Krepšelis 0.00 Eur

Planavimo Buduaras

Planavimo Buduaras

Lektorius: Jolanta Chlevickienė
Vieta: Online, Zoom
Data: 2022 m. rugsėjo 26 d.
Laikas: Rytais: 7:30 - 8:00
Trukmė: 15 dienų, 30 min. kasdien.
Investicija: 25 € Pirmos 2 dienos nemokamai!
Užsakyti

 

 

Kviečiu Tave  15 dienų iššūkiui:

planuok savo kasdienybę ir būk flow būsenoje! 

 

Su Flow List - patirk daugiau džiugių akimirkų dienos tėkmėje ir prisijaukink planavimą!

 

 

15 DIENŲ PLANAVIMO BUDUARAS

STARTUOJA RUGSĖJO 26 D.


Daugelis žmonių susiduria su planavimo sunkumais, retam rašyti planų ir norų sąrašus patinka, nors žino, kad planavimo rutina - būtinas sėkmės ingredientas, kuris sutaupo laiko ir atveda prie rezultato, tačiau pradeda planuoti... ir meta! Nes kai bando susikurti planavimo įprotį  vos po kelių bandymų pasijunta nesmagiai, jaučiasi apriboti,  kol galiausiai pasirenka neturėti laiko planavimui.

 

O tiesa ta, kad tiesiog nerado sau tinkamo planavimo metodo, kuris leistų suformuoti  kasdienio planavimo įprotį iš flow būsenos ir antra priežastis - neturi palaikymo, žengdami prie šios svarbios disciplinos! 

 

FLOW LIST - įkvepiantis metodas, kuris padeda prisijaukinti planavimą net ir didžiausias flow gerbėjas, kūrybininkes ir tas, kurias žodis disciplina, įprotis ir panašūs - vos juos išgirdus, nupurto!

Žmonės gyvena ir nugyvena be planų, be tikslų. Kaip tas statybų darbininkas su tuščiu karučiu lakstantis kiaurą darbo dieną po objektą, kol nusivaro nuo kojų, nes .... neturi laiko jo pasikrauti. Žmonės neplanuoja savo laisvalaikio nei darbo, savo nei finansų augimo nes... neturi laiko!

Ir aš taip gyvenau net 35 savo vienintelio gyvenimo metus! Tačiau suvokiau, kad taip kaip gyvenau - nedžiugina patirtimi nei rezultatais ir pastarąjį dešimtmetį, visoms gyvenimo sritims, kurios mane veža - turiu laiko. Visur  suspėju: moderuoti grupes, įgyvendinti socialinius projektus, vesti ir parduoti mokymus, vaikščiotis miške, bendrauti su draugais, mokytis, konsultuoti, skaityti, lankytis parodose, renginiuose, parduotuvėse ir tiesiog būti. Esu išsigryninusi man veikiančių laiko organizavimo būdų, kurie man ypač tinka ir patinka. Tačiau pamatas - kasdienis planavimas: reikalų ir norų užrašymas!  

Jei ir tu nebenori kažkaip, o nori pagaliau patirti, kad planavimas - tai buvimo tėkmėje šaltinis, prisijunk prie šio 15 dienų iššūkio ir planavimo buduaro!

Iššūkio metu, 15 dienų veiks Planavimo Buduaras - virtualus kambarys, kuriame pratinsime save kasdien planuoti Flow list metodu, kiekvieną dieną susijungsime keliolikai, o įpratus vos kelioms minutėms tam, kad pasidaryti planų ir norų sąrašą. Kasdienis įkvėpimas, sėkmių ir iššūkių aptarimas, kad paprastai ir su džiaugsmu augintum savo energiją, aktyvumą ir pasitikėjimą. 

 

Planuodami Flow list metodu, smegenis pratinsime prie savo naujo ir išskirtinio produktyvumo! Kasdieniai planai ir norai dienos pabaigoje yra padaryti. Užbraukti! Atlikti!  Nes Flow List metodas ir bendrystė - tobulas priešnuodis atidėliojimui, tiek vienadieniams žygdarbiams! Ir žalia šviesa veikti su džiaugsmu ir jaustis:AKTYVI | ENERGINGA | PASITIKINTI

 

Planavimo Buduare: 

Pasidalinsiu kaip veikti tėkmėje Flow List metodu (tik 10 min. teorijos) pirmą susitikimą.
Ir 15 dienų kasdien, teisingai planuojame pagal specialią metodiką, o dienos bėgyje - padarome!

Su šia technika paprasta įsidiegti įpročius ir ryto/dienos/vakaro/profesinius/asmeninius ritualus. 

Nors ši metodika labai paprasta ir efektyvi, tačiau be palaikymo jau po savaitės pradeda klibėti motyvacija. Juk valia - ribotas dalykas, tad tik labai užsispyręs žmogus be palaikymo gali nueiti šį kelią. Išūkiui paruošiau patikrintus būdus, kurie įkvėps
pamilti Flow list metodą ir planavimą!

Iššūkio metu, 15 dienų, kartu su bendraminčiais, kiekvieną dieną, susitiksime iki 25 min. sesijoms zoom, susitikimų metu, kiekvienas dalyvis pasirašys savo dienos planų ir norų sąrašą! Saraše įvairiausios užduotys: higienai, santykiams, profesijai, darbui, buičiai, laisvalaikiui, sveikatai. Ir bet kam, kas svarbu, ko norėtųsi  Tau.  

