Bekintančiame pinigų, vertybių ir santykių pasaulyje, moterims tenka blaškytis tarp dviejų vaidmenų: mylinti žmona/mama ir versli moteris. Vyrams čia nekyla jokių abejonių. Jie renkasi karjerą ir tobulėjimą jų pasirinktoje veikloje. Nuo seno, vyras yra pagrindinis šeimos maitintojas ir nieko čia rinktis nereikia. Karjeros vystymas jam tarsi užprogramuotas. Tačiau moterims, šis klausimas kankinantis ir pareikalauja daugybės pastangų. Nes čia negali…
Skaitykite daugiau...
Kiekvienas metų laikas, turi savo žavesio, tad iškeliavus vasarai, kiekviena galime nusispalvinti rudenišką kasdienybę ir susikurti akimirkų, kurių net vasara pavydės ;) Nuo knygų skaitymo, filmų žiūrėjimo, iki…… tokių idėjų, kurias galėsi įgyvendinti tiek viena, tiek su drauge, tiek su šeima! Tad ką gali nuveikti dar šį rudenį? Padaryk patriotinių gamtos spalvų foto, jei pavyks ir ne vieną.…
Skaitykite daugiau...
Mielieji, praėjusią savaitę išgyvenau tokį šoką ir pažeminimą, kad man liko du keliai: arba susitaikyti, arba KAŽKO imtis. Aš nusprendžiau imtis, ir iš rūsio parsinešiau šešis slovikučius. Žodžiu, mano draugė buhalterė, amžinai mus su Adomu kaltinanti finansiniu neišprusimu, prispyrė mane nueiti į finansinio raštingumo mokymus. Šįkart sutikau, nes po euro kažkaip pradėjome visiškai nebesudurti galo…
Skaitykite daugiau...
Mokslas įrodė, kad bene svarbiausias žmogaus jausenos indikatorius yra emocijos. Mūsų išgyvenamos emocijos - tai ne tik atsakas į tam tikrą situaciją, bet ir savotiškas indikatorius, atskleidžiantis mūsų pačių vidinę būseną. Kuo reikšmingesnė yra žmogui situacija, tuo ryškesnės bus jo išgyvenamos emocijos. Emocija yra trumpalaikė reakcija - išgyvenimas į tam tikras situacijas. Neigiamų emocijų yra žymiai daugiau,…
Skaitykite daugiau...
Mielosios, ką jūs darote, kai jūsiškis namo pareina visas susinervinęs, pervargęs ir pradeda bambėti? Prisipažinsiu, iš pradžių aš nuoširdžiai bandydavau išklausinėti, kas atsitiko, kokie nemalonumai darbe, ar ką? Po to mano nuoširdumas peraugo į nepasitenkinimą, atseit, ko jis čia parneša savo slogias nuotaikas ir problemas į namus, lyg aš pati savų neturėčiau, ir kad atseit, aš sau sėdžiu…
Skaitykite daugiau...
Mūsų organizmas išskiria daug medžiagų, kurios suteikia malonius pojūčius: gerą nuotaiką, euforiją. Visos šios biocheminės medžiagos vadinamos neuromediatoriais, nes jie atsakingi už nervinius impulsus. O jei konkrečiai - tai dofaminas, serotoninas ir endorfinas, vadinamieji laimės hormonai. Ir kokiu būdu gauti šių hormonų, nekenkiant sveikatai? Dofaminas. Paprasčiausia dofaminą vartoti kaip vaistą. Vis dėlto tai ne tik neuromediatorius,…
Skaitykite daugiau...
Kodėl aš nuolatos pavargusi? Gal man trūksta vitaminų? Juk tuoj pavasaris. Gal man reikia tinkamai išsimiegoti? Nes vis pervėlai guluosi patalan. Gal man reikia geriau organizuoti savo darbus ir persistatyti prioritetus? Galvojame kaip susiplanuoti darbus, o ar planuojame poilsį? Kasdien. Šeimyninį. Asmeninį. O yra laikas maldai? Yra laiko Dievui? Dažnai mes galvojame tik apie savus reikalus, nes jie gi tooookie svarbūs ir patys mes tokie svarbūs.…
Skaitykite daugiau...
SAUGOKIS UŽIMTO GYVENIMO SKURDYBĖS. Sokratas Stengiatės būti tobula žmona, rūpestinga mama, ideali darbuotoja ar sėkminga verslininkė? Ant jūsų pečių gula buities rūpesčiai, vaikų priežiūra, laisvalaikio organizavimas, darbo ir verslo projektai, visuomeninė veikla? Užimtas grafikas leidžiasi jaustis svarbia ir reikšminga, tad nuolat bandote pateisinti aplinkos lūkesčius ir keliate sau itin aukštus reikalavimus…Skaitykite daugiau...
Kaip pažinti laiko vagis ir pasakyti jiems NE! Siekiate būti geriausia/ias visose srityse? Žavitės žiniasklaidoje nuolat šmėžuojančiais sėkmingais, turtingais, daug pasiekusiais žmonėmis? Svajojate kopti karjeros laiptais, puoselėti darnius santykius šeimoje, rasti laiko pasirūpinti sveikata, grožiu? Siekiate galybės tikslų, tačiau pavargote nė nepriartėję prie norimo rezultato? Sužinokite, kaip tai pakeisti! Tobulybės…
Skaitykite daugiau...
10 įpročių, lemiančių emocinį atsparumą Kai kurie žmonės tam tikrais gyvenimo permainų laikotarpiais patiria didžiulį stresą, o kiti tai įveikia be sunkumų. Tai lemia paties žmogaus emocinis atsparumas. Kažkiek emocinį atsparumą sąlygoja genetika, bet dažniausiai, emocinis atsparumas – Jūsų požiūrio klausimas. Jeigu savyje išsiugdytumėte savybes, padėsiančias gyventi lengviau ir maloniau, tuomet, esant kritinėms gyvenimo minutėms- lengviau…
Skaitykite daugiau...