Krepšelis 0.00 Eur

Kaip tapti tinklaveikos nare

 

 

Kas tai yra TurtingaMoteris.lt Tinklaveika? 

Tinklaveika (angl. networking)- tai ilgalaikė pardavimų strategija, apimanti kontaktų paiešką, naudingų pažinčių užmezgimą, siekiant abipusės naudos: sukurti ilgalaikį ryšį ir padidinti prekinio ženklo, produkto žinomumą bei pardavimus. Tinklaveikos rubrikos tikslas - padėti gyvai ir online kontaktų Rytmečiuose susipažinusioms moterims didinti jų įkurto/ atstovaujamo prekinio ženklo, verslo ar veiklos žinomumą, o aktyvioms ir ieškančioms puslapio TurtingaMoteris.lt lankytojoms rasti reikiamus kontaktus bendradarbiavimui bei įsigyti reikiamas paslaugas, produktus.


Kaip tai veikia?


TurtingaMoteris.lt subūrė aktyvių ir tobulėjančių moterų bendruomenę: aktyvias, įdomias, veiklias bei verslias moteris. Ir padeda joms susipažinti kontaktų renginiuose.

Kontaktų Rytmečiai renginiai reguliariai organizuojami internetu (online) ir gyvai 5 Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir KIaipėdoje nuo 2017 metų.

Kodėl verta tapti TurtingaMoteris.lt tinklaveikos nare?

Jūs didinsite savo įkurto/ atstovaujamo prekinio ženklo žinomumą moterų auditorijoje.

Galimybė talpinti tekstus su atgaline nuoroda (svarbu jūsų tinklapio seo) TurtingaMoteris.lt  ir augančiose fb paskyrose: TurtingaMoteris (20833 fanų) bei KontaktųRytmečiai (daugiau nei 2000 fanų)

Bendradarbiauti, kuriant edukacinių pardavimų strategijas ir jas įgyvendinat.

Dalyvauti TurtingaMoteris.lt renginiuose, išskirtinėmis sąlygomis.


Kaip tapti TINKLAVEIKOS NARE?


Paprasčiausias būdas - tapti TurtingaMoteris.lt partnere bei verslių ir veiklių moterų kontaktų Rytmečių Ambasadore*.

*Ambasadorė akyviai** dalyvauja TurtingaMoteris.lt bendruomenės iniciatyvose ir kontaktų Rytmečiuose. Juos rekomenduoja savo aplinkos verslioms, veiklioms moterims.

** bent kartą per mėnesį dalyvauja TurtingaMoteris.lt kontaktų renginiuose. Palaiko ir rekomenduoja TurtingaMoteris.lt bei kitas tinkaveikos nares. 


Tapkite TurtingaMoteris.lt partnere bei kontaktų Rytmečių Ambasadore:

Susisiekime dėl Tavo unikalaus partnerio kodo suteikimo. Kodas leis identifikuoti rekomendacijas. Dėl Ambasadorės Kodo rašyk: info@TurtingaMoteris.lt


Gaukite šias, tik Ambasadorėms suteikiamas naudas:

Kontaktų Rytmetys Ambasadorei - DOVANŲ, jei su Ambasadorei suteiktu kodu įsigyjami 5 bilietai į kontaktų Rytmetį ar kitus TurtingaMoteris.lt mokymus! 

Parekomenduokite 8-ioms moterims ir apie Jus bei Jūsų veiklą parašysime įrašą bei paskelbsime Turtinga Moteris (20833 fanų)  ir Kontaktų Rytmečiai (2028) fb fanų puslapiuose, o taip pat:

pridėsime Jus NEMOKAMAI į naują TurtingaMoteris.lt rubriką TINKLAVEIKOS NARĖS. Kur puslapio lankytojos galės matyti Jus ir jūsų atstovaujamą prekinį ženklą, kontaktus ir pasiūlymą. 

Nedelsk, pradėk kurti santykius dabar – kiekvieną dieną skirk laiko pagalvoti, kuo gali būti naudinga savo jau turimiems kontaktams, kaip jiems galėtum padėti, su kuo supažindinti? Ir kryptingai plėsk savo ryšius!

Registruokis į Rytmetį, o jei ketini rekomenduoti Rytmečius savo aplinkos verslioms ir veiklioms moterims, susisiekime dėl Tavo unikalaus partnerio kodo suteikimo. Kodas leis identifikuoti rekomendacijas.