Kiekviena, planavimo sesijose užrašyta eilutė leis Tau pajusti daugybę džiaugsmo akimirkų dienoje. O iššūkio pabaigoje tavo užrašinėje - šimtai užbrauktų eilučių ir atilktų darbų, kuriuos atlikai Tu!  Ir kartu Tau užrašai liks kaip gyvas, rašytinis liudijimas, kad esi tėkmėje, aktyvi, energinga ir esi gerokai priartėjusi prie savo tikslo. 

 

15 dienų flow planavimo maratono kaina: 25 €

 

 

Iššūkiui reikės: 

Užrašinės ar A4 lapo sąrašams užrašyti, rašiklio, ir keliolikos minučių sąrašui pasidaryti! 

 

FLOW PLANAVIMO BUDUARAS VEIKS RYTAIS!

 

 

 

DOVANA!

PIRMOS  2 DIENOS BUDUARE NEMOKAMAI!

 

Tau tereikia registruotis ir jungti į Buduarą prisijaukinti dienos planavimą! Kartu įveiksime visas 15 dienų! 


 

Buduaro susitikimus moderuoja Jolanta Chlevickienė

 

  • 4 konferencijų online ir gyvai organizatorė,
  • renginių vedėja bei mokymų lektorė,
  • TurtingaMoteris.lt mokymų bei socialinių projektų sumanytoja,
  • palaikymo grupių mentorė ir moderatorė,
  • kontaktų tinklo Turtinga Moteris įkūrėja.


 

REGISTRUOKIS DABAR!

IR 15 DIENŲ PLANUOK BŪSIMĄ DIENĄ FLOW RITMU!

 

STARTAS RUGSĖJO 26 D.

 

 

ATSILIEPIMAI


Labai daug aiškumo atlkeliavo į ne tik darbų planavimą, bet ir laisvalaikio ir sufokusuiti save ir netikėtumui ir gausai..tai planavimas sujungtas su mini vizualizacija ir savęs, kaip geriausio varianto kūrimas. Ankščiau planavau tik darbus..o dabar visą gyvenimą bendrai planuoju..Ačiū!

---

Realistiškiau vertinu, ko galiu iš savęs tikėtis dienoje ir kaip turėti daugiau balanso tarp veiklos ir malonumų. Išmokau labiau pasbėti ir įvertinti mažus dalykus, būti čia ir dabar.

---


Jaučiu dideli pasitenkinima savimi , kad ne tik paskaiciau apie projekta, bet ir isijungiau. Jaučiuosi pakyleta ir kad žymiai daugiau nuveikiu darbu , kurie jau duoda akivaizdu rezultatą.

--


Atsirado aiškumo,man svarbu turėti sistemą daugelyje sferų. Dabar ją turėsiu ir planavime.


---Planuoti savo ateitį ir savęs geriausią variantą yra labai malonu ir viskas aiškiau atsiveria..daugiau atsakai į klausimus ko iš tikrųjų iš gyvenimo nori..kai planuoji ne tik savo darbus..bet ir laisvalaikį ar tiesiog knygos paskaitymą kelių puslapių..tada dingsta pasiteisinimai.."neturiu laiko"...viskam atsirado laiko...ir ką nustumdavau į ateitį..."kai atidirbsiu tada skaitysiu mėgimą knygą"..susidėliojo kitaip viskas.." ir padirbsiu or paskaitysiu savo mėgiamą knygą"

--


Labai smagu moterų bendrystė..kai visos kartu padiskutuojame, pasidaliname..tai ir lengviau ir aiškiau pasidaro..kad ne tau vienai taip nepavyksta....labai motyvuoti ir įkvėpiantys rytai buvo..

---


Labiausiai patiko: praktiniai patarimai, bendrystė, pasidalinimai.
Rytine prisijungimo disciplina, išgirstos idejos iš dalyviu, 100 noru sarašas, planavimas 10-15 min čia ir dabar, asmeninis palaikymas.

---


Su savimi išsinešu laisvę ir balansą...laisvę į savo gyvenimą...nes kuo aiškiau viskas planuojant tuo laisviau ir harmoningiau jautiesi..atsisveikinau su stresu..

---


Išsinešu per pusę sulenktą baltą lapą su flow planavimu  Tikrai "prigijo" .


---


Išsinešu daug kasdienoje pritaikomų ir praktikuojamų naudingų idėjų.
Kad ne man vienai buna chaotišku dienu , be plano arba ne pagal planą
ir protį kasdien planuoti.

---


Rekomenduoju visiems! Nors ir puikiai atrodos planuojiesi..vis tiek dar labiau išmoksi tinkamiau planuotis! O labiausiai rekomenduoju tiems, kas gyvena chaose ir visada pasiteisinime, kad neturiu laiko..

---


Tinka laiko planavimo asams ir manantiems, kad planavimas juos smaugia.
Rekomenduoju kiekvienai, kuri užsivertus darbais ir yra pervargusi.
...atgal

Užsakyti

Išankstinė sąskaita | Paysera