Krepšelis 0.00 Eur

Planavimo Buduaras

Planavimo Buduaras

Lektorius: Jolanta Chlevickienė
Vieta: Online, Zoom
Data: 2024 m. sausis
Laikas: Rytais: 7:15 - 8:00
Trukmė: 15 dienų, 45 min. kasdien.
Investicija: 59 €
Užsakyti

 

 

Kviečiu Tave  15 dienų iššūkiui:

planuok savo kasdienybę ir būk flow būsenoje! 

 

Su Flow List - patirk daugiau balanso kiekvienoje savo gyvenimo srityje, ne tik darbinėje, patirk džiugių akimirkų dienos tėkmėje ir prisijaukink laiko planavimą!

 

 

15 DIENŲ PLANAVIMO BUDUARAS

NAUJA GRUPĖ STARTUOJA SAUSIO xx D.


Daugelis žmonių susiduria su planavimo sunkumais, retam rašyti planų ir norų sąrašus patinka, nors žino, kad planavimo rutina - būtinas sėkmės ingredientas, kuris sutaupo laiko ir atveda prie rezultato, tačiau pradeda planuoti... ir meta! Nes kai bando susikurti planavimo įprotį  vos po kelių bandymų pasijunta nesmagiai, jaučiasi apriboti,  kol galiausiai pasirenka neturėti laiko planavimui.

 

O tiesa ta, kad tiesiog nerado sau tinkamo planavimo metodo, kuris leistų suformuoti  kasdienio planavimo įprotį iš flow būsenos ir antra priežastis - neturi palaikymo, žengdami prie šios svarbios disciplinos! 

 

FLOW LIST - įkvepiantis metodas, kuris padeda prisijaukinti planavimą net ir didžiausias flow gerbėjas, kūrybininkes ir tas, kurias žodis disciplina, įprotis ir panašūs - vos juos išgirdus, nupurto!

Žmonės gyvena ir nugyvena be planų, be tikslų. Kaip tas statybų darbininkas su tuščiu karučiu lakstantis kiaurą darbo dieną po objektą, kol nusivaro nuo kojų, nes .... neturi laiko jo pasikrauti. Žmonės neplanuoja savo laisvalaikio nei darbo, savo nei finansų augimo nes... neturi laiko!

Ir aš taip gyvenau net 35 savo vienintelio gyvenimo metus! Tačiau suvokiau, kad taip kaip gyvenau - nedžiugina patirtimi nei rezultatais ir pastarąjį dešimtmetį, visoms gyvenimo sritims, kurios mane veža - turiu laiko. Visur  suspėju: moderuoti grupes, įgyvendinti socialinius projektus, vesti ir parduoti mokymus, vaikščiotis miške, bendrauti su draugais, mokytis, konsultuoti, skaityti, lankytis parodose, renginiuose, parduotuvėse ir tiesiog būti. Esu išsigryninusi man veikiančių laiko organizavimo būdų, kurie man ypač tinka ir patinka. Tačiau pamatas - kasdienis planavimas: reikalų ir norų užrašymas!  

Jei ir tu nebenori kažkaip, o nori pagaliau patirti, kad planavimas - tai buvimo tėkmėje šaltinis, prisijunk prie šio 15 dienų iššūkio ir planavimo buduaro!

Iššūkio metu, 15 dienų veiks Planavimo Buduaras - virtualus kambarys, kuriame pratinsime save kasdien planuoti Flow list metodu, kiekvieną dieną susijungsime keliolikai, o įpratus vos kelioms minutėms tam, kad pasidaryti planų ir norų sąrašą. Kasdienis įkvėpimas, sėkmių ir iššūkių aptarimas, kad paprastai ir su džiaugsmu augintum savo energiją, aktyvumą ir pasitikėjimą. 

 

Planuodami Flow list metodu, smegenis pratinsime prie savo naujo ir išskirtinio produktyvumo! Kasdieniai planai ir norai dienos pabaigoje yra padaryti. Užbraukti! Atlikti!  Nes Flow List metodas ir bendrystė - tobulas priešnuodis atidėliojimui, tiek vienadieniams žygdarbiams! Ir žalia šviesa veikti su džiaugsmu ir jaustis:AKTYVI | ENERGINGA | PASITIKINTI

 

Planavimo Buduare: 

Pasidalinsiu kaip veikti tėkmėje Flow List metodu (tik 15 min. teorijos) pirmą susitikimą.
Ir 15 dienų kasdien:
dalinamės su bendraminčiais kas ir kaip pavyko, 
diskutuojame kaip sutaupyti laiko ir rasti laiko sau,
kiekvienu susijungimu paruošiu blic vienos iš gyvenimo balanso srities patirčių ir patarimų bloką, nori taikai, nerezonuoja - pamiršti! 
kasdienes užduotis planuojame pagal specialią metodiką,
o dienos bėgyje - padarome!

