Krepšelis 0.00 Eur

Kaip įveikti baimę fimuotis? 6 žingsniai.

Kaip įveikti baimę fimuotis? 6 žingsniai.

 

 

 

Visi žinome kas yra viešojo kalbėjimo ir filmavimosi baimė!
Tik nedidelei daliai iš 10 000 TurtingaMoteris.lt bendruomenės, susipažinusių kaip veikia Zoom platforma, pavyko jį panaudoti savo darbui, žinomumui didinti, padėti savo klientams...

Pastebėjau, kad vos vienas iš 10, kuriems neišvengiamai tenka eiti į eterį, jaučiasi jaukiai filmuodamasis. Po 3 - 4 savaičių online transliacijų, palengva atsipalaiduoja. Įrodo sau, kad TIK PRAKTIKA ir žinios, kad darau TEISINGAI, leidžia sklandžiai, be streso filmuotis tiek gyvose transliacijose, tiek video mokymuose ar ... sveikinimuose.

Juk visi turime telefonus, bet kiek iš turėtojų Lietuvoje, gimtuvininkams siuntė video sveikinimus? Juk paprastai visi apsiriboja siųsdami saugias žinutes, nors perduoti jausmą, ką jaučiame žmogui - žymiai geriau perduotume vaizdu.

Jūsų žiniai, ypač tiems, kurie parduodate savo paslaugas bei produktus, šiuo metu ir ateityje nr.1 pardavimo strategija - video marketingas. 1 minutė video, ypač jei filmuojasi paslaugos ar produkto autorius, valdytojas - paveikesnė nei tūkstančiai rašytinių parduodančių tekstų!


Tad pats metas prisijaukinti filmavimąsi!Kaip tai padaryti? 6 žingsniai ir jūs jau turite savo video!

  • Priimkite sprendimą. Kodėl jums svarbu šis įgūdis? Kad išvengti streso, kad sklandžiai filmuotis, kad turėti pardavimų?
  • Pasirinkite laiką, kuriuo metu, darysite video ar gyvą transliaciją. Reguliarumas labai svarbu!
  • Pasirinkite temą. Tai gali būti jausmas, dienos aktualija, klientų klausimai ar net ..klientų vangumas.
  • Pasidarykite kalbos planelį. Palikdami vietos improvizacijai.
  • Pasirūpinkite estetiška savo išvaizda ir neperkrautu fonu. Neplauta galva video, patikėkit, kaip krenta į akis!
  • Filmuojate!

Išties nesudėtinga, daugybė žmonių savarankiškai tai daro kiekvieną dieną.
Pradžiai jums reikės palaikymo iš jūsų aplinkos, tačiau po savaitės, maksimum po dviejų kasdienio filmavimosi - džiaugsitės rezultatais: laisve filmuotis!

Bet jei Tau atrodo, kad viena/as NIEKAIP TO NEPADARYSI,

1 minutės Video programos komanda yra pasirengusi padėti!

30 dienų: atidirbtos konkrečios instrukcijos, aktualios temos, užkrečiantis grupiokų pavyzdys ir bendruomenės palaikymas, neišvengiamai duos džiuginančių pokyčių ir naujų, naudingų pažinčių. Kovo mėnesio grupėse, amžiaus vidurkis gerokai per 40, todėl filmuotis nėra jokio amžiaus cenzo!


Rudens grupė startuoja RUGSĖJO 17 dieną, registraciją uždarome pasiekus galimą dalyvių skaičių!


REGISTRUOKIS DABAR>>>

...atgal