Krepšelis 0.00 Eur

Galios esmė yra dabartis

Galios esmė yra dabartis

Ekonominis nerimas.
Nedarbas.
Buksuojantis verslas.

Skamba nekaip ar ne?

Tačiau, norėtųsi priminti, kad gyvenome, išlikome ir klestėjome net blogesniais laikais. Pavyzdžiui:
1780 m. G. Washingtonas kalbėjo: " Neturime pinigų, ir taip tęsiasi jau ilgą laiką..."
Mirdamas jis paliko turto, vertinamo trimis ketvirtadaliais milijono.
Išlikome per didžiąją depresiją 1929 m., du pasaulinius karus, Y2K paniką ir netgi Rugsėjo 11-ąją.
Ir dabar gyvename pasaulyje, kur nuolatos laikraščių antraštėse karaliauja neigiamos naujienos. Baisiausi ir kraupiausi įvykiai, kelia reitingus visai žiniasklaidai, o gėrio ir šviesos kupini įvykiai, nesulaukia tokio didelio ažiotažo. Atrodo, kad pasaulis ritasi žemyn... Tačiau, yra gera naujiena! Tai kas atrodo tamsa ir pražūtis, dažniausiai yra tik žiniasklaidos sukurta iliuzija. Atkreipkime dėmesį į tai ką kalbėjo Gandhis: "Praradęs viltį prisimenu, kad istorijoje visada nugalėdavo tiesa ir meilė. Būta atrodytų, neįveikiamų tironų ir žmogžudžių, tačiau galiausiai jie vistiek krisdavo nugalėti. Nepamirškite to... niekada."
Panašių pavyzdžių galėčiau surasti begalę, tačiau esmė yra ta, kad gyvenime niekada nestigs nei pakilimų, nei nuosmukių. Svarbiausia - visomis išgalėmis plaukti savo srove. Kad ir kaip stipriai beblokštų jus atgal, vis irkitės į priekį. Dejonės dėl nesėkmių ir yra didžiausias trukdis pastebėti ir nepaisant nieko, pradėti kurti naujas ir palankias galimybes - sau. Per kiekvieną negandą, kiekvienoje kartoje atsirasdavo įžvalgių žmonių, vyrų ir moterų, kurie nepasiduodavo ir griebdavo aplinkybes į savo rankas, jie suprato, kad būtent jie yra atsakingi už savo gyvenimą. Ir tik nuo jų priklausys, kaip jiems pavyks jį nugyventi.

Ar kalbėtume apie G. Washingtoną, kuris tapo prezidentu ir susikrovė turtus, ar apie P.T. Barnumą, suklestėjusį per Pilietinį karą, tiesa akivaizdi: ne aplinkybės kuria mus. Męs patys kuriame save. Ir atėjus bet kokiam sunkmečiui prisiminkite viena: Šis "sunkmetis" gali tapti puikiausia proga jums suklestėti.
Žinoma, nereikėtų pamiršti labai svarbios sąlygos, be kurios kažin ar galėtumėm tapti itin sėkmingais žmonėmis, o ši sąlyga labai paprasta, tiesiog reikėtų sumažinti reikalavimus sau.
1941 m. B. Bartonas rašė: "Gyvenime tris kartus netekau darbo. Kaskart ištyrinėdavau aplinką ir rasdavau, ką dar galėčiau padaryti, kad tapčiau išties sėkmingu? Ir suradau labai paprastą atsakymą, neapsistoti ties viena kryptimi, o nuolatos save įstumti į kažką naujo ir neregėto. Ir tik ėjimas visomis kryptimis, padėjo man atrasti save ir savo gyvenimo kelią, kuriame aš galų gale suklestėjau."

Bartonas buvo skaitomiausių knygų rašytojas, kongresmenas, populiarus kalbėtojas ir vienos iš didžiausių reklamos agentūrų pasaulyje - BBDO - įkūrėjas. Be to, jis tapo milijonieriumi.
Tik neįkliūkite į spąstus, manydami, jog praeitis geresnė nei ateitis. 1907 m. žinomas magnatas Johnas D. Rockefelleris sakė: "Žmonės neretai kalba taip, tarsi mes, senesnė karta, būtume gyvenę ypatingų galimybių laikmetyje. Tarsi šiandien jaunimas neturėtų jokios progos padaryti tai, ką nuveikė mano kartos žmonės. Tarsi visi keliai būtų užverti, visi didūs darbai padaryti. Didesnės klaidos negali būti. Matote, kai pramerkiau akis, buvo vidurnakčio tamsa, o dabar - spindintis vidurdienis."
Taigi, nepamirškite, kad būtent dabartis yra visa kas. Tikėkite akimirkos galia ir tas tikėjimas atves jus į šviesų ir pilną galimybių rytojų.

...atgal