Su šia technika paprasta įsidiegti įpročius ir ryto/dienos/vakaro/profesinius/asmeninius ritualus. 

Nors ši metodika labai paprasta ir efektyvi, tačiau be palaikymo jau po savaitės pradeda klibėti motyvacija. Juk valia - ribotas dalykas, tad tik labai užsispyręs žmogus be palaikymo gali nueiti šį kelią. Išūkiui paruošiau patikrintus būdus, kurie įkvėps
pamilti Flow list metodą ir planavimą!

Iššūkio metu, 15 dienų, kartu su bendraminčiais, darbo dienomis, susitiksime iki 25 min. sesijoms zoom, susitikimų metu, kiekvienas dalyvis pasirašys savo dienos planų ir norų sąrašą! Saraše įvairiausios užduotys: higienai, santykiams, profesijai, darbui, buičiai, laisvalaikiui, sveikatai. Ir bet kam, kas svarbu, ko norėtųsi  Tau.  

Kiekviena, planavimo sesijose užrašyta eilutė leis Tau pajusti daugybę džiaugsmo akimirkų dienoje. O iššūkio pabaigoje tavo užrašinėje - šimtai užbrauktų eilučių ir atilktų darbų, kuriuos atlikai Tu!  Ir kartu Tau užrašai liks kaip gyvas, rašytinis liudijimas, kad esi tėkmėje, aktyvi, energinga ir esi gerokai priartėjusi prie savo tikslo. 

 

15 dienų flow planavimo praktikumo kaina: 59 €

 

 

Tau reikės: 

Užrašinės ar A4 lapo sąrašams užrašyti, rašiklio, ir keliolikos minučių sąrašui pasidaryti! 

 

FLOW PLANAVIMO BUDUARAS VEIKS RYTAIS!

 

 

Tau tereikia registruotis ir jungti į Buduarą prisijaukinti kasdienos planavimą! Kartu įveiksime visas 15 dienų! 


 

Buduaro susitikimus moderuoja Jolanta Chlevickienė

 

  • 4 konferencijų online ir gyvai organizatorė,
  • renginių vedėja bei mokymų lektorė,
  • TurtingaMoteris.lt mokymų bei socialinių projektų sumanytoja,
  • palaikymo grupių mentorė ir moderatorė,
  • MB ir verslumo projekto Bosių Fabrikas įkūrėja ir vadovė,
  • 2 termomasažų studijų Šiauliuose įkūrėja,
  • kontaktų tinklo Turtinga Moteris įkūrėja.


KIEKVIENAME BUDUARE RANDASI DALYVIŲ, KURIOS SVAJOJA PRALEISTI KARTU VISĄ DIENĄ IR PAMATYTI KAIP ŽONGLIRUOJU VEIKLOMIS IR IŠLAIKAU BALANSĄ. GERESNĖS PROGOS NERASI ;) DALINUOSI NE TIK SĖKMĖMIS.

 

REGISTRUOKIS DABAR!

IR 15 DIENŲ PLANUOK BŪSIMĄ DIENĄ FLOW RITMU!

 

STARTAS 2024 SAUSIO xx D.

 

ATSILIEPIMAI


Labai džiaugiuosi sudalyvavusi Jolantos organizuojamame Planavimo Buduare, kuriame gavau ir žinių apie planavimą, ir įkvėpimo, ir palaikymo. Jolanta turi daug praktinės patirties ir labai nuoširdžiai dalinasi visa savo sukaupta patirtimi ir nueitu keliu, siekiant įnešti į savo gyvenimą tiek daugiau efektyvumo ir rezultatų, tiek ir daugiau tėkmės, atsipalaidavimo bei poilsio. Planuojant Flow list metodu dienoje jaučiasi daug daugiau balanso tarp darbų / užduočių ir malonumų / poilsio, taip pat atsirado laiko ir energijos kasdien bent po mažą žingsnelį padaryti seniai atidėliotų norų ar svajonių link. Pradėjau pastebėti kiek darau visokių darbų dienos eigoje ir kai juos įsirašau į sąrašą ir išbraukiu, jie tarsi išeina iš to nematomo lauko pavadinimu „savaime suprantama“ ir pradedu jausti vertę savo daromų darbų. Supratau kiek jau visko daug dariau „automatu“ ir visiškai nevertinau to. Pradėjau jausti pasididžiavimą ir dėkingumą sau už viską, ką darau. Noriu, kad toks dienos planavimas taptų ilgalaikiu mano įpročiu, todėl nedvejodama jungsiuosi į sekantį Planavimo Buduarą, nes su komanda ir palaikymu planuotis dar smagiau 

---

Seniau planavau tik darbą o dabar viską :) jei atsiranda kas nenumatyta lengviau nuspręsti ar daryti dabar ar jei galima kelti į kitą dieną.
Nenumatytus dalykus darau tik tada jei jie teikia džiaugsmo ir lieka laiko svarbioms užduotims. Tai suteikia aiškumo. Išsinešu tvarką savąjame chaose.

