Krepšelis 0.00 Eur

Norint išlaikyti naudingų pažinčių ratą, verta atsižvelgti į šiuos patarimus

Norint išlaikyti naudingų pažinčių ratą, verta atsižvelgti į šiuos patarimus

Rūpintis ir puoselėti esamas draugystes: skambinkitės, susitikinėkite su bendraminčiais ir galimais verslo partneriais reguliariai ir rodykite jiems savo palaikymą, dėmesį ir rūpestį. Pasidalinkite su jais savo gyvenimo džiaugsmais ir iššūkiais, būkite pasirengę padėti jiems, kai jiems to reikia.

Bendraukite su žmonėmis, kuriuos sutikote iki šiol: susisiekite su TOP 5 žmonėmis, su kuriais susipažinote per ankstesnes pažintis ar veiklas (pavyzdžiui, kolegais ar bendraamžiais), palaikykite ryšį ir sužinokite, kaip jie gyvena. Būkite jiems naudingi dar iki tol, kol pati prašysi pagalbos. 

Neribokite savo socialinių kontaktų: būkite atviri naujoms pažintims ir susitikinėkite su žmonėmis iš įvairių sričių. Darykite tai, kas jums patinka (pvz., įsijunkite į veiklą, kur jums patinka, pavyzdžiui, sporto klubą ar meno grupę), ir sutikite žmones, kuriuos jums smagu bendradarbiauti ir naudinga pažinti.

Būkite empatiški: klausykite ir domėkitės kitų žmonių gyvenimu, įdėmiai stebėkite ir suvokite jų poreikius. Būkite pasirengę padėti ir remti kitus žmones, palaikykite jų svajones ir tikslus.

Rodykite savo pažinčių reikšmingumą: parodykite savo draugams ir artimiesiems, kiek jie jums svarbūs ir vertingi. Pasveikinkite juos gimtadienio ar švenčių proga, paklauskite apie jų savijautą ir subtiliai pabrėžkite jų teigiamus bruožus ir pasiekimus. Pasidalinkite su jais kai randate galimai naudingos informacijos. 

Būkite sąžiningi ir patikimi: laikykitės savo žodžio ir būkite atsakingi. Esant bet kokiems konfliktams ar nesutarimams, ieškokite kompromisų ir siekite konstruktyvių sprendimų.

Investuokite laiką ir pastangas: tinkamas santykis reikalauja pastangų, todėl nebijokite skirti laiko jai palaikyti. Leiskite kitoms žmonėms žinoti, kad jie jums svarbūs ir kad esate pasirengęs padėti, pasidalyti ar tiesiog praleisti laiką su jais.Atminkite, jog vertingoms pažintims skirtas laikas ir pastangos daro įtaką jų tvarumui. Būkite užmezgę draugystes ir sąžiningus santykius su kitais žmonėmis, bendraminčiais, profesionalais ir jūsų naudingų pažinčių ratas toliau augs ir tvirtės.

...atgal