Krepšelis 0.00 Eur

Kas lemia didesnį naudingų pažinčių ratą?

Kas lemia didesnį naudingų pažinčių ratą?

foto: www.jusufotografe.lt

 

 

Kuo didesnį pažinčių ratą suburiame, tuo didesnę įtaką turime: greičiau gauname kokybiškus darbo pasiūlymus, visai kitu tempu auginame verslą ir žinoma, save.

Pažinčių ratas priklauso nuo kiekvienos moters  individualaus požiūrio, poreikių ir veiklos srities. Bet apskritai, didesnis naudingų pažinčių ratas gali būti lemiamas dėl šių veiksnių:


Socialiniai tinklai: įvairūs socialiniai tinklai bei didesni draugų ir pažįstamų  sąrašai socialiniuose tinkluose, gali padidinti galimybes susipažinti su naujais žmonėmis ir užmegzti naudingas pažintis.


Aktyvus gyvenimo būdas: dalyvaujant įvairiose veiklose, tokiose kaip sportas, meno grupės ar kitos bendruomenės, yra daugiau galimybių sutikti naujus žmones ir plėsti pažintis.Profesinis tinklas: stiprus profesinis tinklas, su daugiau žmonių, kurie turi panašius interesus ir tikslus, gali padėti rasti naujas darbo, karjeros ar verslo galimybes.


Bendruomenės: dalyvaudamos bendruomeninėse veiklose, pavyzdžiui, vietinės organizacijos arba jaunimo grupėse, galite sutikti įvairius įdomius ir naudingus žmones. Nuo 2017 m. Šiauliuose mano suburta rytmetiečių bendruomenė greit švęs 6-tąjį gimtadienį! Kontaktų Rytmečiai - erdvė ir laikas solo bei smulkių verslų įkūrėjoms ir kūrybininkėms susipažinti, didinti žinnomumą ir pardavimus. Daugiau apie KONTAKTŲ RYTMEČIUS>>>


Kelionės: kelionės leidžia sutikti naujus žmones iš skirtingų šalių ar kultūrų, kurie gali būti naudingi tiek asmeniniu, tiek profesiniu lygiu. Rudenį nusimato nuostabi kelionė į Maroką su Sima Jakutavičiūte, PhysioLive: PERSIKRAUK MAROKE>>


Mokymasis ir švietimas: nuolatinis mokymasis ir akademinis augimas suteikia galimybę sutikti bendraminčius, dalyvauti moksliniuose tyrimuose bei dirbti su įvairiais, net ir aukščiausio lygio specialistais, perimti jų patirtį ir žinias. Kol nesi pasirengusi studijuoti, naudingi online mokymai kaip dar geriau išnaudoti savo laiką, atgauti balansą tarp darbo ir gyvenimo bei užmegzti ryšį su naujais žmonėmis, tokie kaip PLANAVIMO BUDURAS>>


Palaikymo grupės: dalyvaujant palaikymo grupėse, kurios sudarytos iš žmonių, turinčių panašių patirčių ar sunkumų, gali  rasti palaikymą naujiems iššūkiams, gauti patarimus ir įžvalgas. Pažios geriausios palaikymo grupės - masterMind palaikymo grupės. Kas tai ir kuo gali būti naudinga mano bučiama MASTERMIND palaikymo grupė čia>>Būtent proaktyvus  dalyvavimas išvardintose srityse man nuolat padeda  vystyti ir išlaikyti naudingų pažinčių ratą.  Bet nemažiau svarbu ir sąmoningai siekti įtraukti naujus žmones į savo gyvenimą bei tinkamai palaikyti esamas pažintis. Bet tai jau kito straipsnio tema. 

...atgal