---
Planavimo Buduaras - tai dovana sau. Ir tų dviejų savaičių man buvo per mažai. Tai - tarsi šviežio oro gurkšnis. Ir atrodo daug ką žinai, bet Jolanta taip gražiai moka viską sudėti į lentynėles, taip gražiai užvesti ant kelio, kad tau belieka tik anksti keltis, susiplanuoti dienos veiksmus ir kibti į juos. Ypatingai į tuos nesmagius, prie kurių rankos neprieina...Tikrai jungsiuos dar ne karta, nes tai NE apie planavimą, atėjęs čia gauni daug daugiau! Ačiū, Jolanta, už tuos 15 rytų, 15 nuostabių saulėtekių, kuriuos būčiau pramiegojus!

---

Ačiū labai, Jolanta, už Jūsų skiriamą dėmesį ir laiką "Planavimo buduaro" dalyvėms. Ačiū už Jūsų įžvalgas, patarimus, padrąsinimą! Ačiū už kelią, kuriuo nukreipiate eiti, kad gyvenime išliktų balansas, tarp darbo ir malonumų. Ačiū už vertybes, kurias puoselėjate ir primenat, kad darbus pakeisti galime, bet šeimos narių ir santykių ne. Ačiū, kad mokote, ne tik dirbti, bet ir gyventi, bei kiekvieną dieną pasitikti, su lengvumu ir šypsena. Tikra vidinė šypsena! Ačiū už Jūsų didžius darbus! 

Ačiū už žinojimą, kad nukrypus nuo kelio, visuomet galiu sugrįžti kur būsiu laukiama! 

---

Labai daug aiškumo atlkeliavo į ne tik darbų planavimą, bet ir laisvalaikio ir sufokusuoti save ir netikėtumui ir gausai..tai planavimas sujungtas su mini vizualizacija ir savęs, kaip geriausio varianto kūrimas. Ankščiau planavau tik darbus..o dabar visą gyvenimą bendrai planuoju..Ačiū!

---

Realistiškiau vertinu, ko galiu iš savęs tikėtis dienoje ir kaip turėti daugiau balanso tarp veiklos ir malonumų. Išmokau labiau pasbėti ir įvertinti mažus dalykus, būti čia ir dabar.

---


Jaučiu dideli pasitenkinima savimi , kad ne tik paskaiciau apie projekta, bet ir isijungiau. Jaučiuosi pakyleta ir kad žymiai daugiau nuveikiu darbu , kurie jau duoda akivaizdu rezultatą.

--


Atsirado aiškumo,man svarbu turėti sistemą daugelyje sferų. Dabar ją turėsiu ir planavime.


---Planuoti savo ateitį ir savęs geriausią variantą yra labai malonu ir viskas aiškiau atsiveria..daugiau atsakai į klausimus ko iš tikrųjų iš gyvenimo nori..kai planuoji ne tik savo darbus..bet ir laisvalaikį ar tiesiog knygos paskaitymą kelių puslapių..tada dingsta pasiteisinimai.."neturiu laiko"...viskam atsirado laiko...ir ką nustumdavau į ateitį..."kai atidirbsiu tada skaitysiu mėgimą knygą"..susidėliojo kitaip viskas.." ir padirbsiu or paskaitysiu savo mėgiamą knygą"

--


Labai smagu moterų bendrystė..kai visos kartu padiskutuojame, pasidaliname..tai ir lengviau ir aiškiau pasidaro..kad ne tau vienai taip nepavyksta....labai motyvuoti ir įkvėpiantys rytai buvo..

---


Labiausiai patiko: praktiniai patarimai, bendrystė, pasidalinimai.
Rytine prisijungimo disciplina, išgirstos idejos iš dalyviu, 100 noru sarašas, planavimas 10-15 min čia ir dabar, asmeninis palaikymas.

---


Su savimi išsinešu laisvę ir balansą...laisvę į savo gyvenimą...nes kuo aiškiau viskas planuojant tuo laisviau ir harmoningiau jautiesi..atsisveikinau su stresu..

---


Išsinešu per pusę sulenktą baltą lapą su flow planavimu  Tikrai "prigijo" .


---


Išsinešu daug kasdienoje pritaikomų ir praktikuojamų naudingų idėjų.
Kad ne man vienai buna chaotišku dienu , be plano arba ne pagal planą
ir protį kasdien planuoti.

---


Rekomenduoju visiems! Nors ir puikiai atrodos planuojiesi..vis tiek dar labiau išmoksi tinkamiau planuotis! O labiausiai rekomenduoju tiems, kas gyvena chaose ir visada pasiteisinime, kad neturiu laiko..

---


Tinka laiko planavimo asams ir manantiems, kad planavimas juos smaugia.
Rekomenduoju kiekvienai, kuri užsivertus darbais ir yra pervargusi.
...atgal

Užsakyti

Išankstinė sąskaita | Paysera