinčių ratą. Savo akimis kiekvieną savaitę, jau 5 - tus metus regiu transformacijas, kaip nedrąsiai moterys prisijungia į tinklaveikos renginius ir kaip jos keičiasi reguliariai praktikuodamos tai.

Dideli renginiai susipažinimui ypač tinka. Kovo 8 d. Didžiausia konferencija moterims „Moters vizija“ vyks jau 5 kartą ir šis renginys mane praturtins ne tik kviestinių lektorių mintimis, bet per pertraukas ketinu susipažinti su dalyvėmis: man visada aktualu naujos pažintys: susipažįstu su įdomiomis moterimis su kuriomis tęsiame pažintį dalindamosi patirtimi asmeniniuose ar live pokalbiuose, pristatome savo vystomas veiklas bei projektus, neretai tampame parnerėmis juos plečiant ir dažnai – tampame viena kitos palaikymo komanda.

Per kelis metus išsigryninau savo, pažinčių su moterimis, plėtimo strategiją. Nes kartą supratau, kad jei  lauksiu kol mane kažkas užkalbins – ko gero  teks grįžti į samdomą darbą greičiau, nei subursiu bendruomenę ir klientų ratą. Jei laukčiau kol kitos dalyvės mane užkalbins renginiuose - tai daugeliu atvejų taip ir grįščiau nepraturtinusi savo pažinčių rato.

Kasdien turime daugybę progų užkalbinti žmones ir plėsti savo pažinčių ratą, savo akiratį, o tuo pačiu pažindami kitus - geriau pažinti save. Ir taip keisti asmeninį bei profesinį gyvenimą.

KAS PASITEISINA?


Geriausiai man pasiteisino atsitiktinio bei tikslingo užkalbinimo derinimas. Atsitiktinai, be jokio plano paprastai užkalbinu tiesiog smagiai lūkuriuojančias eilėje, prie stendų. Jei matau smagią kompaniją ir priartėjus nugirstu vystant temą, kuri ir man įdomi – smagu mandagiai įsiterpti. Kai renginyje sutinki savo pažįstamą, šnekučiuojantis prisijungia mano bei pašnekovės pažįstamos - susipažįstame tarpusavyje.

Anksčiau nebuvau tokia atsipalaidavusi, kai rasdavosi progos susipažinti. Šiandien tai darau vis lengviau, ypač kas liečia atsitiktinį užkalbinimą. Dar daugiau galimybių atsiveria, kai žinau su kuo norėčiau susipažinti, kokius konkrečius žmones būtų naudinga pažinti, tuomet:
apgalvoju galimus susipažinimo scenarijus,
randu vietas, kur reikiamas žmogus sukiojasi,
paieškau žmonių, kurie jau pažįsta man rūpimą žmogų ir galėtų mane supažindinti. Tai - strateginis susipažinimas.


Šiandien jau žinau kas susipažinimo procesą palengvina ir leidžia jaustis vis labiau pasitikinčia ir su nekantrumu laukti didelių renginių!

Mano poreikis plėsti savo pažinčių ratą išaugo į nuolat augančią Turtinga Moteris bendruomenę, bet didžiausią asmeninį ir savo mokymų verslo augimą patyriau, kai sugalvojau ir pradėjau įgyvendinti kontaktų renginius, kuriuose padedu veiklioms ir verslioms moterims plėsti jų ryšius. Padėdama moterims susipažinti, tuo pačiu padedu ir sau. Be streso, smagiai ir užtikrintai!

 

Ko reikia, kad susikurti įdomių žmonių ratą?

Užkalbinimo!

 


Štai 7 dalykai, kurie man palengvina užkalbinimą ir susipažinimą. 


♦ Reguliariai praktikuoti atsitiktinio ir tikslingo užkalbinimo būdus. 

 

Pravartu praktikuoti tiek atsitiktinio, tiek tikslingo užkalbinimo būdus. Todėl itin praverčia, ypač pradžioje, išmokti bent kelias frazes, ilgainiui jos transformuosis ir taps labiau autentiškos, bet šiandien mums reikia jas pasiruošti, o ypač strateginiam tiksliniam susipažinimui.

Atsitiktiniam užkalbinimui - nieko painaus ir sudėtingo! Užkalbink klausdama iš kur atvyko, kelintus metusjau čia, ar smagiai laiką leidžia, kokių minčių, emocijų kelia buvimas renginyje. Ką vertingo išgirdo X, Y, Z pranešime. Ką realu pritaikyti, o gal jau kažką patyrė tuo klausimu ar tema.

