Krepšelis 0.00 Eur

Apie mus | Tinklaveika


Turtinga moteris – tai internetinis portalas moterims, kurios nori ir siekia asmeninio ir profesinio tobulėjimo, kurios nori susikurti laimingesnį ir turtingesnį gyvenimą. Moterims, kurios nori puoselėti laimingą šeimą bei puikius santykius su mylimais žmonėmis, taip pat gebėti susikurti darbo vietą sau ir kitam bei puikiai valdyti savo finansinius išteklius. Įkvepia siekti daugiau negu įmanoma bei imtis aktyvios veiklos savo svajonių, bei tikslų įgyvendinimo link.
                                                             
                                                           

 Visapusiškas moterų turtinimas vyksta čia!


Misija - skatinti moteris imtis aktyvių veiksmų savo laimės bei klestėjimo vardan.

Vizija - 
Suburti bendramintes ir bendraširdes: šaunių, aktyvių, veiklių, bei verslių moterų būrį, kurios palaikys viena kitą, nuolatos tobulės ir Niekada, Niekada, Niekada nepasiduos gyvenimo sunkumams!

 

Apie TurtingaMoteris.lt projekto vadovę


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Esu dviejų sūnų mama, žmona, projekto Turtinga Moteris puoselėtoja, verslių ir veiklių moterų kontaktų Rytmečių, verslumo, karjeros, saviugdos bei moteriškumo mokymų, konferencijų (NE)TOBULA MOTERIS | 2019, MOTERIŠKUMO FORMULĖ |2017, NAMŲ MŪZA |2017 moterims organizatorė,
seminarų bei konferencijų IŠDRĮSK PRADĖTI | 2019, LIFE AXELERATOR | 2019, (NE)TOBULA MOTERIS | 2019 lektorė, renginių vedėja, socialinių projektų "Padovanok Pieštuką"  ir "Padovanok Suknelę", PARA|GAUK LAIMĖS, "Sijonuotos vasaros pasitiktuvės" Šiauliuose iniciatorė, Turtinga Moteris kontaktų tinklo įkūrėja, tinklapio VersloIstorijos.lt redaktorė ir visko gali būti, kad amžina studentė. Kiek save prisimenu, visada planuojanti ir organizuojanti įvairiausius dalykus. Nuo baldų perstumdymo iki meninių pasirodymų, bet... suaugus, įkvėpimas mokytis, eksperimentuoti, mokyti ir organizuoti nepraėjo. Šiuo metu užsiimu moterų verslumo skatinimo bei saviugdos projektais. Pagrindinis mano tikslas suburti verslias ir veiklias moteris į Turtinga Moteris kontaktų tinklą- dalintis tuo, kas padeda moteriai stebėtojos poziciją pakeisti į aktyvų dalyvavimą asmeniniame, profesiniame, visuomeniniame gyvenime, siekiant savo svajonių bei tikslų. 2017 metais pavyko
įgyvendinti dvi internetines konferencijas: Moteriškumo formulė kovo mėnesį ir
Namų Mūza - gegužę. Abi konferencijos pritraukė šimtus dalyvių ne tik iš Lietuvos,
nepaisant laiko skirtumų, konferenciją stebėjo lietuvaitės iš Kanados bei Europos
šalių. Didelio susidomėjimo sulaukė "Menas Tvarkytis" ir lieknėjimo "Iššūkis Sau" programos internetu, šios programos nuolat pritraukia dalyvių iš įvairiausių pasaulio kampelių. O pasiekti rezultatai ir atsiliepimai motyvuoja ir toliau veikti šia linkme.
2017 m. rugpjūtį startavęs verslių ir veiklių moterų kontaktų Rytmečių formatas šiandien savo sąskaitoje turi 8 miestus ir jau perkopė 160 Rytmečių, kuriuose apsilanko 20-30 moterų kas kartą: prie puodelio Turtinga Moteris kavos, susipažinti su bendramintėmis, pristatyti savo veiklas, rekomenduoti ir bendradarbiauti. Turtinga Moteris kontaktų tinklas nuolat auga, o  sėkmingų bendradarbiavimų liudijimai įkvepia nesustoti. 

Stengiuosi rasti įdomias ir žemiškas, aktualias temas, charizmatiškas lektores ir programas parengti taip, kad dalyvės neišvengiamai pasiektų rezultatų. 


Jolanta, ♥TurtingaMoteris

 

 

Spaudoje ir portaluose: 

 

ACADEMIA DOMINORUM: kaip par(si)duoti nepar(si)duodant. Apie netikėtas, bet auginančias pažintis. DELFI:
Verslininkė Jolanta Chlevickienė: nei viena versli moteris neturėtų savo verslo, jei būtų laukusi, kol užaugs vaikai


IŠDRĮSK PRADĖTI: Leiskite suskambėti savo širdies dainai.


ETA PLIUS Padovanok suknelę ir širdį 2018.

 

ŠTV: Šiaulių Televizija (nuo 6:22 min.) Padovanok Suknelę 2018 

 

VERSLI MAMA.lt Turtinga moteris Jolanta: didžiausias moters turtas yra ji pati.


TAURAGĖS ŽINIOS: Moterys viena kitą drąsino pradėti verslą.

ETAPLIUS Respublikinė karjeros konferencija Šiauliuose

 

VERSLI LIETUVA Mano veiklos istorija VersliLietuva.lt portale

 

ŠIAULIŲ NAUJIENOS Šiaulietėms verslo imtis trukdo nepasitikėjimas savimi

 

ŠIAULIŲ KRAŠTAS Vers­las mo­te­ris tur­ti­na ir įkve­pia

 

Dėkingumo praktika mane išmokė džiaugtis kiekviena diena.

 

KARJEROS PRADŽIA. Nuo kada prasideda karjera? 


Leiskite suskambėti savo širdies dainai.