Krepšelis 0.00 Eur

Špilkos ir Šlepetės. Dovana gerai draugei.

Špilkos ir Šlepetės. Dovana gerai draugei.

Kaina: 10.00 Eur

Neturime

"Aš dar nesugebėjau atsakyti tik į vieną klausimą, kuris dar niekada ir nebuvo atsakytas: KO NORI MOTERIS?" Z. Froidas

 

ŠI KNYGA PATEKO PRIE ORIGINALIAUSIŲ DOVANŲ MOTERIMS, 2019 METAIS! 
DOVANŲ MEISTRAI >>>

 

 TREČIASIS "ŠPYLKOS IR ŠLEPETĖS"

TIRAŽAS TIRPSTA!

TĘSINYS "KANARĖLĖ PERSIKE" >> PAPILDOMAS TIRAŽAS! 


Apie knygą


Nors parašyta humoreskos žanru, tai yra labai rimta knyga apie nuolatines mūsų amžiaus moters pastangas išlikti moterimi šiuolaikiniame pasaulyje, nuobodžioje kontoroje, komplikuotoje santuokoje, provincijos mieste.

Veiksmas prasideda praėjusio šimtmečio pabaigoje, siaučiant ekonominei krizei, santuokinei krizei, vidutinio amžiaus krizei ir tęsiasi iki šių dienų.

Kartu tai naudingas santykių vadovas, nes kiekvienos istorijos pabaigoje skaitytojui yra pateikiamas receptas, kaip išspręsti problemą ar įveikti iššūkį. Galima sakyti, kad tai yra mažų kasdienybės apreiškimų knyga. O vyrui tai - atviras langas į slėpiningą moters pasaulį. Bet vis dėlto geriau grįžti pro duris.

Apie autorę

Žurnalistė Nijolė Koskienė beveik du dešimtmečius dirbo „Šiaulių krašto“ dienraštyje, kurio šeštadienio puslapiuose ir buvo spausdinamos Ievos istorijos. Vėliau dirbo populiarių TV pokalbio laidų redaktore, viešųjų ryšių atstove, šiuo metu yra tinklaraštininkė, dėsto kūrybinį rašymą, gyvena vienkiemyje prie ežero ir rašinėja šį bei tą.

Kviečiame moteris ir vyrus, gebančius pamatyti kartais skausmingus dalykus per humoro prizmę.

"Tik linksmumas yra grynas laimės pinigas; visa kita – kredito bilietai". A.Šopenhaueris

Knygutė maloni liesti

Iš autorės Nijolės Koskienės fb paskyros: "Ką aš šiandien veikiau visą dieną? Tai darosi nenormalu, bet pagaunu save glostant ir glostant knygos puslapius ir viršelį. Dabar suprantu, ką turėjo omeny spaustuvės darbuotoja Asta, sakydama: "turiu nuostabų popierių jūsų knygai". Po šimts, ji tokia elegant, lengva, plonytė, nari, švelni, kaip itališkos odos pirštinė.Tas popierius, pasirodo, yra vokiškas, kalandruotas, o tai reiškia supresuotas ir pervoluotas, išplonintas vietoj to, kad būtų išpūstas. O tai, sakyčiau, nauja srovė. Na, Ieva juk visada buvo revoliucionierė. Ji tilps į rankinę, delninę, labai tiktų skaityti traukinyje ar oro uoste.
Tai štai, kas jau įsigis šią knygelę, jūs glostykite ją, glostykite. Ir jei jūs kartais vyras, tai irgi santūriai paglostykite, tik kad niekas neužmatytų:) Ir tokio popieriaus daugiau nebus."

 Ir galiu tik patvirtinti, kad tai - absoliuti tiesa! 146 puslapių knygos paprastai būna 1/3 storesnės nei Špilkos ir Šlepetės pirmasis tiražas su ypatinguoju išplonintuoju ir glotniuoju popieriumi! 

Čia sugulė 46 istorijų iš daugiau nei 600! 

Nors autorė rekomenduoja istorijas vartoti saikingai: į dieną po vieną, tačiau aš ją prarijau lyg glotnutį - gerokai greičiau nei per 46 dienas!


MOTERS IŠGYVENIMO VADOVĖLIS!

Suskubk įsigyti nuostabiai rafinuotą, džiaugsmo vibracijas keliančią juoko piliulę dabar!

Ievos nuotykių tęsinys KANARĖLĖ PERSIKE papildomas tiražas!

Puiki dovana Geriausiai Draugei: Sau ar/ir Jai

Su autorės autografu!

ĮSIGYTI

 

Dvi Ievos istorijos Jums:

Kilstelėti finansinį raštingumą: ŠEŠI SLOVIKUČIAI 

Santykių problemoms spręsti: KAIP NEUTRALIZUOTI BAMBEKLĮ

...atgal