Strateginiam užkalbinimui tik labai konkreti frazė kita! Tinka padėkoti už pasidalintas mintis, kas labiausiai rezonavo. Paklausk patarimo! O dar nuostabiau pakviesk susitikti.

Starteginių pažinčių sąraše turėtų atsirasti tie žmonės, kuriuos:

seki socialiniuose tinkluose,
tie, kurie jau veikia, turi tai, ką pati norėtum veikti, patirti.

Savo socialiniuose tinkluose matomi žmonės dalinasi kur ketina būti, tad būti ten, kur būna tavo įkvėpimo šaltinis- puiki strategija!

Nutaikius momentą prieiti padėkoti ir prisistatyti – tai ir pasitikėjimo trenažas, ir kryptingas pažinčių plėtimas.

Jei dabar šiek tiek nejaukiai pasijutai, kaip būtųsi tau tą akimirką, kai štai - prieini prie savo Guru. Vizualizuok tą momentą taip dažnai kol būsi pasirengusi ieškoti ir rasti progą užkalbinti gyvai bei online.

Garantuotai per gyvenimą jau esi užkalbinusi ir susipažinusi bent su 5 – 10 žmonėmis. Prisimink – kurias jų užmezgei atsitiktinai, o kurias savo iniciatyva? Kurios pažintys tau vertingiausios? Kurios davė pastebimiausią pokytį tavo gyvenimui?

Šiek tiek pasiruošimo ir drąsos imtis iniciatyvos, man atvedė mano šiandienos drauges, klientes, partneres.

Kviečiu pagalvoti su kuo norėtum susipažinti, ką labiausiai norėtum užkalbinti? Užsuk į jų socialinius tinklus, paskaityk kur būna, kur planuoja būti. Ką gali padaryti, kad būtum ten ir tu?

Pats metas užsivesti pažinčių užrašus! Ypač jei jauti, kad 5 dažniausiai tavo aplinkos ryšiai lyg krabai vis įtraukia į intrigas ir neviltį. Susikurti palaikančių ryšių ratą užtrunka, reikia startegijos, šiek tiek drąsos, tačiau atliepiantys tave ryšiai, bus reikšmingas atpildas.

Kai reikės patarimo, kai reikės išklausymo, kai norėsi keisti darbą ar pradėti verslą. Kodėl tau netapus savo rato pažinčių magnetu? Raginu – pasiryžk tapti užkalbinimo virtuoze! Iš artimiausio renginio išsnešk bent 4 užkalbinimus!♦ Nusiteikimas! Geranoriškumas, šypsena ir proaktyvumas – jei jų neįtrauksi, jokia paauksuota vizitinė kortelė neatsvers šios trijulės.

 

Gali visą amžinybę laukti kol kas nors tave pertraukos metu užkalbins. Bet imkis iniaciatyvos ir pajausk skirtumą! Išbandyk savo drąsos ribas. Vienas iš  būdų pažinti geriau save - užkalbinti ir pažinti kitus žmones. Tau gali padėti  nusiteikimas ir sąmoningas sprendimas imti plėsti savo pažinčių ratą.

Jau konferencijos rytą tark sau: "Aš esu atvira naujoms pažintims ir patirtims", kartok sau šį teiginį iki pat konferencijos vietos.

Atvykusi įjunk savo mylimiausią šypseną bei smalsumą, peržvelk susirinkusius, nusižiūrėk ką dabar norėtum užkalbinti, suskaičiuok mintyse 3,2,1 ir prieik pasilabinti. Patikėk, nutiks patys nuostabiausia dalykai! 

Pravartūs ir šie teiginiai: "Aš pasitikiu savimi". "Man patinka kalbėtis su nepažįstamomis moterimis ir jas pažinti", "Aš jaučiuosi puikiai užkalbindama bendramintes".

Joks negatyvus žmogus neužsuks niekada į Moters Vizija konferenciją, tad kiekviena užkalbinta turi šansą tapti tavo geriausia patirtimi.

Užkalbinti pirmai man patinka ir todėl, kad renkuosi pašnekesio temą, nuotaiką, trukmę.

Pašnekesio pabaigai turėk paruoštą frazę! Paprastai padėkoju, kad leido save pažinti, o jei abi pusės inicijuoja pažintį tęsti, prieš atsisveikindamos surandame viena kitą socialiniame tinkle, kuriame dažniausiai būname. 

 

♦ Vidinis sprendimas ir ryžtas nepraleisti progos pažinti kitus ir save. 

