Krepšelis 0.00 Eur

Išvenk povandeninių akmenų Contribee | vebinaras

Išvenk povandeninių akmenų Contribee | vebinaras

Lektorius: su Ilona Bakše, TV.abcpilis.lt platformos įkūrėja
Vieta: ĮRAŠAS
Data: 2024
Trukmė: 1,5 val.
Investicija: 15 €
Užsakyti
Internetas knibždėte knibžda patarimais kaip ir ką daryti, bet ne mažiau svarbu žinoti ir povandeninius akmenis, ant kurių jau buvo užplaukę kiti.

Visos ir visi plaukiame ta pačia linkme - į sėkmę. Tad žinojimas, kur apvirto kiti - sutaupytų jėgų ir laiko, padėtų susitelkti į rezultatą.

Retas kuris nori dalintis savo klaidomis. Nebent žmogus, kuris į klaidas žiūri
 kitaip ir vadina jas... povandeniniais akmenimis!

Daugeliui aktualia tema pakviečiau pasidalinti  jums jau pažįstamą Iloną Bakšę: idėjų generatorę, kūrybininkę, svajotoją, o šiuo metu TV.abcpilis.lt edukacinių pamokėlių vaikams platformos įkūrėją.

Šiandien Ilona dėkinga Contribee platformai už tai, kad gavo neįkainojamą patirtį, ir kaip ji pati sako: galimybę surinkti povandeninius akmenis.

ĮRAŠAS

ji su mūsų bendruomene pasidalino
savo patirtimi Contribee platformoje.

Ir kitose platformose ;)


Šis susitikimas neabejotinai bus naudingas ir toms, kurios jau startavo ir toms, kurios ketina dalintis savo kuriamu turiniu.

GAUK AUTENTIŠKĄ POVANDENINIŲ AKMENŲ ŽEMĖLAPĮ!Norint sėkmingai startuoti, verta žinoti klaidas ir spragas, apie kurias  gali dalintis tik tas, kuris jau nuėjo kelią. Laukia iki nuogumo atviras pokalbis. Prisijunk dabar!

 

Investicija: 15 €.


SVARBU! Vebinare aptartas povandeninių akmenų žemėlapis pravers ne tik kuriant contribee platformą, bet ir kitose srityse!  

 


...atgal

Užsakyti

Išankstinė sąskaita | Paysera