Krepšelis 0.00 Eur

ĮRAŠAS! Contribee: kodėl turėtum būti šioje platformoje jau dabar?

ĮRAŠAS! Contribee: kodėl turėtum būti šioje platformoje jau dabar?

Lektorius: Gediminas Ratkevičius | Jūratė Kančauskienė
Vieta: ĮRAŠAS
Data:
Laikas: 19:00
Trukmė: 1,5 val.
Investicija: ĮRAŠAS tik 15 €!
Užsakyti

PUIKIŲ ATSILIEPIMŲ SULAUKUSIO VEBINARO ĮRAŠAS!

 

 

Contribee – sprendimas turinio kūrėjams / organizacijoms iš viso pasaulio, norintiems lengvai gauti atlygį už savo turinį, nesvarbu, ar tai vaizdo įrašai, ne pelno siekianti veikla ir pan., ar tiesiog siekiantys suartėti su savo auditorija.

Lengvai naudojama platforma su kūrėjams patogiais mokesčiais, momentiniais išmokėjimais, asmenine elektroninės parduotuvės integracija, taip pat įvairiomis mokėjimo galimybėmis, turinio paieškos įrankiais ir begaliniu kitų funkcijų sąrašu JAU PADĖJO UŽDIRBTI DAUGYBEI KŪRĖJŲ! 

Kodėl jų tarpe dar nėra manęs? Tavęs?

 

Daugelis kūrėjų net nežino apie ją, o kas girdėjo - galvoja, kad šią platformą paversti savo pajamų šaltiniu yra sudėtinga ir brangu!


 VEBINARE DALYVAVO

 

Contribee įkūrėjas,  Contribee UAB generalinis direktorius Gediminas Ratkevičius. Jis pristatys  platformos naudas kuriantiems žmonėms ir pasidalins istorijomis, kaip kūrėjai jau uždirbo iš savo kuriamo turinio.  Net neabejok, tai įkvėps ir Tave kurti dar plačiau! 


Jūratė Kančauskienė lektorė, konsultantė, kūrėjoms, verslams padeda susikurti profilius Contribee platformoje ir pradėti uždirbti iš turimo bei kuriamo turinio. 

BUVO IR ŠVIEŽIAI SUKURTO CONTRIBEE KŪRĖJA, PASIDALINO PASIEKIMAIS!

  

REGISTRUOKIS! IŠKLAUSYK ĮRAŠĄ, KURK, DALINKIS BEI UŽDIRBK!

...atgal

Užsakyti

Išankstinė sąskaita | Paysera