 

Jau dabar nuspręsk kiek užkalbinimų ir susipažinimų norėtum patirti artimiausiame renginyje. Gal turi mylimą skaičių? 2-3 užkalbinimai tam, kad turėtum ką palyginti: kuri tema geriau ėjosi, kokie pokalbio aspektai džiugino, ką norėtum keisti ar pritaikyti kitą kartą. Niekur kitur kaip konferencijose, kur tiek šypsenų, šventinės nuotaikos nerasi geresnės erdvės ir laiko pradėti plėsti savo pažinčių ir kompetencijų ratą. Čia lengva rasti pašnekesiui temą, aptarti lūkesčius per pirmą pertrauką, aptarti vertingiausius aspektus prieš paskutinį pranešimą. Visada prasminga paklausti kodėl pašnekovė yra čia, kodėl pasirinko šį renginį. Čia atsiveria galimybė ir pačiai pasidalinti kodėl esi čia. Visada tiks komplimentas organizatorių, pranešėjų, klausytojų geranoriškumo adresu. 

 


♦ Turėti keletą temų pokalbiui palaikyti! 

 

Kai pašnekovė atsako į tavo užduotą klausimą - puiki proga prisistatyti, pasakyti savo vardą ir paklausti o jūs? O tu? Ką veiki gyvenime taip pat puikus klausimas! Kaip pritaikysi ką girdėjai sau? Gal diena turi savo aktualijas - įtrauk jas (pageidautina pozityvias)?
Draugiškumas, lengvas smalsumas ir nuoširdus domėjimasis- pašnekesių kraujas. ♦ Treniruoti savo laiko pojūtį ir rasti savo užkalbinimo trukmės aukso vidurį, kad pajausti ryšį ir likti įsimintina bei netapti įkyruole.

 

Atsitiktiniai pašnekesiai gali būti lanksčios trukmės ir tęstis per visas pertraukas. Bet nepamiršk kokį tikslą buvai išsikėlusi! Būna taip, kad pradedi pašnekesį ir prieina jau pažįstama moteris, tuomet šaunu supažindinti vienoms kitas. Tikslingas pašnekesys nutaikius progą turi būti konkretus ir svarbiausia susitarti, kad rytoj/poryt/ateinantį pirmadienį paskambinsiu jums 12 val. Neužlaikyti per ilgai, nes galimai yra ir daugiau norinčių šio žmogaus dėmesio. 

 


♦ Rasti geriausią savo balso ir laikysenos išraišką.


Kai bandome užmegzti pašnekesį, būna šiek tiek jaudulio. Moterims paprastai balsas užkyla, tampa šaižus, kad to išvengti mano balso mokytoja Sandrija Kudirkaitė išmokė triuką. Stabtelti pajautus užkilusį balsą ir mintyse sau pasakyti žodį "taškas". 

Maloniau šnekučiuotis su optimaliu, pasitikinčiu savimi pašnekovu. Tiek balsas tiek kalbėjimo maniera treniruojami. Galbūt reikėtų kažką pasiklausyti ir žinoma, taikyti praktikoje! Ir jokių atsiprašinėjimų - dėkingumas, džiaugsmas, kad išklausė užplūdusią emocijų tiradą, užuot atsiprašinėjus ir toliau eterį pasilaikius sau. Klausytojo laikysena, ko gero pranašiau nei kalbėtojo. Kokius užduoti klausimus mes jau aptarėme aukščiau ir klausytis klausytis klausytis - pasitikėjimo tam pakaks kiekvienam. 


♦ Pasirūpinti išvaizda ir apranga, kuri palaiko tave, tavo pasitikėjimą. Rasti būdą tapti įsidėmėtina – tam praverčia akcentas. 

 

Ką galėtum pasirinkti kaip savo išskirtiniu, įsimintinu akcentu? Kai kurios renkasi šukuoseną, skarelę, jos dėvėjimo būdą. Papuošalą, laikrodį, kvepalus? Garderobo stilius? Spalva? Išskirtiniai batai. 


Mano akcentas paprastai karūna- sagė atlape, intarpas apyrankėje ar vėrinyje. Galime neigti, bet tiesa paprasta - pasitinkame pagal išvaizdą. Bet rekomenduoju pakalbinti ne tik tas dalyves, kurių apranga tau patraukli, priimtina.

Paieškojus galimybės pasikalbėti su unikalaus įvaizdžio savininke, atradimų procentas ko gero bus kitoks. 


Tiesiog jau dabar pasiryžk susipažinti su naujais žmonėmis! Džiaugsiuosi jei pasidalinti būdai kaip užkalbinti, įsilieti į diskusijas bus tau naudingi jau po savaitės. 

 

Kovo 8 dieną įvyks jau 5-toji Moters vizija konferencija! Pasimatykime!


TurtingaMoteris10
nuolaidos kodas dar galioja!
Įsigyti bilietą čia>>


 

...atgal