Krepšelis 0.00 Eur

DOVANA! Būsimosios Aš vizualizacija

DOVANA! Būsimosios Aš vizualizacija

Užsakyti

 

 

 

 

 

 

 

 

DOVANA mūsų - 20 min. Jūsų!

Daugybė moterų nuolat ieško informacijos bei praktikų, kurių pagalba kurtų savo gyvenimą sau priimtinoje tėkmėje, laimėje ir klestėjime. 

Aplinka, mus tradiciškai skatina iškilus asmeniniams ar profesiniams iššūkiams, ieškoti pagalbos išorėje ir knygose. 

Bet turbūt esi girdėjusi, kad visa jau yra mumyse. (Jei nuolat tobulėjame, mes neišvengiamai prikaupiame žinių, kurias retai naudojame sau).

 

Mano pasiūlymas - pradėti vertinti ir naudotis savo vidiniais resursais. Įgalink vidinį balsą  ir visada gausi tvarius atsakymus ko imtis ar ko atsisakyti. Niekada nerasi ištikimesnės ir labiau mylinčios vedlės nei Tavo esybė.

 

Užmezgusi ryšį su Būsimąja Aš - gavau tinkamiausią būdą siekti daugiau savo asmeniniame tiek profesiniame gyvenime. Jei nerandu atsakymo savo vidiniuose resursuose - tuomet imuosi knygų, klausiu ekspertų, mokausi. Pasitelkus vidinę ir išorinę pagalbą, kuri papildo vieną kitą - gaunamas pats geriausias rezultatas!

 

Šiandien žinau, kad viduje turiu balsą, kuris primena, parodo tinkamiausius man kelius ir sprendimus, pačiu tinkamiausiu man būdu. Pastaruosius mėnesius, kai atradau šią vizualizaciją, man tapo daug lengviau priimti sprendimus dėl gyvenime bei veikloje kylančių iššūkių. Kai vidinė kritikė ima kniausti smegenis generuodama šiurpius vaizdinius kaip nepavyks su nauja idėja - renkuosi susitikti su savo Būsimąja Aš ir gauti jos įžvalgų ir stiprybės.

 

Per pastarąsias dienas Klestėjimo Dirbtuvėse online su daugiau nei 50 moterų pasidalinau šia vizualizacija - rezultatai verčia šypsotis ir... klausantis atgalinio ryšio, patirti šiurpuliukus. Net 47 moterys iš 4 grupių gavo atsakymus į seniai kamavusius pastrigimus ir įkvėpimo veikti. 


Kviečiu ir Tave susitikti su savęs vyresne, išmintingesne versija - Būsimąja Tavimi po dvidešimties metų. Užduok jai savo klausimus. Praktikuok iškart po registracijos! Labai atidžiai įvesk savo el. paštą♥

 

Tau reikės 20 minučių laiko SAU ir užrašinės su rašikliu. Po vizualizacijos, pagal pateiktus klausimus, užrašysi gautus atsakymus ir patirtus vaizdinius.
 

Registruokis nemokamai ir gauk nuorodą į Būsimosios Aš vizualizaciją. 
Labai atidžiai pildyk savo el. paštą♥ Nesulaukusi laiško į pagrindinę dėžutę, tikrink reklamas....atgal

Užsakyti